رفتن به مطلب

بالاخره Adobe Creative Suite 5 Master منتشر شد !+دانلود

ارسال های توصیه شده

adobe-sutie-cs-5.jpg

بالاخره Adobe Creative Suite 5 Master منتشر شد !

دانلود مجموعه عظیم و بی نظیر شرکتی Adobe با نام Adobe Creative Suite 5 Master

Adobe Creative Suite Master Collection CS5 نام کاملترین مجموعه نرم افزاری شرکت Adobe میباشد که با دارا بودن تمامی نرم افزار های حرفه ای این کمپانی بزرگ در زمینه های طراحی گرافیکی ، طراحی وب ، میکس و مونتاژ فیلم کلیه نیاز های گرافیست ها و هنرمندان را برطرف میکند !

Adobe Creative Suite Master Collection CS5 که در بازارهای جهانی 2700 دلار امریکا قیمت گذاری شده است، نسخه کامل و نهایی این محصول را برای تمامی علاقمندان طراحی گرافیکی، طراحی وب، پویانمایی، میکس و مونتاژ ویدیویی و صوتی و همچنین ساخت فیلم،ارائه شده است.

نرم افزار های این مجموعه بی نظیر :

- Adobe Photoshop CS5 Extended : دهمین نسخه فتوشاپ با قابلیت کامل سه بعدی سازی در نسخه جدید Extended !

- Adobe Premiere Pro CS5 : جدیدترین نسخه از نرم افزار بسیار مطرح ویرایش ویدیویی و میکس و مونتاژ دنیا که پس از چند سال انتظار هواداران آن سرانجام در روز گذشته در تاریخ 2 ژولای 2007 رسما از سوی کمپانی Adobe عرضه شد !

- Adobe Flash CS5 Professional : جدیدترین نسخه از نرم افزار فوق العاده طراحی و پویانمایی دوبعدی و سه بعدی مطرح دنیا محصول کمپانی ماکرومدیا پیشین و محصول انحصاری کمپانی Adobe در حال حاضر که پیشرفت های چشمگیری در قیاس با نسخه های پیشین عرضه شده از سوی کمپانی ماکرومدیا کرده است !

- Adobe After Effects CS5 : جدیدترین نسخه از نرم افزار بسیار مطرح خلق ویدیو، تصاویر متحرک دیجیتالی و میکس و مونتاژ ویدیویی برتر دنیا که پس از چند سال انتظار هواداران آن سرانجام چندی پیش رسما از سوی کمپانی Adobe عرضه شد !

- Adobe Dreamweaver CS5 : جدیدترین نسخه از نرم افزار فوق العاده طراحی وب سایت محصول کمپانی ماکرومدیا پیشین و محصول انحصاری کمپانی Adobe در حال حاضر که پیشرفت های چشمگیری در قیاس با نسخه های پیشین عرضه شده از سوی کمپانی ماکرومدیا کرده است !

Adobe Fireworks CS5 : ابزار فوق العاده کمپانی پیشین ماکرومدیا و Adobe کنونی برای پیشبرد سریع عملیات طراحی صفحات وب و ساخت مدل ها و نمونه های متععد برای بکار گیری در صفحات غنی اینترنتی .

- Adobe Acrobat 9.0 Professional Extended: جدیدترین و قدرتمندترین نرم افزار PDF ساز دنیا محصول انحصار کمپانی Adobe !

- Adobe Illustrator CS5 : آخرین و قدرتمندترین ویرایش از یکی از قدیمی ترین و مطرح ترین نرم افزارها و مجموعه ابزارهای طراحی دنیا که به شما امکان خلق طرح های هنری و زیبا به اصطلاح ClipArt را با استفاده از ابزارهای خاص خود می دهد . ( اطلاعات کامل سایت سازنده در مورد این محصول )

- Adobe InDesign CS5 : جدید ترین نسخه از نرم افزار فوق العاده کمپانی Adobe برای طراحی تمامی محیط ها و مدیریت لایه های مختلف آنها . سازگاری کامل با تمامی نرم افزار قدرتمند طراحی Adobe Photoshop®, Illustrator®, Acrobat®, InCopy®, and Dreamweaver® ازویژگی های خوب این نرم افزاراست .

- Adobe Soundbooth CS5 : نرم افزار بسیار حرفه ای و قدرتمند ویرایش و میکس صوتی دنیا و جایگزین بسیار قدرتمند نرم افزار بزرگ پیشین Adobe Audition کمپانی Adobe که به یکی از بزرگترین نرم افزارهای ویرایش و میکس صوتی دنیا مبدل شده بود، و اکنون در نسخه جدید به Adobe Soundbooth CS5 تغییر نام داده است و ویژگی های متعدد و بیشماری را شامل می شود در سطح کلاس A جهانی در اختیار کاربر قرار می دهد

Adobe Contribute CS5 : ابزاری بزرگ برای به روز رسانی و ویرایش بسیار سریع و قدرتمند وب سایت ها و وبلاگ ها با استفاده از نرم افزارهای متعدد جانبی درونی اش .

Adobe Flash Catalyst CS5 : نرم افزار جدید کمپانی آدوبی که ترکیب و تعاملی عالی میان ابر نرم افزارهای Adobe Photoshop, Illustrator و Fireworks را به ارمغان می آورد و مانند یک کاتالیزور بهترین نتایج را رقم می زند.

Adobe Flash Builder 4 Premium : نرم افزار منحصر به فرد کمپانی آدوبی که پیشتر با نام Flex Builder شناخته شده بود و برای ساخت و توسعه ابزارهای مدرن و غنی تحت وب کاربرد دارد .

- Adobe Encore CS5 : نسخه جدید نرم افزار حرفه ای و بسیار قدرتمند Encore CS5 مختص ساخت فیلم و DVD های حرفه ای و درجه یک سینمایی و همچنین خلق و انتشار فیل با کیفیت های کلاس یک جهانی HD بر روی لوح های فشرده Blue-Ray !

لینک دانلود

لینک به دیدگاه

قبول نیس!! من میخاستم بذارم این پستو!!!!

چقد خوشحالم الان!!! خیلی وخته منتظر CS5 بودم!! دقیقا همین امروز صبح افسوس میخوردم که indesign اکسپایر شده!!

کلا تبریک به همه برو بچه های گرافیکی!!:icon_gol:

لینک به دیدگاه

چقد خوشحالم الان!!! خیلی وخته منتظر CS5 بودم!! دقیقا همین امروز صبح افسوس میخوردم که indesign اکسپایر شده!!

:ws28::ws28::ws3:

برای چی اکسپایر شده بود؟

مگه کرکش نمیکنین؟:ws52:

لینک به دیدگاه

cs5 خیلی وقته که اومده فکر کنم یه چند ماهی بشه... البته من خودم فتوشاپش رو دارم. ولی چه فایده :hanghead: من cs4 هم نتونستم استفاده کنم... :hanghead:

کلا بچۀ قانعی هستم...

:62izy85:

لینک به دیدگاه
کرک میکنم ولی نمیدونم چرا این indesign اینجوریه!! هر دفه که ویندوز رو عوض میکنم، همه مثل آدم کرک میشن ولی این بعد یه ماه دیگه باز نمیشه!!!

خب چون اصلا کرک نمیشه که اکسپایر میشه. :hanghead:

فکر کنم مجموعه ای که خریدی مشکل داشته باشه.

حالا این مجموعه رو دان کن شاید درست بشه

لینک به دیدگاه
cs5 خیلی وقته که اومده فکر کنم یه چند ماهی بشه... البته من خودم فتوشاپش رو دارم. ولی چه فایده :hanghead: من cs4 هم نتونستم استفاده کنم... :hanghead:

کلا بچۀ قانعی هستم...

:62izy85:

چرا نتونستی آخه!! من با Cs2 کار کردم اعصابم خورد شد!! Cs3 یکم بهتر بود! ولی Cs4 خیلی خوبه!!

فرناز از کجا میگی چند ماه؟ چند وقت پیش فتوشاپ پرتابلش اومد! تو بازار هم الان فتوشاپ Cs5 هستش!! Collection هنوز نیومده!! یارو گفت فردا پس فردا میاد :ws3:

خب چون اصلا کرک نمیشه که اکسپایر میشه. :hanghead:

فکر کنم مجموعه ای که خریدی مشکل داشته باشه.

حالا این مجموعه رو دان کن شاید درست بشه

فرناز من یه پک خریدم 5 تومن! دفه اول خوب کار کرد ولی از دفه بعد به بعد indesign دیگه کرکش کامل انجام نمیشد! با اینکه روزشمارش نمیومد!!

بعدش یکی دیگه خریدم فکر کنم 12 تومن که فقط نرم افزارای ME تو بود. (اون یکی کل Adobe Cs4 بود برا کرکاش) ولی با اونم نمیتونم درست کرک کنم اینو!! ولی دوستم علی کرکش کرده داره باهاش کار میکنه الان!! من نمیدونم کجاشو اشتباه میرم!!! :ws44:

لینک به دیدگاه
چرا نتونستی آخه!! من با Cs2 کار کردم اعصابم خورد شد!! Cs3 یکم بهتر بود! ولی Cs4 خیلی خوبه!!

فرناز از کجا میگی چند ماه؟ چند وقت پیش فتوشاپ پرتابلش اومد! تو بازار هم الان فتوشاپ Cs5 هستش!! Collection هنوز نیومده!! یارو گفت فردا پس فردا میاد :ws3:

فرناز من یه پک خریدم 5 تومن! دفه اول خوب کار کرد ولی از دفه بعد به بعد indesign دیگه کرکش کامل انجام نمیشد! با اینکه روزشمارش نمیومد!!

بعدش یکی دیگه خریدم فکر کنم 12 تومن که فقط نرم افزارای ME تو بود. (اون یکی کل Adobe Cs4 بود برا کرکاش) ولی با اونم نمیتونم درست کرک کنم اینو!! ولی دوستم علی کرکش کرده داره باهاش کار میکنه الان!! من نمیدونم کجاشو اشتباه میرم!!! :ws44:

من یه ماه پیش CS5 کرک شدش رو از یه سایت روسی دان کردم. :icon_redface:

پیش خودم گفتم از وقتی تولید شده تا کرک شده ممکنه یه مدتی هم گذشته باشه...:hanghead:

اتفاقا اون سایته فقط فوتوشاپ داشت.

من با CS3 کار میکنم.

ولی میگن فرق کورل جدید با کورلهای قدیمی خیلی زیاده روی سیستم رنگی کورل خیلی کار کردن. اگه کورل بیاد حتما باید نسخه های قدیمیش رو کنار گذاشت.

تخصیره خودت دیگه ... میگن هر چی پول بدی آش میخوری

الان هم برو به سان یک جنتلمن یه پک کینگ بخر.... هیچکدوم از این مشکلات رو نداره.:ws37:

اگه دوستت با همون نرم افزار تو کرک کرده خب ازش بپرس. اینی که میگی عجیبه. مگر اینکه آپدیتش رو خاموش نکرده باشی و از مرکز ادوبی نسخۀ تقلبی رو شناسایی کردن و یه فایل فرستادن و از کار انداختنش.:ws37:

لینک به دیدگاه

مطمئنی Cs5 نهایی بود؟

حسش نیس برم تو سایت Adobe!! اصلا چیزی اعلام میشه از طرف سایش که مثلا فلان نسخه در تاریخ فلان Releas شده؟!!

نامرد نباید خبر بدی که اومده؟! بی معرفت!!

من از کرل خیلی بد شنیدم!! البته تو ایران زیاد کاربرد داره ولی اونور Illustrator به کار میگیرن بیشتر!! یهنی من بدرد اونور میخورم نه اینجا!! :ws3:

بابام ن Avira Premium و Kasper Internet Security رو دارم تو کامپیوترم! باجفتش تمام برنامه هامو بستم!! ازون لحاظ امکان نداره!!

خدایاااااااااااااااااااااااا!!!! چرا من هرجا یه چیزی میشنوم!! اولین بار بهم گفتن که کینگ برنامه هاش کامل نیست!! من که نفهمیدم منظورشون چیه!! (فکر کردم مثلا بعضی ابزاراش disable هستن، کلی خندیدم، گفتم چقد مزخرف) برا همین از رو اون نصب نکردم!!

پک کینگ دارم!!:banel_smiley_4: لرد هم میگن خوبه!!

لینک به دیدگاه
مطمئنی Cs5 نهایی بود؟

حسش نیس برم تو سایت Adobe!! اصلا چیزی اعلام میشه از طرف سایش که مثلا فلان نسخه در تاریخ فلان Releas شده؟!!

نامرد نباید خبر بدی که اومده؟! بی معرفت!!

:icon_redface:

من از کرل خیلی بد شنیدم!! البته تو ایران زیاد کاربرد داره ولی اونور Illustrator به کار میگیرن

خیلی هم کورل خوبه... کسایی که بلد نیستن باهاش کار کنن پشتش حرف درآوردن icon_razz.gif

البته ایلاستریتور هم خوبه بخاطر کامپتیبل بودنش با فتوشاپ hanghead.gif

بیشتر!! یهنی من بدرد اونور میخورم نه اینجا!! :ws3:

نوشابه تون مارکش چیه؟:w02:

بابام ن Avira Premium و Kasper Internet Security رو دارم تو کامپیوترم! باجفتش تمام برنامه هامو بستم!! ازون لحاظ امکان نداره!!
:shame:

تعجب من از اینه که اصلا چطور تونستی الان کامپیترت رو روشن کنی :banel_smiley_4:

دو تا آنتی ویروس نصب کردی؟؟؟:w00:

میدونستی که وقتی دو تا آنتی ویروس داشته باشی یکی اون یکی رو ویروس خطرناک شناسایی میکنه و کل ویندوزت هنگ میکنه و باید از اول ویندوز بریزی؟ :w00:

sigh.gif

خدایاااااااااااااااااااااااا!!!! چرا من هرجا یه چیزی میشنوم!! اولین بار بهم گفتن که کینگ برنامه هاش کامل نیست!! من که نفهمیدم منظورشون چیه!! (فکر کردم مثلا بعضی ابزاراش disable هستن، کلی خندیدم، گفتم چقد مزخرف) برا همین از رو اون نصب نکردم!!

پک کینگ دارم!!:banel_smiley_4: لرد هم میگن خوبه!!

من از هر کی شنیدم گفته لرد بده... خودم چند ساله که کینگ میگیرم هیچوقت به مشکل برنخوردم... البته کینگ تقلبی هم هست... شاید کینگت تقلبیه :banel_smiley_4:

:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه

معنی اون لبخند چیه؟!!

ببین این بد بودن کرلو یکی بهم گفت که یه گرافیست مطرحیه!! شرکتشون کلی معروفه!! ولی دانشجوها همه از کرل استفاده میکنن!! بخاطر چیه؟ البته یکم سلیقه ای هم هست دیگه!! ولی از Corel Painter همه میگن خیلی شاخه!! ولی Corel Draw میگن خیلی سطحش از Ai پایین تره!! :ws3:

پپسیه دخترم!!

من راضیم از جفتش!! این مشکل هم برام پیش نیومده الحمدل.. !!!

فرناز تو مثل اینکه کامپیوترت خیلی داغونه!! آخه Cs3 هم کار میکنی!!! آخی!! من از تو پول نمیگیرم برا ناهار!!:ws2:

نه!!!!!!!!!!!!! انقد منو تحقیر نکن!!! منم میفهمم!! تقلبی نیس!! تازه من اصلا ازش استفاده نمیکنم!! چون همه برنامه هامو از نت دانلود میکنم و الان همه چی تو آرشیوم دارم!! فقط این برنامه های گنده رو میخرم!!

تاره از رو کینگ امتحان نکردم!!

الان هم که 100% کرکش جواب نمیده برا indesign!!!

لینک به دیدگاه

معنیش اینه که گیجالت کشیدم...

ببقچیدا... هر آنتی ویروسی که میخوای نصب کنی قبلش نوشته که از آنتی ویروس ریمور ، آنتی ویروس قبلیتون رو پاک کنید.

هر آنتی ویروسی هم برای خودش یه ریمور جداگانه داره که همه رجیستری رو کامل پاک کنه تا با اون یکی تداخل نکنه.

:banel_smiley_4:

آره کامپیوترم مال چهار سال پیشه:hanghead:... مال عهد دایناسوراست.... البته لپ تاپه... :hanghead:

تو که تو یه پست قبلش نوشته بودی از کینگ استفاده میکنی که؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

آهان!!

نه! این دوتا با هم این مشکلو ندارن!! خیلی خوب با هم مچ میشن!!

لپ تاپ 4سال پیش خیلی داغونه!! برا منم حدودا برا 3.5 سال پیشه!! کلا هیچ کاری باهاش انجام نمیدم، مگراینکه خیلی واجب باشه!! واقعا میره رو اعصاب!! فقط برای ارائه دادن ازش استفاده میکنم.

گفتم کینگ دارم!! نگفتم استفاده میکنم!!!

جمعه میای، Adobe Cs5 که دانلود کردی رو میاری برام؟

تکلیف لوگوها چی شد راسی؟

لینک به دیدگاه
بعضیا نمیدونم چرا نمیدونن که تشکر بی جواب از صدتا بدوبیرا بدتره!!!icon_pf%20%2834%29.gif

به دلیل اینکه بحث از موضوع تاپیک خارج شده بود.

تکلیف لوگو ها هم مشخص نبود که بیام تو پروفایل جواب بدم.

تازه بعضیا Adobe ای که دارن، بتا هستش!!! چقد هم کلاس میزارن!!

در این مورد هم درسته خودم دیروز که جستجو کردم دیدم که Adobe Cs5 قرار بود 12 April ریلیز بشه که اولین بار هست در تاریخ نرم افزارها که قبل از ریلیز کامل نرم افزار کرک شدش توی اینترنت پخش شده.

بعد از دانلود متوجه شدن که نسخۀ بتا اون رو کرک کردن.

هر چند تا چند وقت دیگه کرک نسخۀ آلفا به زودی به بازار خواهد آمد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...