رفتن به مطلب

هفتمین مسابقه اکسل نواندیشان

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان نواندیش

بعد از یک وقفه هفتمین مسابقه اکسل نو اندیشان رو در خدمت دوستان هستیم :ws3:

خب سوال این مسابقه:

سوال این مسابقه در ارتباط با جدا کردن حروف یک متنه در این مسابقه :[TABLE=width: 976]

[TR]

[TD=colspan: 24]در سلول B1 متنی وارد شده است که می بایست در ستون کمکیF کاراکتر های متن را جدا نموده (بجز فاصله بین حروف) سپس در [/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 24]ستون G کاراکتر ها را یونیک نموده و در ستون H تعداد حرف بکار رفته در متن را بدست آورید پاسخ در ستون های C,D,E داده شده [/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 24]است و می بایست با فرمول نویسی به این جواب برسید(لازم به ذکر است ستون کمکی برای سادگی کار ایجاد می شود و می تواند حذف شود)

جوایز مسابقه

faaliat.gif

نفراول : مدال برنده مسابقه علمی +150 امتیاز

نفردوم: 100 امتیاز

نفر سوم: 50 امتیاز

مهلت مسابقه

16 مرداد

پاسخ ها به ایمیل زیر ارسال شود:

noandishexcel@gmail.com

درخواست راهنمایی در ادامه ویا به صورت پیام خصوصی مطرح شود.

[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
ای بابا! چقدر پیچیدش کردین!!!:hanghead:

من اصلا سوالو بار اول که خوندم نفهمیدم!!!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

جوابی که داده شده هرگونه ابهام رو برطرف کرده باز هم سوالی هست بفرمایید

لینک به دیدگاه

دوستانی که تمایل به شرکت دارن لطفا جواب هارو بفرستن ، تا پنج شنبه همین هفته یعنی ده مرداد جواب دیگه ای غیر از جواب امیر نرسه مسابقه خاتمه پیدا میکنه

لینک به دیدگاه
دوستانی که تمایل به شرکت دارن لطفا جواب هارو بفرستن ، تا پنج شنبه همین هفته یعنی ده مرداد جواب دیگه ای غیر از جواب امیر نرسه مسابقه خاتمه پیدا میکنه

امير خان يا امير آقا :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من ی فرمول نوشتم وقتی تا اخر drag میکنم عمل نمیکنه و وقتی توی هر کدوم از سل های ستون ی بار f2 رو میزنم و بعد enter فرمول اجرا میشه چرا؟؟

شما بايد رفرش كني. بعد از درگ كردن f9 رو بزن

لینک به دیدگاه
من ی فرمول نوشتم وقتی تا اخر drag میکنم عمل نمیکنه و وقتی توی هر کدوم از سل های ستون ی بار f2 رو میزنم و بعد enter فرمول اجرا میشه چرا؟؟

تنظیمات رو manual کردی باید به automatic تغییر بدی از تب formulas بخش calculation

لینک به دیدگاه
تنظیمات رو manual کردی باید به automatic تغییر بدی از تب formulas بخش calculation

نه مهدي. من تنظيماتم اتوماته ولي بازم بايد ريفرش كنم تا جواب درست نشون بده.

شايد مشكل از نرم افزاره ولي تنظيماتم درسته

لینک به دیدگاه
نه مهدي. من تنظيماتم اتوماته ولي بازم بايد ريفرش كنم تا جواب درست نشون بده.

شايد مشكل از نرم افزاره ولي تنظيماتم درسته

اگه فرمول سنگین باشه بین drag تا نمایش جواب یه وقفه ای به وجود میاد در غیر اینصورت تنها ایراد میتونه تنظیمات باشه

لینک به دیدگاه
شما بايد رفرش كني. بعد از درگ كردن f9 رو بزن

ممنون :a030:

رفرش کردم درست شد

البته تنظیمات هم روی manual بود

لینک به دیدگاه

مهلت مسابقه تا 16 ام هست....یک هفته فرصت هست هنوز....:w16:( من هفته بعد میفرستم....:ws3:)

خانم مدير دير تشريف آوردين :ws3::ws3:

مهدي مدال منو بده ميخوام برم :w000:

لینک به دیدگاه
خانم مدير دير تشريف آوردين :ws3::ws3:

مهدي مدال منو بده ميخوام برم :w000:

با توجه به اعلام حضور خانم مدیر برای شرکت فعلا برو خوش باش تا بعد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...