رفتن به مطلب

چهارمین سالگرد تاسیس نواندیشان

ارسال های توصیه شده

من هم به نوبه ی خودم تولد چهارمین سال گردهمایی نواندیشان رو به همهی زحمت کشان و دلسوزان این انجمن تبریک میگم:w02::icon_gol:

ممد چرخش برات به چرخه ایشاالله:vahidrk:

• Like 15
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 104
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بازم مرسی از همه بچه ها و مرسی از کسایی که یه مدت نبودن یا خیلی کمرنگ بودن و دعوتو قبول کردنو اومدن. :w16:

درود ....

ببخشید کیک دیر آماده شد...خب حالا این شما و این هم کیک تولد چهار سالگی انجمن ...(دو روز وقت برد و امیدوارم که خوب شده باشه....:icon_redface:)

و اما تبریک برای این چهار سال پیشرفت و تشکر از همه کاربران ،مدیران ،ادمین محترم آقا مهدی و همه کسانی که نقشی در این پیشرفت داشتند .امیدوارم مسیری که شروع شده به همینجا ختم نشه و روز به روز شاهد پربار تر شدن انجمن و حرکت اون در مسیر تعالی باشیم....:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

واسه کیک دستت خیلی مرسی. :a030:

خوبه دیگه من میخواستم کیک بگیرما، اما گفتم همین میرسه دیگه :whistle:

• Like 19
لینک به دیدگاه

سلام.

:icon_gol:تولد 4 سالگی نواندیشان رو به همه ی نواندیشانی ها تبریک میگم.:icon_gol:

واقعا مجموعه ی خوب و فعال و هدفمندی هستین.

5-6 ماهه عضو شدم . هم از مطالب هم از کاربرای خوب نواندیش کلی چیز یاد گرفتم.

خوشحالم به عنوان یکی از اجزای کوچک این مجموعه، جشن تولدشو تو دنیای ظاهرا مجازی جشن میگیرم.

همگی خسته نباشید:a030:

خدا قوت:icon_gol:

• Like 17
لینک به دیدگاه

معاشران گره از زلف یار باز کنید / شبی خوش است بدین قصه‌اش دراز کنید

حضور خلوت انس است و دوستان جمعند / و ان یکاد بخوانید و در فراز کنید

رباب و چنگ به بانگ بلند می‌گویند / که گوش هوش به پیغام اهل راز کنید

سلام

من عضو تقریبا جدید خانواده ی نواندیشان هستم ولی همیشه مهربونی و لطف دوستای گلم شامل حال من بوده طوری که هیچ وقت احساس غریبه گی نکردم .:w16:

تو همین زمان اندک شاهد حضور همیشگی و سرشار از شور و نشاط دوستان در این انجمن بودم و دلم می خواد صمیمانه از تمامی عزیزانی که همیشه سعی کردند با این حرکت علمی-فرهنگی-ادبی-هنری و...همراه باشن تشکر کنم،بدیهیه که اگر حضور و تلاش بی منت کاربران و مدیران عزیز نبود تداوم این سایت تا به امروز مقدور نمی شد.

برای تمام دوستان چه کسانی که سال ها و ماه های پیشین در هدایت و پیشرفت این انجمن نقش داشتند و چه عزیزانی که امروز ادامه دهنده ی این راه هستند آرزوی موفقیت، شادکامی و سعادت دارم.

با سپاس:icon_gol:

• Like 15
لینک به دیدگاه

24.gif

hapydancsmil.gifتولد تولد تولدت مبارکhapydancsmil.gif

hapydancsmil.gifمبارک مبارک تولدت مبارکhapydancsmil.gif

8.gif4 سالگیت مبارک نواندیشان8.gif

17.gifایشالا تولد 100 سالگیت17.gif

65.gif

4.gifبا آرزوی موفقیت هـــــــای بیشتــــــــــر 4.gif

54.gifایشالا لب همه ی اهالی این خونه خندون و دلشون همیشه شاد باشه54.gif

• Like 18
لینک به دیدگاه

سپاس برای تمامی زحمات دوستان برای این انجمن....:icon_gol:

منم تبریک میگم.........تولدت مبارک نواندیشان:ws37::icon_gol:ایشالا 400 سالگیت:ws3:

• Like 14
لینک به دیدگاه

آخجووووووووووووووون انجمنم 4 ساله شد:w70:

فداش بشـــــــــم من خودم تنهایــــــــــــــ ک روز به روز هی همینجوری هی تر بزرگتر میشه بشم:mbj6ivxkw3ccem7bie7

خدا سایه ی بزرگتراشو اَ سرش کم نکنه:whistle:بگو ایشاالله:w02:

بچه های گذشته و حال و آینده باشید تا انجمنم باشه:w12:هی همینجوری بزرگتر شدنش و جشن بگیریم تا هی همینجوری خوجال تر شه بچم:dancegirl2::icon_gol:

• Like 18
لینک به دیدگاه

4 سال حضور مستمر در میتینگ های نمایشگاه کتاب:ws3:

ایشالله 40امین سالشو جشن بگیریم. خیلی خاطره خوب از اینجا دارم.خیلی دوستای خوبی تو اینجا پیدا کردم.

4سالگی نواندیشان رو به همه کاربراش تبریک میگم.

:icon_gol:

• Like 17
لینک به دیدگاه

حضور خیلی از دوستان قدیمی در این جشن خیلی خوشحالم کرد..............امیدورام هر جا که هستن شاد و پیروز باشن:icon_gol:

ببینم میتونی تولد انجمنو با مراسم ختم من یکی کنی icon_pf%20%2834%29.gif

خدا نکنه آقا محمد...هنوز میخوایم شیرینی عروسیتو بخوریم :ws3:

درود ....

ببخشید کیک دیر آماده شد...خب حالا این شما و این هم کیک تولد چهار سالگی انجمن ...(دو روز وقت برد و امیدوارم که خوب شده باشه....:icon_redface:)

و اما تبریک برای این چهار سال پیشرفت و تشکر از همه کاربران ،مدیران ،ادمین محترم آقا مهدی و همه کسانی که نقشی در این پیشرفت داشتند .امیدوارم مسیری که شروع شده به همینجا ختم نشه و روز به روز شاهد پربار تر شدن انجمن و حرکت اون در مسیر تعالی باشیم....:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

مرسی هستی جون..............کارت عالی بود ..... نفر اول مسابقه طراحی کیک:hapydancsmil::a030:

• Like 16
لینک به دیدگاه

من هم به همه اعضای انجمن تبریک میگم :icon_gol:و امیدوارم همگی موفق باشیم و بتونیم با حضوری مفید باعث رشد و تعالی فکری و علمی همدیگر در انجمن باشیم

• Like 14
لینک به دیدگاه

این ما هستیم که تعیین میکنیم از این انجمن و در کل فضای مجازی استفاده مثبت بکنیم یا غیر مثبت.

بعد از چند سال که برگردیم و عقب رو ببینیم واقعاً بسنجیم ببینیم این فضای مجازی چیزی به زندگیمون اضافه کرد یا نه؟!

راستش این انجمن باعث اتفاق های خوب و بد زیادی تو زندگی من بود. وقت تلف کردنا و از دست دادن فرصت ها تا آشنایی با آدم ها و اندیشه های جدید که به جرات میتونم بگم تاثیر مثبت و منفی خیلی زیادی تو زندگی من داشتن. در کل الان که بر میگردم و عقب رو که میبینم راضیم.

به خصوص که دوستانی پیدا کردم که با کاراشون و حرف هاشون تاثیری تو زندگی من گذاشتن که مسیر زندگیم رو برای همیشه تغییر دادن.

از هموتون ممنونم. چه تویی که وقتمو هدر دادی و تجربه شدی برام چه تویی که مسیر درست رو نشونم دادی و منو کشیدی بالا.

اینم دوهزارمین پستم بود تو این فروم.:icon_gol:

• Like 16
لینک به دیدگاه

خب من نبودم و دیر به اینجا رسیدم، اما بازم تولد سایت رو به همه کسایی که خیلی براش زحمت کشیدن و میکشن تبریک میگم:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...