رفتن به مطلب

پایان نامه ارشد

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها خوبین؟تو این تاپیک میخوایم درمورد موضوعات پایان نامه و راهنمایی و پرسیدن اشکال و اینچیزا حرف بزنیم :)

البته رشته من صنایع نیست این تاپیکو واس دوستم باز کردم که ارشد لجستیک میخونه و دنبال یه موضوع خوب و جدید برای پایان نامشه تا بتونه برای دکترا اپلای بگیره...مهندسین گرامی صنایع لطفا مارو از اطلاعات خودتون بهرمند کنین :)

پیشاپیش ممنون بابت همکاری

لینک به دیدگاه

درود ...بسیار عالی...جای همچین تاپیکی در تالار خالی بود...امیدوارم مطالب خوبی بیان بشه تا در نهایت هم کمکی به همه دوستان ارشدی باشه....:a030:

چون لجستیک هست رشته شون نیاز به کمی فکر داره ،اگر صنایع -صنایع بود موضوعات فازی و الگوریتم ژنتیک و متاهیوریستیک و کلونی مورچگان و مواردی ازین دست مناسب بود...

به امید موفقیت....

لینک به دیدگاه

من خیلی در مورد لجستیک اطلاعات ندارم

اما در مورد پایان نامه بعضی از بچه های ارشد در شرکت یا کارخونه انجام میدن که واقعا مسئله ای وجود داره و روی اون متمرکز میشن

و برای لجستیک میشه مسائل مربوط به تامین مواد اولیه یا بررسی تحویل به کالا به بازار باشه و عوامل تاثیر گذار روی این پروسه رو بررسی کرد مثلا هزینه های مستقیم و غیر مستقیم

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام دوستان

کسی میتونه درمورد موضوعات زنجیره تامین راهنماییم کنه؟

مثلا در چه حوزه هایی میشه ازش استفاده کرد یا چطور میتونم تو پایان نامه ام از این موضوع استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام.

مسائل زنجیره تامین که فراوونه،هرجاکه نگاه کنی میبینی اما اگه میخای واسه پایان نامه استفاده کنی و یه چیز باارزش ازش دربیاد. بایدفضا رو ببری به سمت بحث های ریاضی ترکیبی ریسک و قابلیت اطمینان و استفاده از

تکنیک های زنجیره مارکف و بیزین

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام بچه ها خوبین؟تو این تاپیک میخوایم درمورد موضوعات پایان نامه و راهنمایی و پرسیدن اشکال و اینچیزا حرف بزنیم :)

البته رشته من صنایع نیست این تاپیکو واس دوستم باز کردم که ارشد لجستیک میخونه و دنبال یه موضوع خوب و جدید برای پایان نامشه تا بتونه برای دکترا اپلای بگیره...مهندسین گرامی صنایع لطفا مارو از اطلاعات خودتون بهرمند کنین :)

پیشاپیش ممنون بابت همکاری

واقعیت اینه که موضوع جدید را همین طوری با نظر شخصی نمیتونید پیدا کنید. بهترین راه برای پیدا کردن یه موضوع مناسب سرچه و خوندن مقالات . موضوع مناسب شما ممکنه واسه شخص دیگه ای مناسب نباشه. اگر از همون اول بدونید می خواهید وارد چه حوزه ای بشید درس های مرتبط را هم پاس می کنید. روی هر موضوعی خوب کار بشه جواب میده. اولین راه اینه با توجه به درس ها تون سرچ کنید. کلمات کلیدی مناسبی را برای سرچ به کار ببرید. و بین چند تا حوزه مختلف سرچ کنید .وقتی یه حوزه را ترجیح دادید ریز تر و جزیی تر توی اون حوزه سرچ کنید. مقالات 2005 به بعد را هم هدف قرار بدید نه مقالات قدیمی تر. سعی کنید موضوعی که انتخاب می کنید 2010 به بعد روش کار شده باشه.
لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...