رفتن به مطلب

چرا من همش دلتنگ میشم ؟

ms13

ارسال های توصیه شده

دوستان ِ خوبم... امیدوارم که تاپیکهای من براتون خسته کننده نباشه ... من نیاز به حرف زدن دارم و اینجا رو جای مناسبی میدونم ... این روزا استفاده از اینترنتم هم محدود شده به سر زدن به همین فروم و 2 3 تا فروم دیگه که از پیشتر در اونجا عضو بودم... نمیدونم چرا دیگه فیس بوک هم بهم حال نمیده !!! اصلا یجورایی برای اینترنت اون قدیما هم دلتنگ میشم ... یک فروم بود خیلی بچه های باحالی داشت مدیراش زدند چندتا از قسمتای اونجا رو منهدم کردند ... فرومه به باد رفت ... بگذریم ...

من دلتنگ هر چیزی که قبلا وجود داشته و الان نداره میشم... نمیدونم چرا اینجوری ام !

حتی اون چیزایی که وقتی بودند دوستشون نداشتم

مث خونه و محله ی دوران بچگی (حتی اگه خونه ی خوبی نبوده یا جای خوبی نبوده ! )

دلتنگ دوستان دوران دبیرستان (حتی اگه اون موقع میگفتم اینا چه اسگلایی اند ! )

دیگه اون چیزا و کسایی که بهشون شاید بشه گفت وابسته بودم که دیگه نگو... دلتنگیش منو میکشه ... :ws44: الان دقیقا برای دو نفر خیلی دلم تنگه :ws44: هیچ راهی هم ندارم ... دیگه نمیتونم ببینمشون از یکیشون که چند ساله خبر ندارم ، اون یکی دیگه هم از من خوشش نمیاد:4564: چقدر سخته اونایی که دوستشون داری پیشت نباشند ! حتی ازشون خبر هم نداشته باشی که چیکارا میکنند و در چه حالند !

حالا بیشتر از همه ی اینا برای خودم و گذشته هام دلتنگ میشم ...

بدتر و مضخرف تر از همه ی اینها : ممکنه چند سال دیگه برای الانم (که بدترین دوران زندگیم میدونمش) دلتنگ بشم!!!! :w58:

سوال : چجوری بر این حس دلتنگیم غلبه کنم ؟ شما وقتی دلتنگ میشید چیکار میکند ؟

سوال : من چرا به افراد یا حتی محیط وابسته میشم ؟ بد چیزیه این وابستگی .... !

لینک به دیدگاه

آهان راستی یه چیزی رو یادم شد بگم

یه حس عجیب نوستالوژی هم دارم

حس اون آدمایی رو دارم که مجبور به تبعید از وطنشون (مهاجرت اجباری) شدند و دلشون لک زده برای اون مملکت کوفتی ... !!

لینک به دیدگاه

دلتنگی مال همه اس:w16:

همه آدما دلشون برا چیزایی که قبلا داشتن و حالا ندارن تنگ میشه

خیلیا پدر و مادراشون

دوستای قدیمیشون

بچه محلاشون

اما خب

گاهی وقتا باید برای رسیدن به چیزای جدید، باید قدیم رو فراموش کرد

گاهی وقتا هم (از نظر ما آدما) بی دلیل چیزی رو از دست داد

مهم اینه که چیز جدیدی که به دست میاری؛ ارزششو بدونی و متوجه این باشی که برا به دست آووردن این، اون چیزی که براش دلتنگ شدی رو از دست دادی:w16:

لینک به دیدگاه

چند سال پیش برای یه ماجرایی باید به تهران میرفتم... توی کوپه ی قطار یک پسره بود که چند سال از خودم بزرگتر بود ... اونم مث من تنها بود (یعنی همسفری نداشت) و خلاصه با هم گرم گرفته بودیم حرف میزدیم... خیلی ازش خوشم اومده بود .... انگار مثل یک دوست گمشده بود که هیچوقت نداشتمش ...

واقعا احمقانست ... من یه همچین آدمی ام... برای یک غریبه که فقط 12 10 ساعت باهاش بودم و یه کم اختلاط کردیم تا آخر عمر دلم تنگ میشه !!

لینک به دیدگاه
چند سال پیش برای یه ماجرایی باید به تهران میرفتم... توی کوپه ی قطار یک پسره بود که چند سال از خودم بزرگتر بود ... اونم مث من تنها بود (یعنی همسفری نداشت) و خلاصه با هم گرم گرفته بودیم حرف میزدیم... خیلی ازش خوشم اومده بود .... انگار مثل یک دوست گمشده بود که هیچوقت نداشتمش ...

واقعا احمقانست ... من یه همچین آدمی ام... برای یک غریبه که فقط 12 ساعت باهاش بودم و یه کم اختلاط کردیم تا آخر عمر دلم تنگ میشه !!

به نظر من احمقانه که نیست هیچ آدمانه هم هست:w16:

شاید برای این باشه که قدر چیزایی که دارید رو نمیدونید

لینک به دیدگاه
به نظر من احمقانه که نیست هیچ آدمانه هم هست:w16:

شاید برای این باشه که قدر چیزایی که دارید رو نمیدونید

آره دقیقا ...

قدر خیلی چیزا رو ندونستم و تقصیر خودم بود که از دستشون دادم...

الان قدر چی رو بدونم ؟ هیچ دلخوشی ای ندارم دیگه تو این دنیا باور کن ...

لینک به دیدگاه
آره دقیقا ...

قدر خیلی چیزا رو ندونستم و تقصیر خودم بود که از دستشون دادم...

الان قدر چی رو بدونم ؟ هیچ دلخوشی ای ندارم دیگه تو این دنیا باور کن ...

میگن جلو ضرر رو هر وقت بگیری منفعته

قدر همین چیزایی که الان دارید

و مدتی بعد ممکنه نداشته باشید

قدر سلامتی

داشتن آرزو

قدر همین که الان میتونین اینترنت چرخ بزنین

و خیلی چیزای دیگه

حتی قدر همون پدر و مادری که خودتون میگین بد هستن...:w16:

لینک به دیدگاه
کلا قبول کردن این حقیقت برام سخته که هر آدمی که یه روزی میاد یه روزی میره !:hanghead:

نمیدونم دلشو دارید یا نه

شاید پیشنهاد جالب نباشه

اما یه سری به قبرستون ها بزنین

اون وقت که عمق قبرای خالی رو میبینین و اینکه یه روزی هممون قراره اون تو زیر یه خروار خاک بمونیم و یه سنگ رومون باشه

اون وقته که متوجه میشین و قدر همین زندگی رو میدونین و خدا رو شکر میکنین

لینک به دیدگاه
میگن جلو ضرر رو هر وقت بگیری منفعته

قدر همین چیزایی که الان دارید

و مدتی بعد ممکنه نداشته باشید

قدر سلامتی

داشتن آرزو

قدر همین که الان میتونین اینترنت چرخ بزنین

و خیلی چیزای دیگه

حتی قدر همون پدر و مادری که خودتون میگین بد هستن...:w16:

!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
!!!!!!!!!

تعجب نکنین

معلومه که آرزو دارین

مگه میشه کسی باشه که آرزویی نداشته باشه

هرچند اگه محال هم باشه

لینک به دیدگاه
تعجب نکنین

معلومه که آرزو دارین

مگه میشه کسی باشه که آرزویی نداشته باشه

هرچند اگه محال هم باشه

آرزوهایی که حس میکنی براشون کوچیکی !! یا : اونا برای تو بزرگند !!

لینک به دیدگاه

واقعا احمقانست ... من یه همچین آدمی ام... برای یک غریبه که فقط 12 10 ساعت باهاش بودم و یه کم اختلاط کردیم تا آخر عمر دلم تنگ میشه !!

فکر میکنم خیلیا اینجورین.منم دلم تنگ میشه واسه خیلی چیزا که فقط ی مدت کوتاه باهاشون بودم:ws37:

لینک به دیدگاه
سال هاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها بهترند.....

چند سال پیش این نوشته رو خوندم... هنوزم بعضی وقتا دوباره میخونمش...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

حس میکردم دقیقا حرفاش حرفای منه ...

مخصوصا اونجا که میگه هرسال فکر میکردم بد تر از این نمیشه اما سال بعدش دقیقا حسرت همون سال قبل که فکر میکرده بودم بدتر امکان نداره بشه رو میخوردم و آرزوم بود که موقعیت پارسالی میبودم ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...