رفتن به مطلب

فراخوان ارسال مطلب برای شماره دوم مجله شهراندیشان

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت شهرسازای عزیز

چندی پیش فراخوانی جهت دعوت به همکاری برای تهیه شماره دوم مجله علمی آموزشی شهراندیشان (مجله تخصصی شهرسازی) زده شد و عده ای از دوستان هم اعلام آمادگی کردن.

و الان زمان جمع آوری مطالب اعضای انجمن برای مجله رسیده. هرکدوم از دوستان عزیز اگه میخوان مطلب یا مقاله ای رو برای شماره دوم مجله ارسال کنن، مطلبشون رو به ایمیل [email]shahr@noandishaan.com[/email] بفرستن تا بعد از بررسی در این شماره از مجله قرار بگیره. :a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
هر شماره مجله رویکرد خاصی به موضوعی داره یا نه؟

راجع به چی میشه مطلب ارسال کرد؟:ws38:

نه هر شماره رویکرد خاص نداره.

مطالب میتونه از مقالات دوستان، پروژه هاشون، یه آموزش تو حوزه شهرسازی، ترجمه، اخبار خوب، گزارش، عکس های زیبا، معرفی سایت و کتاب و مجله، معرفی شهرساز، معرفی شهر یا فضای شهری و این قبیل مطالب

که البته مطالب بعد از داوری و تأیید مطلوب بودنشون در مجله چاپ میشن. تو مطالب ارسالی هم به غیر از خبرهای خوب که گفتم، بقیه ترجیحاً مطالب کپی پیستی نباشه و کار خودتون باشه :w16:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

از دوستان ابراهیم الیاسی و مسعود اسدی محل چالی بابت ارسال مقالاتشون

دوستان اگه می تونید واسه بخشای دیگه مجله یعنی آموزش و پروژه و ترجمه و گزارش و معرفی شهرساز و فضای شهری و ... هم همیاری کنید :a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
از دوستان ابراهیم الیاسی و مسعود اسدی محل چالی بابت ارسال مقالاتشون

دوستان اگه می تونید واسه بخشای دیگه مجله یعنی آموزش و پروژه و ترجمه و گزارش و معرفی شهرساز و فضای شهری و ... هم همیاری کنید :a030:

یه کم قضیه واسه من مبهمه مثلا اگه بخوایم تو بخش ترجمه کار کنیم باید دقیقا چی کار کنیم؟:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
یه کم قضیه واسه من مبهمه مثلا اگه بخوایم تو بخش ترجمه کار کنیم باید دقیقا چی کار کنیم؟:ws52:

منظور از ترجمه یه مقاله انگلیسی نسبتاً مناسب رو ترجمه می کنیم میذاریم. البته اگه واسه این شماره هم نشه، با توجه به مقاله هایی که بچه ها فرستادن، میشه جاشو پر کرد.

ولی خب ترجمه می تونه شامل معرفی فضاهای شهری و اینا هم باشه

• Like 2
لینک به دیدگاه
منظور از ترجمه یه مقاله انگلیسی نسبتاً مناسب رو ترجمه می کنیم میذاریم. البته اگه واسه این شماره هم نشه، با توجه به مقاله هایی که بچه ها فرستادن، میشه جاشو پر کرد.

ولی خب ترجمه می تونه شامل معرفی فضاهای شهری و اینا هم باشه

خب مقاله اشو خودمون تعیین میکنیم؟ بعد چند صفحه ای باید باشه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
خب مقاله اشو خودمون تعیین میکنیم؟ بعد چند صفحه ای باید باشه؟

آره دست خودتونه. تعداد صفحه اگه مقاله هستش، در حد معمولی دیگه. نمیشه عدد خاصی گفت آخه :ws52: ولی اگه میخواین مطمئن باشین که مناسبه یا نه، اگه چیزی مدنظرتون بود، نشون بدین، اگه خوب بود ترجمشو انجام بدین :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

کسایی که میخواستن تو این شماره از مجله مطلب ارسال کنن پس چی شد؟

فقط بگم که بخش مقاله تکمیل شده و برای شماره های بعدی هم مطلب ارسال شده. جا داره از دکتر موسی ملکی پور، مهندس پریسا عزیزیاری قبادی، مهندس میثم ارزمانی و مهندس غزل عباسی هم بابت ارسال مطالبشون تشکر کنم. :icon_gol:

دوستان اگه میخوان تو بخش های ترجمه، معرفی فضای شهری و شهر و شهرساز، سایت، کتاب، پروژه کلاسی یا حرفه ای و یا تو بخش آموزش و حتی عکس و خبر می تونن مطالبشون رو ارسال کنن :a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
داش جوزف شما کارت درسته ... من فعلا هنوز خستم ... باس از خستگی درام بعد :whistle:

من وسط خواب زمستونی بیدار شدم تو چرا خسته ای؟:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...