رفتن به مطلب

بهترین مکان ها برای دوست یابی؟!

major7

بهترین مکان دوست یابی کجاست؟  

15 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین مکان دوست یابی کجاست؟

ارسال های توصیه شده

وقتی میگی لا الله الا الله خو جوابی نمیمونه :|

بستگی به هدف دوستی داره :sigh:

ولی دوستان دقت کنن اون دختره امروزی فردا یه مادره

یه مادر!!!

:icon_pf (34): خو این یعنی چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
من که نگفتم باید عیان باشد عزیز من .... چه عیان باشد و چه مخفی بالاخره ورود به رابطه باید از جایی شروع شه .بنظر شما بهترین جا برای ورود به رابطه(برای آشنایی و ادامه رابطه) با یک جنس مخالف کجاس؟

راستی منظورتون از گزینه دیگر موارد که انتخاب کردین ، کجاس؟

میتونه از طریق دوستان باشه هم کاران باشه به نظر من توی ایران بهترین گزینه دوستان یا همکارانه :w16:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 7 سال بعد...
در 2 ساعت قبل، lonewolf گفته است :

من 13 سالمه

شما تو پروفایلتون مدرک تحصیلی رو دکترا و بالاتر نوشتین ، اونوقت سیزده سالتونه ؟ چیزی شبیه ابو علی سینا ؟ این خیلی عالیه. 

لینک به دیدگاه
در در 23 آذر 1399 در 08:12، فکور گفته است :

شما تو پروفایلتون مدرک تحصیلی رو دکترا و بالاتر نوشتین ، اونوقت سیزده سالتونه ؟ چیزی شبیه ابو علی سینا ؟ این خیلی عالیه. 

:ws28:

لینک به دیدگاه

بچه ها جون دوستی خوب نیست الکی آدم وقتش و زندگیش و عمرش  بهدر می‌ره. کاش هر کسی با کسی که میخواد باهاش ازدواج کنه ارتباط دوستی برقرار کنه .

وابستگی های نامعقولی ک پایانی جز غم و غصه نداره .?

کاش یاد بگیریم همه مون یک بار فقط فرصت زندگی داریم پس بیهوده زندگی همو به بازی نگیریم.

لینک به دیدگاه

ما در ایران طوری برنامه ریزی شدیم که تصور میکنیم دوستی فقط به ازدواج ربط داره و نوع دیگه ای به درد نمیخوره... 

در بین مردم دنیا دوستی های متنوع و مختلفی وجود داره که جای همکاری رو گرفته. یعنی بعنوان همکار ، دوست همدیگه هستند و همه همکاری هاشونو در قالب دوستی انجام میدن. دوستان پروژه ای ، دوستان ورزشی ، دوستان هوادار تیمی یا دوستان هوادار برند های مختلف و دهها نوع دوستی که اینا اصلا ارتباطی بین این نوع دوستی با ازدواج یا هر نوع ازتباطی رو همراه با دوستیشون حتی تصور هم نمیکنند. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...