رفتن به مطلب

نظرسنجی - بهترین شرکت خدمات اینترنت کشور از نظر شما

FARHUD

بهترین شرکت خدمات اینترنت کشور  

25 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین شرکت خدمات اینترنت کشور

ارسال های توصیه شده

من با 200 250 دانلود میکنم همیشه

سرعتم حدود 2 مگ هست

من 512 مخابرات رو دارم ..... اون رضایتی که باید داشته باشم ،ندارم ولی بد هم نیست ...فکر میکنم قبلا یعنی تقریبا یکسال،یکسال و نیم پیش سرعت کلاسیک خانگی هم مثل همین بود ،بعضی وقت ها سرعت دانلود خوبی داره 300-350 ...البته اگر کندی سرعت کلی و ... نباشه....:banel_smiley_4:

دوره اولی که من مخابرات گرفته بودم نشتی داشت ولی بعدا هدیه هم میدادن حجم اضافی هم میاوردم....:w58:

ولی خب میگم انتظارم برای این سرویسی که گرفتم بیشتر ازین هست....

دوستان این سرعتی که میگین مربوط به زمانی میشه که محدودیت دانلود وجود داره یا زمانیه که محدودیت برداشته میشه.مثلا با 1مگ زمانی که محدودیت دارم سرعت دانم150تا180متغییره ولی وقتی که محدودیت برداشته میشه سرعت تا60الی80افت داره حالا بماند که زمانیم میخوره به پیک دانلود تقریبا قطع میشه دانلودم و منظور منم از سرعت دانلود زمانیه که دانلود محدود نیست

لینک به دیدگاه

راستی یادم رفت بگم قیمتش خیلی خوبه ، از ساعت 2 تا 6 صبح رایگان

قطعی یک یا دوبار داشته اون زمان کوتاه

تازه ما سرعت پایینشو گرفتیم قراره این ماه زیادش کنیم. دانلود هم زیاد میکنیم ........

لینک به دیدگاه

ما از مخابرات استفاده میکنیم. سرعتش بالا نیست.

ولی مزیتی که داره قیمت پایینش با توجه به نامحدود بودنشه.

واسه ما چون این نامحدود بودنه خیلی مهم بود، ترجیح دادیم از مخابرات استفاده کنیم.

البته اینم که میگم سرعتش بالا نیست، نه اینکه اذیت کننده باشه. سایتا رو خوب باز میکنه. بیشتر منظورم واسه دانلوده.

واسه دانلود هم اگه سرعت بالا باشه ولی محدودیت دانلود باشه، فایده نداره و فقط نصف شبا میشه از دانلودش استفاده کرد :ws3:

البته تو این نظرسنجیه آماری که شاتل آورد جالب بود واسم. چهار سال پیش اینا با وجود معروف بودنش اغلب زیاد ازش راضی نبودن و پشتیبانیش هم (پشتیبانی مرکزیش تو تهران) اصلاً برخورد و رفتار مناسبی نداشت. ولی خب اینطور که مشخصه تو این مدت تغییراتی داشته و پیشرفتم کرده :ws3:

لینک به دیدگاه
ما از مخابرات استفاده میکنیم. سرعتش بالا نیست.

ولی مزیتی که داره قیمت پایینش با توجه به نامحدود بودنشه.

واسه ما چون این نامحدود بودنه خیلی مهم بود، ترجیح دادیم از مخابرات استفاده کنیم.

البته اینم که میگم سرعتش بالا نیست، نه اینکه اذیت کننده باشه. سایتا رو خوب باز میکنه. بیشتر منظورم واسه دانلوده.

واسه دانلود هم اگه سرعت بالا باشه ولی محدودیت دانلود باشه، فایده نداره و فقط نصف شبا میشه از دانلودش استفاده کرد :ws3:

البته تو این نظرسنجیه آماری که شاتل آورد جالب بود واسم. چهار سال پیش اینا با وجود معروف بودنش اغلب زیاد ازش راضی نبودن و پشتیبانیش هم (پشتیبانی مرکزیش تو تهران) اصلاً برخورد و رفتار مناسبی نداشت. ولی خب اینطور که مشخصه تو این مدت تغییراتی داشته و پیشرفتم کرده :ws3:

دقیقا،باهاتون موافقم

متاسفانه اغلب شرکت های متفرقه خدمات اینترنت با مشتریاشون قرارداد ترکمنچای میبندن یکیش خودم که پول زیادی میدم اما هم دانلودم محدوده هم سرعتش چیز دندون گیری نیست

لینک به دیدگاه

این متنم ایسنا گذاشته بود که تعرفه اینترنت یه سری از شرکتا رو با هم مقایسه کرده بود گفته بود:

برای تمام کسانی که به دنبال سرویس اینترنت پرسرعت هستند، در کنار مقوله‌ی سرعت، قیمت آن نیز مطرح است.

به گزارش خبرنگار فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، برخی کارشناسان در حوزه فناوری اطلاعات بر این عقیده‌اند که از نظر سرعت اینترنت در مقایسه با سایر کشور‌های پیشرفته عقب هستیم.

برخی هم می‌گویند از لحاظ زیرساخت به نظر نمی‌رسد که با مشکل مواجه باشیم، اما ممنوعیت‌هایی که وجود دارد اجازه ارائه‌ی سرعت‌های بالا را نمی‌دهد. در حقیقت این محدودیت‌ها از قوانین و روابط نشأت می‌گیرند.

در صورت بهبود سرعت اینترنت، کیفیت آن هم افزایش پیدا می‌کند؛ در این میان باید به پارامترهایی که شرکت‌ها ارائه می‌دهند هم توجه کرد. بعضی از بستر‌ها در این رابطه نیازمند بازسازی هستند.

البته می‌توان به قیمت‌ها از دو بعد نگاه کرد. در سطح بین‌المللی به اعتقاد برخی تحلیلگران قیمت‌هایی که در ایران ارائه می‌شود بسیار بالاست، اما این قیمت در مقایسه با سایر خدمات در کشور ارزان است.

و البته انحصار پهنای باند توسط شرکت ارتباطات زیرساخت هم یکی‌ دیگر از مشکلاتی است که باعث افزایش قیمت‌ها می‌شود و برخی میگویند اگر در دولت جدید به شرکت‌های خصوصی در ورود پهنای باند به کشور مجوز داده شود، شاهد کاهش قیمت اینترنت خواهیم بود، چرا که این موضوع باعث ایجاد رقابت بین شرکت‌ها خواهد شد.

در این گزارش سرعت سرویس‌های چهار شرکت ارائه‌کننده‌ خدمات اینترنت با هم مقایسه شده است.

شاتل

کاربران می‌توانند از سرویس‌های 128، 256 و 512 کیلوبایت این شرکت استفاده کنند؛ بهتر است قبل از انتخاب این سرویس‌ها از میزان حجم مصرفی خود اطلاع پیدا کنید و بعد از آن اقدام به خرید سرویس مربوطه کنید.

این شرکت سرویس 128 کیلوبایت خود را با ترافیک نامحدود به قیمت 28 هزار تومان، سرویس 256 کیلوبایت نامحدود به قیمت 43 هزار تومان و سرویس 512 کیلوبایت نامحدود این شرکت به قیمت 93 هزار تومان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. البته باید هنگام خرید سرویس در مورد سرعت دانلود و ضریب اشتراک از عوامل تاثیرگذار در قیمت سرویس هستند با خبر شد.

داتک

شرکت داتک سرویس 128 کیلوبایت خود را با ترافیک نامحدود به قیمت 42 هزار تومان، سرویس 256 کیلوبایت با پهنای باند نامحدود به قیمت 79 هزار تومان و سرویس 512 خود را به قیمت 146 هزار تومان عرضه می‌کند. قابل ذکر است که هر یک سرویس به 4 کاربر فروخته می‌شود.

آسیا تک

این شرکت سرویس نامحدود 128 کیلوبایت خود را به قیمت 29 هزار و 900 تومان، سرویس نامحدود 256 کیلوبایت را به قیمت 43 هزار و 900 تومان و سرویس 512 کیلوبایت نامحدود را به قیمت 85 هزار و 500 تومان به فروش می‌رسد.

مخابرات

قیمت سرویس‌های شرکت مخابرات نسبت به سایر شرکت‌ها ارزان‌تر است البته قضاوت کیفیت سرویس‌ها را باید به عهده مشترکین این شرکت گذاشت. قیمت سرویس 128 نامحدود این شرکت 9 هزار و 200 تومان، قیمت 256 کیلوبایت شرکت 12 هزار و 600 تومان و قیمت سرویس 512 کیلوبایت این شرکت 24 هزار و 800 تومان است.

در هر حال بهتر است هنگام خرید این سرویس‌ها از سرعت دانلود سرویس مربوطه و ضریب اشتراک آن آگاه شوید چراکه این مقولات در سرعت و قیمت به شدت تاثیرگذار هستند.

لینک به دیدگاه

من فقط از مخابرات استفاده کردم تا حالا، نمیتونم مقایسه کنم بگم کدوم بهتره

مخابرات خوبیش اینه که هزینه ش مناسبه

سرعتشم خوبه بد نیست

ولی نمیدونم چرا چه محدود بگیرم چه نامحدود هر ماه باید شارژ کنم:banel_smiley_4:

از این منطقشون سردر بیارم حله:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

من از مخابرات استفاده میکنم. بدک نبود ولی دو ماهه سرعت به شدت افت کرده ، قبلا با 128 سرعت دان 150 تا 180 بود الان بین 40 تا 60 متغییره :sigh:

این ماه هم که با سرویس 256 شارژ کردم باز همون 60 هست :sad0:

لینک به دیدگاه

مخابرات فقط محدودیت نداشتن حجم ترافیکش خوبه. از نظر سرعت تقریباً از همه شرکتا پایین تره.

ولی از نظر قطعی هم انصافاً خوبه. خیلی به ندرت اتفاق افتاده باشه که قطع بشه. البته این مسئله تو مناطق مختلف مخابراتی فرق داره.

لینک به دیدگاه

ایرانسل ک البته اسمش تو نظرسنجی نیست....اخ اخ....افتضاحه .....منو له کرده کلا با این سرعتش.....الان تو این مدت یه ماهه و نیمی ک دارم ازش استفاده میکنم.....کلا هیچ فعالیتی تو انجمن نمیتونم بکنم....ب سختی میشه وارد شد

پارس انلاین عالی واقعا.....سرعت عالی....pingش 90ه.....خیلی خوب.....من خودم از این شرکت همیشه نت گرفتم.....الان زدن خطمو نوری کردن.....نمیتونم از شرکت خصوصی نت بگیرم....بجز مخابرات....ک اصلا نمیخوام از مخابرات بگیرم

مخابراتم ک قربونش pingش رو245ه.....ک اصلا خوب نیست.....البته برای کارای معمول نتی بد نیست.....اما برای کارای realtime نتی ن خوب نیست.....

البته شنیدم ک شاتل هم ب نسبت خوبه....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...