رفتن به مطلب

تک و پاتک به سبک نواندیشان

ارسال های توصیه شده

سلام

این تاپیک رو ایجاد کردم تا محلی برای استراحت و گپ و گعده های خودمونی دوستان نظامی و علاقه مندان به مسائل نظامی باشه.دوستان باتوجه به قوانین سایت و احترام به همدیگه میتونن به بحث و مناظره با همدیگه در هر موضوعی که ربطی به مسائل نظامی داره بپردازن و از هیچی نترسن. . .خودم مثل کوه پشتتونم:a030:

8zoi9es7w7o84pdp2dp1.jpg

لینک به دیدگاه

بابا ....

خوب ما که سربازی نرفتیم :ws3:

ولی فکر کنم شما شاگرد اول بودی اونجا نه؟؟؟:icon_redface:

شایدم اصا هستی ؟؟؟؟

الان چه تفنگایی تو ایران کار می کنن؟آقای سایر رشته ها؟

لینک به دیدگاه

منظورتون از تفنگ اسلحه تهاجمی انفرادیه؟:ws3:

آخه همینجوری بخوایم بگیم تفنگ دایره وسیعی رو شامل میشه از معروفاش بگیر تا تفنگ بادی:ws3:

والا فکر کنم سلاح سازمانی نیروهای مسلح منظورتونه که تو نیروهای نظامی ما غالبش شامل AK-47 و G-3میشه

اینم بگم تاپیک پرسش و پاسخ نظامی یه جای دیگه اس که اگه تو تاپیکای صفحه اول تالار بگردین پیداش میکنین:a030:

موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

یجا دیدم آمریکا یه اسلحه ساخته که سرباز با زاویه 90 درجه نشونه گیری و شلیک می کنه!

قشنگ نوک تفنگ 90 درجه می چرخه ولی قنداق تفنگ ثابته!:w58:

لینک به دیدگاه

به این نوع اسلحه به اصطلاح زاویه زن یا گوشه زن میگن ،ایران هم یه نوعشو کپی کرده البته تاریخچه این نوع سلاح برمیگرده به آلمان نازی ،جالبه بدونین پیشرفت های نظامی که ما الان اونا رو به شکل های تکامل یافته شون میبینیم مدیون نبوغ مهندسان آلمانی در جنگ جهانی هست.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

دوستان به نظرتون چطور یه مدیر یه تاپیک رو میتونه منهدم کنه؟

1.نارنجک به خودش ببنده بره زیر تاپیک؟

2.قفلش کنه بندازه جلو سگ؟

3.حذفش کنه به قرینه معنوی؟

4.بندازه جایی که عرب نی انداخت؟

گزینه مورد نظرتونو به صندوق پستی نواندیشان ارسال کنید تا تو قرعه کشی سایت برنده یک فروند تندروی سلفی افراطی شید:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...