رفتن به مطلب

در تابستان 92 با یکدیگر متلب یاد بگیریم

M!Zare

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 91
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

منم مایلم شرکت کنم ولی قبل از کلاسا به یه کمک نیاز دارم در مورد همین نرم افزار مطلب

من یه الگوریتمی دارم میخوام همراه 2 تابع اجراش کنم ینعی می خوام اجرای های اونو تو 2تا تابع ببینم میشه کمکم کنییید فوریههه!

به خدا اگه کمک کنید کلاساتون شرکت می کنم:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام منم مایلم شرکت کنم و بتونم یاد بگیرم 2 سال پیش کار کردم ولی به کل فراموش کردم:ws3::ws3::ws3::ws3:

درود...بسیار خوش امدید...دوست عزیز لینک های تاپیک هماهنگی یادگیری نرم افزار متلب در تابستان 92

تاپیک رفع اشکال و بحث پیرامون یادگیری متلب در تابستان 92 را مشاهده فرمایید.

سلام

منم مایلم شرکت کنم ولی قبل از کلاسا به یه کمک نیاز دارم در مورد همین نرم افزار مطلب

من یه الگوریتمی دارم میخوام همراه 2 تابع اجراش کنم ینعی می خوام اجرای های اونو تو 2تا تابع ببینم میشه کمکم کنییید فوریههه!

به خدا اگه کمک کنید کلاساتون شرکت می کنم:ws3:

درود...اینجا که همه میخوان یاد بگیرن در تاپیک با هم متلب یاد بگیریم سوالتون رو با جزییات بیشتر مطرح فرمایید.

لینک به دیدگاه

متاسفانه من با تاپیک هماهنگ نبودم و نتونستم توی رفع اشکالات نیز کمک کنم

بلی، ما همیشه کمک می رسونیم :ws3:

11 قسمت رو بیشتر ندیدم، ولی زود خودم رو می‌رسونم حتمن

دو قسمت بعدی که خیلی بحث زیبایی هست که به خوبی نیز باهاش آشنایی دارم

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام به دوستان عزیز

پروژه کارشناسی بنده ودوستم برنامه نویسی بود که با متلب انجام دادیم.خیلی اذیت شدیم چون تازه میخاستیم یاد بگیریم ، اصل موضوعی که باید برنامه میشدهم بماند.باهزار زحمت انجامش دادیم.دراین حد که حتی تابع های خود متلب رو هم تغییر میدادیم.امانتیجه ی کارمون لذت بخش بود برای خودم، یکی از کارهایی که تاآخرعمر یادم نمیره.به نظر خودم شاخ فیل رو شکستیم.

اما چه فایده الآن به هیچ دردی نمیخوره.سه ساله رزومه میفرستم این ور اون ور .یادگرفتن متلب به هیچ دردم نخورده.نصیحت برادرانه ی منو گوش کنید.دنبال چیزی برید که به درد آینده تون بخوره چون اون قدر فرصت ندارید که همه چیز یاچندتاچیز رو یاد بگیرید.

یاعلی

لینک به دیدگاه
سلام به دوستان عزیز

پروژه کارشناسی بنده ودوستم برنامه نویسی بود که با متلب انجام دادیم.خیلی اذیت شدیم چون تازه میخاستیم یاد بگیریم ، اصل موضوعی که باید برنامه میشدهم بماند.باهزار زحمت انجامش دادیم.دراین حد که حتی تابع های خود متلب رو هم تغییر میدادیم.امانتیجه ی کارمون لذت بخش بود برای خودم، یکی از کارهایی که تاآخرعمر یادم نمیره.به نظر خودم شاخ فیل رو شکستیم.

اما چه فایده الآن به هیچ دردی نمیخوره.سه ساله رزومه میفرستم این ور اون ور .یادگرفتن متلب به هیچ دردم نخورده.نصیحت برادرانه ی منو گوش کنید.دنبال چیزی برید که به درد آینده تون بخوره چون اون قدر فرصت ندارید که همه چیز یاچندتاچیز رو یاد بگیرید.

یاعلی

درود...

متاسفانه قبول دارم که برنامه نویسی بصورت شایسته در ایران جایگاهی نداره، اما از حداقل هایی است که یک مهندس باید یاد بگیره:w16:

لینک به دیدگاه
سلام به دوستان عزیز

یاعلی

سلام دوست عزیز.

تا حدودی با نظر شما موافقم ولی نه کاملا!

شما باید به این نکته هم توجه میکردید که متلب به هیچ وجه یک نرم افزار صنعتی نیست، و معمولا برای کارفرما اهمیتی ندارد که شما متلب بلد هستید یا نه. بلکه یک نرم افزار ریاضی است برای کار با ماتریس ها و یه جورایی میشه به آچار فرانسه ی یک مهندس در مواجهه با مسائل ریاضی ست.

طبیعتا نمیشه انتظار داشت که مثل نرم افزار های cad مورد نیاز صنعت باشه و یاد گرفتنش واسه یه مهندس واجب!

ولی از نظر من این که یه مهندس بتونه با نرم افزار متلب کار کنه یه مزیت حساب میشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من هيچي از مطلب نمي دونم / ؟ / :Ghelyon:

هر كي ياد بده يعني خيلي مرسي آموزشگاه ها 300-400 مي گيرن !

البته اگه مثل نرم افزار Catia دقيق و خوب توضيح بدين سپاسگزار مي شم :ws53:

كي شروع مي كنيد پ ؟ :icon_pf (12):

لینک به دیدگاه
من هيچي از مطلب نمي دونم / ؟ / :Ghelyon:

هر كي ياد بده يعني خيلي مرسي آموزشگاه ها 300-400 مي گيرن !

البته اگه مثل نرم افزار Catia دقيق و خوب توضيح بدين سپاسگزار مي شم :ws53:

كي شروع مي كنيد پ ؟ :icon_pf (12):

سلام.مدتیه که شروع کردیم.

اول

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
دانلود کن.

بعد اینجا میتونی مطالب دنبال کنی.

تاپیک هماهنگی یادگیری نرم افزار متلب در تابستان 92

تاپیک رفع اشکال و بحث پیرامون یادگیری متلب در تابستان 92

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...