رفتن به مطلب

آموزش عصبی کردن آقایون .......... ( طنز)

afa

ارسال های توصیه شده

برو بچ.. لطفا تعصبی برخورد نکنید. دیگه تو بحثاتون شرکت نمیکنماااا...

صد دفعه گفتم دارم باهاتون شوخی میکنم..

اصلا بیخیال..

بای/:icon_razz:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 78
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

میگم علی نظرت چیه سوده برای خانومت یه دوره آموزش همسر داری بذاره؟؟:w02:

واللللاااا:164:

• Like 3
لینک به دیدگاه

صد دفعه گفتم دارم باهاتون شوخی میکنم..

شما درست میفرمایید...حرفتونم کاملا طنز بود قبول منم متوجه شدم همون اولش!!!!!:a030:

ولی به یه تازه وارد مث من حق نمیدید؟؟؟؟؟؟؟من یه ماهه اومدم تو سایت!!!حالا من یا هر کس دیگه....شما رو از کجا بشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
احتیاج به عصبی کردنشون نیست. چون ذاتا عصبی هستن..:ws3:

:icon_pf (34):

بله دیگههه

خانومای محترمشون اعصابشون رو Shift+Delete میکنن:banel_smiley_4:

:w16:

خیلییییییییییییی زوده برای جبهه گرفتن پسریم.

بذار ازدواج کنی.حساب کار دستت میاد:ws3:

یه جور میگی انگار ازدواج کردیییاااا:icon_razz:

نه ولی خانومااااااااا رو خوب میشناسم.:whistle:

:4564:

میدونم اگه اراده کنن عصبی کردن آقایون کار سختی براشون نیس.:ws3:

حتما حقشونه....:icon_razz::whistle:

من دیگه حرفی ندارمممم:w000:

داشته باش کابر ویژه اومده اینجاست پرچم آقایون بالا

• Like 4
لینک به دیدگاه

برای ترک این عادت باید موضوعاتی را که موجب برانگیختن خشم‌تان می‌شود بشناسید و طوری رفتار کنید که از کشیده شدن به سمت آن موضوعات پیشگیری شود. مثلا اگر پاشنه آشیل شما صحبت در مورد مادرتان است، می‌توانید در صورت صمیمیت با طرف مقابل به او بگویید من راجع به مادرم کمی حساس‌ام. در صورتی که چنین صمیمیتی بین شما نیست یا حس می‌کنید از این صحبت شما سوءاستفاده کنند خودتان به طریقی بحث را به جایی بکشید که از آن موضوع ناراحت کننده دور شوید: ببخشید من یک لحظه بروم دست‌شویی! ببخشید من یک تلفن مهم باید بزنم که الان یادم آمد و به این طریق درجه خشم شما فروکش کرده و دوباره به صفر و یا درجه‌ای که کنترل آن را دارید خواهد رسید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
شما درست میفرمایید...حرفتونم کاملا طنز بود قبول منم متوجه شدم همون اولش!!!!!:a030:

ولی به یه تازه وارد مث من حق نمیدید؟؟؟؟؟؟؟من یه ماهه اومدم تو سایت!!!حالا من یا هر کس دیگه....شما رو از کجا بشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟:a030:

حرفتون متین.. :icon_gol:

ولی شکلک گذاشتن رو برای همین کار گذاشتن.. مسلما کسی که وارد این بحث ها میشه.. چه یه ماهه چه یه روزه.. چه یه هفته.. اشناست که موضوع تاپیک میزنه(تجربه هم به همه ثابت کرده اینجور بحث ها شوخی .. اگه جدی بود.. موضوع نبود طنز.. درسته.:ws37:ولی خیلی ها جبهه گرفتن.

این حرفم هم کلیه..

به هیچ عنوان منو دعوت به تاپیکهای بحث برانگیز نکنید که به کسی بربخوره..

درهرصورت از همه دوستان عذرخواهی میکنم. موفق باشید.:icon_gol:

لطفا کسی دیگه پستهای منو اینجا نقل و قول نگیره.. چون از اشتراک دراوردمش...

جواب ندادم به حساب بی ادبی بنده قرار ندید. متشکرم.

• Like 2
لینک به دیدگاه
منم کاربر فسیل اینجااااااااااااااااااام.:ws3:

سلاممممممممممم

گفتم یه بویی میاد:ws28::icon_redface: ما مخلص قدیمیا هستیم دخترم :icon_gol:آخرش گذاشتم که من فسیلترم:ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
حقشون نیست

آدما که نباس با هم لجبازی کنن

زن باس هرچی شوهرش میگه بگه چشم...

این اعتقاده منه:ws37:

اینجوری شوهر پیدا نمی کنی

بعضی ها اعتماد به نفسشون در حد منفی هم نیست . شما این اعتقاد برای خودت فقط نگه دار

• Like 2
لینک به دیدگاه

بعضی ها اعتماد به نفسشون در حد منفی هم نیست . شما این اعتقاد برای خودت فقط نگه دار

و اگه من شوهر داشته باشم چی؟؟؟؟اینجای حرفتون که به خطا رفت:ws37:..هیچ کسی با لجبازی نشنیدم شوهر پیدا کنه:ws28:مگه اصن شوهر پیدا کردنیه؟؟؟ینی شما الان داری دنبال شوهر میگردی؟؟؟:ws28:

درهرصورت آدم با لجبازی کردن به جایی نمیرسه.(اینکه من گفتم بگه چشم توی مواقع حساسه حتی اگر حق به جانب من باشه...).اعتقادمو دوس دارم ...چون منو زندگیمو و طرف مقابلمو آروم میکنه:w16:

مردا هم خیلی خوبن....فقط باید درکشون کنیم:a030:

درثانی من اعتماد به نفس بالایی هم دارم..تقریبا همه منو میشناسن:a030:و اگه اعتماد به نفس داشتن بالا باعث میشه آدم با کسی که دوسش داره لجبازی کنه دوس دارم همون اعتماد به نفسم در حد منفی باقی بمونه:a030:

بعد هم اینکه یکمی با تندی جواب دادین که اصلا دوست نداشتم..تاچیزیو نمیدونیم بهتره در موردش نظری هم ندیم دوستم..و مهمتر اینکه ظرفیت پذیرش نظره همه رو داشته باشیم:w16:

اینکه یکی تجربه بد داره دلیل نمیشه همه همینطور فک کنن و رفتار کنن...

بااین حال من به نظر شما بی احترامی نمیکنم چون این کاررو بلد نیستم:w16:

بعد هم گفتم اعتقاده منه نگفتم شماهم مث من باش...هرچند مث من شدن کار سختیه:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

اتفاقا حرف درستو زد

البته که باید برا بعد از ازدواج زن و مرد پشت و پناه هم باشن:hanghead:

• Like 5
لینک به دیدگاه
و اگه من شوهر داشته باشم چی؟؟؟؟اینجای حرفتون که به خطا رفت:ws37:..هیچ کسی با لجبازی نشنیدم شوهر پیدا کنه:ws28:مگه اصن شوهر پیدا کردنیه؟؟؟ینی شما الان داری دنبال شوهر میگردی؟؟؟:ws28:

درهرصورت آدم با لجبازی کردن به جایی نمیرسه.(اینکه من گفتم بگه چشم توی مواقع حساسه حتی اگر حق به جانب من باشه...).اعتقادمو دوس دارم ...چون منو زندگیمو و طرف مقابلمو آروم میکنه:w16:

مردا هم خیلی خوبن....فقط باید درکشون کنیم:a030:

درثانی من اعتماد به نفس بالایی هم دارم..تقریبا همه منو میشناسن:a030:و اگه اعتماد به نفس داشتن بالا باعث میشه آدم با کسی که دوسش داره لجبازی کنه دوس دارم همون اعتماد به نفسم در حد منفی باقی بمونه:a030:

بعد هم اینکه یکمی با تندی جواب دادین که اصلا دوست نداشتم..تاچیزیو نمیدونیم بهتره در موردش نظری هم ندیم دوستم..و مهمتر اینکه ظرفیت پذیرش نظره همه رو داشته باشیم:w16:

اینکه یکی تجربه بد داره دلیل نمیشه همه همینطور فک کنن و رفتار کنن...

بااین حال من به نظر شما بی احترامی نمیکنم چون این کاررو بلد نیستم:w16:

بعد هم گفتم اعتقاده منه نگفتم شماهم مث من باش...هرچند مث من شدن کار سختیه:a030:

لجبازی؟؟ :w58:

من اگه دنبال شوهر بودم که مثل بردها می گفتم زن هر چی شوهرش بگه میگه چشم که مثلا خودم نشون بدم که یکی مثل پایینی پست شما بیاد ذوق کنه :ws37:. شما به نظر من بی احترامی نکردی اما نظرت بی احترامی به کل زنان بود که من هم بعنوان یه زن حق داشتم بیام نظرت رد کنم

شما فایده جنس نر به جز تولید نسل بگو تا ما هم درکشون کنیم ؟

معلوم ه مثل شما شدن و توسری خور بودن کار سختیه البته چندین سال خیلی از زنان اینجوری زندگی کردن اما خوب بعضی از نسل جدید دیگه اینجوری نخواهند بود این هم پایینی پست شما بخونه که دیگه ماها مثل مادر و مادربزگ هامون تو سری خور نمیشیم

• Like 1
لینک به دیدگاه

حالا چرا باید آقایون رو عصبی کنیم؟ :banel_smiley_4: مگه سادیسم داریم خدای ناکرده؟ :ws3:

همه با هم مهربون باشید دنیا دو روزه. والاااااااااااااااااا

• Like 5
لینک به دیدگاه
لجبازی؟؟ :w58:

من اگه دنبال شوهر بودم که مثل بردها می گفتم زن هر چی شوهرش بگه میگه چشم که مثلا خودم نشون بدم که یکی مثل پایینی پست شما بیاد ذوق کنه :ws37:. شما به نظر من بی احترامی نکردی اما نظرت بی احترامی به کل زنان بود که من هم بعنوان یه زن حق داشتم بیام نظرت رد کنم

شما فایده جنس نر به جز تولید نسل بگو تا ما هم درکشون کنیم ؟

معلوم ه مثل شما شدن و توسری خور بودن کار سختیه البته چندین سال خیلی از زنان اینجوری زندگی کردن اما خوب بعضی از نسل جدید دیگه اینجوری نخواهند بود این هم پایینی پست شما بخونه که دیگه ماها مثل مادر و مادربزگ هامون تو سری خور نمیشیم

واقعا بی ادبی و بی نزاکتی رو از حدش گذروندی..

همه اینا نشون دهنده عقدست دوستم..تویی که جنس ماده ای چه نفعی داری ها؟؟؟به نظر من امثال تو مایه ننگن واسه زنا نه من...تو توهین کننده به زنایی نه من...تو اول یاد بگیر چطور صحبت کنی بعد بیا نظر دیگرونو رد کن..اصلا بفهم که من چی گفتم..گفتم عقیده منه..ینی واسه منه...تو همینجوری جنگجو باش بیا واس ما بگو نتیجش چی شد..

بدون کوتاه اومدن واسه آرامش زندگی معنیش بردگی نیست...تو سری خور هم نیست...اما نمیفهمی شمااینو متاسفانه..

عمو علی من از شما عذر خواهی میکنم از طرف ایشون که ندونسته نظر میده

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...