رفتن به مطلب

مسابقه عکس تالار کشاورزی با موضوع حشرات

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها...

من که از رو نمیرم:ws28:....بازم شرکت میکنم در بخش عمومی!با عکسای گوشی که برنده نمیشیم با عکاسایی مثل شما:w58:ببینم عکس گوشی باشه که موردی نداره؟اخه شانس هر جا حشره هست دوربین نبردی...هر جا نیست دوربین در دستانه مبارکه:ws3:

البته این مسابقه ها همش میشه خاطره:icon_pf (34)::sigh:

منت میزارید ... لطف میکنید :icon_gol:

با گوشی عکس بگیرید فقط از نظر کیفیت رقابتتون سخت میشه که داوری سعی میکنه این نکته رو متوجه باشه ... من شدیدا تاکید میکنم به این مورد ... :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منت میزارید ... لطف میکنید :icon_gol:

با گوشی عکس بگیرید فقط از نظر کیفیت رقابتتون سخت میشه که داوری سعی میکنه این نکته رو متوجه باشه ... من شدیدا تاکید میکنم به این مورد ... :w16:

لا مشکل...ما دیگه عادت داریم برنده نشیم....:ws3:ولی باز دستت درد نکنه.:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه

قبلنا عده ای میگفتن چرا مهلت ارسال آثار انقد زیاده!!!

دوستان فقط 4 روز به پایان ارسال آثار فرصت مونده!

یه کاری نکنید بدم سوسکم بخوردتون!

vrk3qcdu6op59fg3pt9v.jpg

• Like 4
لینک به دیدگاه

دوستان دوس میدارم بشرکتم اما با این همه کااااااااررررررررر چطوری دنبال حشره بگردم!!! وقتشم خیلی کمه خوووووووو!

ولی اگه حشره خوبی دیدم که به قول دوستمون فیگور خوبی بگیره میفرستم:w16:

فقط شرمنده نه دوربین حرفه ای باهاش کارکردم نه بلتم رو عکسا کار کنم اورجینال اورجیناله هر چی بفرستم:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
دوستان دوس میدارم بشرکتم اما با این همه کااااااااررررررررر چطوری دنبال حشره بگردم!!! وقتشم خیلی کمه خوووووووو!

ولی اگه حشره خوبی دیدم که به قول دوستمون فیگور خوبی بگیره میفرستم:w16:

فقط شرمنده نه دوربین حرفه ای باهاش کارکردم نه بلتم رو عکسا کار کنم اورجینال اورجیناله هر چی بفرستم:ws3:

مهلت ارسال عکس در صورت نیاز تمدید میشه ...

• Like 4
لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنید:

سوال شده بود عنکبوت هم میشه؟!

عنکبوتها جز حشرات نیستن!!! اما ما توی این مسابقه از تمام بندپایان عکس قبول میکنیم! (بندپایان خشکی زی! )

عنکبوتها ... عقربها ... رتیلها ... انواع حشرات ... هزارپا و صدپا ...

توجه کنید جملاتتون (نظرات و دیدگاه های خودتون) یادتون نره ! و اینکه زیاد طولانی هم نیاشه! :banel_smiley_4:

توجه ویژه:

ادیت عکس مثل کراپ کردن، تنظیمات نور و رنگ هم در بخش عمومی مجازه ...

چون حشرات معمولا ریز هستن میتونید با کراپ کردن عکس سوژه رو بهتر و بزرگتر به نمایش در بیارید ...

• Like 5
لینک به دیدگاه
دیر رسیدم! من کلی سوسک موسک تو یخچال داشتم دیروز همشو به سیخ کشیدم تحویل دادم رفت! :sigh:

توی ارشدم باید نمونه بدیم؟! :ws28:

ایرادی نداره از اون آرشیوت استفاده کن! رو کن! :w02:

• Like 5
لینک به دیدگاه

بچه ها چرا انقده موضوعای سخت میزارین آخه؟sigh.gif

تو اصن بگو 30 تیر

من که از الان میدونم حمید تکرو و محمود وکیلی می برن دیگه انگیزه ای برام نمونده کهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

ولی حالا اگه عکس خوبی گرفتم می فرستم:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
بچه ها چرا انقده موضوعای سخت میزارین آخه؟sigh.gif

تو اصن بگو 30 تیر

من که از الان میدونم حمید تکرو و محمود وکیلی می برن دیگه انگیزه ای برام نمونده کهTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

ولی حالا اگه عکس خوبی گرفتم می فرستم:ws3:

سلام عرض میکنم :ws3:

به نظر من که از مسابقه جنگل شما آسونتره:whistles:

اتفاقا اینطوری فکر نکنین مسابقه های ما هم مثل تخم مرغ شانسی معلوم نیست از توش چی در میاد و تقریبا غیر قابل پیش بینی :a030:

در مورد حمید خان بنده بی اطلاعم :hanghead: اما در مورد خودم تا به امروز که هیچ عکسی ندارم (البته در بخش حرفه ای) و هر چی عکس داشتم رو در تاپیک حشره‌گرافی قرار دادم :w02: خدا کنه که تا اون روز که تمدید شده بتونم عکسی پیدا و برای مسابقه ارسال کنم:hanghead: شما نگران نباشید به دنبال حشره بروید انشاءالله که بتونید عکس دلخواهتونم بندازید :a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام عرض میکنم :ws3:

به نظر من که از مسابقه جنگل شما آسونتره:whistles:

اتفاقا اینطوری فکر نکنین مسابقه های ما هم مثل تخم مرغ شانسی معلوم نیست از توش چی در میاد و تقریبا غیر قابل پیش بینی :a030:

در مورد حمید خان بنده بی اطلاعم :hanghead: اما در مورد خودم تا به امروز که هیچ عکسی ندارم (البته در بخش حرفه ای) و هر چی عکس داشتم رو در تاپیک حشره‌گرافی قرار دادم :w02: خدا کنه که تا اون روز که تمدید شده بتونم عکسی پیدا و برای مسابقه ارسال کنم:hanghead: شما نگران نباشید به دنبال حشره بروید انشاءالله که بتونید عکس دلخواهتونم بندازید :a030:

سلام

آقای وکیلی ما که مسابقه جنگل نداشتیمw58.gif

ما مسابقه بافت فرسوده داشتیم

که اونم شما دوم شدین:ws3::whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام

آقای وکیلی ما که مسابقه جنگل نداشتیمw58.gif

ما مسابقه بافت فرسوده داشتیم

که اونم شما دوم شدین:ws3::whistle:

راست میگی:4564:

ببخشید:icon_redface:

منظورم جنگلی ها بودن:hanghead:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...