رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

شاید باورتان نشود ولی از هر ۱۰ نفر، ۱ نفر دارای کور رنگی سبز-قرمز می باشد. برای فهمیدن اینکه آیا شما هم دارای چنین مشکلی هستید یا خیر، سعی کنید اعداد نوشته شده در دایره های زیر را بخوانید. در بر خی از این دایره ها هم چیزی نوشته نشده است!

Color56.jpgColor45.jpg

Color8.jpgColor6.jpg

این هم نتایج. در تمامی دایره ها عددی نوشته شده است که افراد دارای دید سالم آنرا می بینند.

Normal Color Vision

افراد دارای دید سالم

Red-Green Color Blind

افراد دارای کور رنگی

Leftچپ Rightراست

Leftچپ Rightراست Top بالا 25 29 Topبالا 25 Spotsنقطه Middleوسط 45 56 Middleوسط Spotsنقطه 56 Bottomپایین 6 8 Bottomپایین Spotsنقطه Spotsنقطه

خوب حالا بگید که تو این دایره پایینیه چه عددی نوشته شده ؟

Color5-2.jpg

افراد دارای دید سالم عدد 5 رو می بینند در حالی افراد دارای کوررنگی سبز-قرمز عدد 2 را می بینند

لینک به دیدگاه

مرسی آقا مجید:a030::icon_gol:

اسم این تست کورنگی چشم که یکی از چند تست کورنگی معتبر در دنیا هست، ایشی هارا می باشد. که تعداد شکل‌هاش بیشتر از این می‌باشد. به دوستان پیشنهاد میکنم بقیه ش رو هم سرچ کنن و کامل‌تر خودشون رو بررسی کنن.

این تست در قالب دفترچه‌ای عرضه می‌شه...که گویا این محصول هم جزء محصولات تحریمی ایران بوده.:ws38:(فک کنم ب خاطر مصارف نظامیش:ws28:) تهیه دفترچه اورجینالش یسیار گرون قیمت تموم شه.

و یک نکته جالب: احتمال کوررنگی تو آقایون دو برابر خانم‌ها بوده:sad0: و در واقع احتمال اینکه یک خانم کوررنگ باشه بسیار پایین می‌باشد.:sad0: ولی پسر ها تند تند توشون کوررنگ پیدا شه :4564:

خلاصه این تست به پسر‌ها شدیدا توصیه می‌شود.:ws3:

لینک به دیدگاه
مرسی آقا مجید:a030::icon_gol:

اسم این تست کورنگی چشم که یکی از چند تست کورنگی معتبر در دنیا هست، ایشی هارا می باشد. که تعداد شکل‌هاش بیشتر از این می‌باشد. به دوستان پیشنهاد میکنم بقیه ش رو هم سرچ کنن و کامل‌تر خودشون رو بررسی کنن.

این تست در قالب دفترچه‌ای عرضه می‌شه...که گویا این محصول هم جزء محصولات تحریمی ایران بوده.:ws38:(فک کنم ب خاطر مصارف نظامیش:ws28:) تهیه دفترچه اورجینالش یسیار گرون قیمت تموم شه.

و یک نکته جالب: احتمال کوررنگی تو آقایون دو برابر خانم‌ها بوده:sad0: و در واقع احتمال اینکه یک خانم کوررنگ باشه بسیار پایین می‌باشد.:sad0: ولی پسر ها تند تند توشون کوررنگ پیدا شه :4564:

خلاصه این تست به پسر‌ها شدیدا توصیه می‌شود.:ws3:

ممنون از توضیحات کاملتون لطف کردین :w16::a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...