رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای شرکت در کنکور ارشد روانشناسی

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان. من تازه عضو شدم. لیسانس نرم افزار دارم. اما میخوام تو کنکور ارشد رشته ی روانشناسی شرکت کنم! تعجب نکنید، آخه سالهاست به این رشته علاقمندم، اما تا حالا نشده برم. بگذریم...

لطفا درمورد هرچی که لازمه بدونم به من اطلاعات بدید. مثلا چه گرایش هایی میتونم شرکت کنم؟ هر کدوم در چه زمینه ای کار میکنه؟ منابع ارشد این گرایش ها چه کتابهایی هستن؟

هنوز هم سؤالاتی دارم. اما فعلا اینا مهم تر هستن.

با سپاس

sent from samsung Glxy GS2 using tapatalk 4 beta

لینک به دیدگاه
سلام دوستان. من تازه عضو شدم. لیسانس نرم افزار دارم. اما میخوام تو کنکور ارشد رشته ی روانشناسی شرکت کنم! تعجب نکنید، آخه سالهاست به این رشته علاقمندم، اما تا حالا نشده برم. بگذریم...

لطفا درمورد هرچی که لازمه بدونم به من اطلاعات بدید. مثلا چه گرایش هایی میتونم شرکت کنم؟ هر کدوم در چه زمینه ای کار میکنه؟ منابع ارشد این گرایش ها چه کتابهایی هستن؟

با سپاس

من بدین در نه پی حشمت و جاه آمده ام

از بد حادثه اینجا به پناه آماده ام!

هیچکس منو راهنمایی نمیکنه؟

لینک به دیدگاه

با سپاس

درود...بسیار عالی و موفق باشید...

اصلا جای تعجب نداره، یکی از اقوام من با لیسانس محیط زیست شرکت کرد و قبول هم شد...

لطفا کمی صبر داشته باشید، مدیر تالار روانشناسی خودشون ارشد میخونند و تمامی سوالات شما را پاسخ خواهند داد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...