رفتن به مطلب
  • 0

لاله زار یا 17 شهریور!

گـنـجـشـک

سوال

سلام:ws3:

دوستان من داشتم پایاننامه مو انجام میدادم که متوجه شدم (البته اینو بگم که مهلت تحویل شناختم که قبلا براش تاپیک زده بودم خیلی افزایش یافت:ws3:)

نمونه ی موردیم که خابون 17 شهریور باشه ی مشکلاتی براش پیش اومده و تصمیم گرفتم که بیام نمونه موردیمو تغییر بدم به پیاده راه لاله زار

حالا کسی اطلاعات و نقشه و مقاله و پایان نامه و ... در مورد لاله زار یا حتا همون 17 شهریور داره؟

خیلی دعاتون میکنم:ws3:

لینک به دیدگاه

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

سازمان زیباسازی شهر تهران احتمالا روی این خیابون کار کرده باشه چون پارسال هر هفته یه جلسه در مورد میادین و خیابون های تهران می ذاشتن!سایتشم برو شاید چیزی گیرت بیاد

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام:ws3:

دوستان من داشتم پایاننامه مو انجام میدادم که متوجه شدم (البته اینو بگم که مهلت تحویل شناختم که قبلا براش تاپیک زده بودم خیلی افزایش یافت:ws3:)

نمونه ی موردیم که خابون 17 شهریور باشه ی مشکلاتی براش پیش اومده و تصمیم گرفتم که بیام نمونه موردیمو تغییر بدم به پیاده راه لاله زار

حالا کسی اطلاعات و نقشه و مقاله و پایان نامه و ... در مورد لاله زار یا حتا همون 17 شهریور داره؟

خیلی دعاتون میکنم:ws3:

این مقاله خوبی درباره لاله زار هست:

http://www.noandishaan.com/forums/thread77256.html

نقشه در حد قطعه بندی و اینا هست که فکر کنم داریش.

لینک به دیدگاه
  • 0
این مقاله خوبی درباره لاله زار هست:

http://www.noandishaan.com/forums/thread77256.html

نقشه در حد قطعه بندی و اینا هست که فکر کنم داریش.

مرسی اما من خیلی بیشتر از این چیزا لازم دارم...نقشه نمیخاما...نقشه دارم....در مورد پیاده راهش مطلب میخام

لینک به دیدگاه
  • 0
مرسی اما من خیلی بیشتر از این چیزا لازم دارم...نقشه نمیخاما...نقشه دارم....در مورد پیاده راهش مطلب میخام

بهترینش همونیه که جوزفم گفت، پاشو یه سر برو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...