رفتن به مطلب

گردهمایی دانشجویان فیزیک

Credo

ارسال های توصیه شده

:icon_gol:به نام دوست:icon_gol:

با سلام خدمت دوستان عزیز

از تمام دانشجویان فیزیک خواهش میکنم اینجا اعلام آمادگی کنن تا بتونیم به امید خدا با همکاری هم یه سر و سامونی بدیم به بخش فیزیک و بعدش هم به کمک هم به پیش ببریمش...فقط هر کسی اعلام آمادگی میکنه،لطفا گرایش و مقطع تحصیلیش رو هم اعلام کنه...و اگه مطالعات خارج از برنامه ی درسی هم داره،بگه بیشتر در چه قسمتی از فیزیکه و چه مدتیه این مطالعات رو شروع کرده...

نمیدونم...شاید کسایی باشن که دانشجوی فیزیک نیستن...ولی به فیزیک علاقه دارن و کم و بیش در موردش مطالعه میکنن...اونا هم اگه خواستن میتونن اعلام آمادگی کنن...که البته با اعلام اینکه مطالعاتشون رو چه مدتیه شروع کردن و بیشتردر چه زمینه ای مطالعه میکنن...

لینک به دیدگاه

از خودم شروع میکنم...

من دانشجوی سال آخر کارشناسی فیزیک حالت جامد هستم...

ولی مطالعه در مورد فیزیک رو از زمانی که دبیرستان بودم شروع کردم...

بیشتر هم در زمینه های نسبیت،فیزیک ذرات بنیادی و نظریات میدان و مبانی مکانیک کوانتومی و مسئله ی اندازه گیری و مواردی حول و حوش اینا مطالعه میکنم...

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

درود

دانشجوی ترم آخر مهندسی شیمی جنرال

علاقمند به فیزیک

مطالعه 3 سال در زمینه ی ذرات بنیادی و نسبیت و کوانتوم مطالعه داشتم (البته ترسیدم برم تو نسبیت عام گم و گور شم وااسه همین نرفتم سمتش و کوانتوم رو هم فقط مفهوم سطحیشو خوندم و نرفتم تو عمق فرمولاش)

یکی از گیر های مغزم اینه که چرا ذرات جرم دارن میدان هیگز و بوزون هیگز و این حرفا خود پیتر هیگز رو قانع نمیکنه چه برسه به من

:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...