رفتن به مطلب

یادگیری گروهی زبان انگلیسی به روش نصرت

Abbas.H

ارسال های توصیه شده

:w02::icon_gol: سلام بچه ها :icon_gol::w02:

همونطور که می دونید تو این دوره زمونه زبان برای همه افراد تو هرسطحی یه نیاز اساسیه و خیلی جالب نیست که یه آدم تحصیل کرده نتونه نیازهای اولیه

خودشو در زمینه زبان برآورده کنه. به همین خاطر میخوایم زبان رو به روش نصرت که بسیار عالی و قدم به قدم زبان رو آموزش میده، با هم کار کنیم. برنامه اینه

که روزانه یکی از قسمت های این آموزش که به صورت یک فایل صوتی و حدود 30 دقیقس رو گوش میکنیم. لغات و گرامری که تو اون قسمت قراره آموزش داده

بشه رو هم قبلش میزارم که یه پیش زمینه داشته باشید. اگه تعداد علاقمندا به حد نصاب برسه این طرح رو اجرا میکنیم. پس لطفا به دوستاتون هم اطلاع

رسانی کنید که به امید خدا بتونیم این طرح رو به سرانجام برسونیم.فقط یه توضیحی راجع به نصرت بدم. مجموعه آموزش زبان نصرت 90 قسمت فایل صوتیه که

هر روز یک قسمت از اون باید آموزش داده بشه. تو هر قسمت هم قسمتی از گرامر و لغات اساسی به روش نسبتا قابل قبولی آموزش داده میشه.

دوستان حتما تا بیستم مجموعه اول نصرت رو تهیه کنید. میتونید این مجموعه رو از بعضی سایت ها دانلود کنید،

ولی توصیه میشه که برای کیفیت بهتر فایل ها، اونو از فروشگاه های مجاز خریداری کنید.

به امید خدا روز 21 خرداد اولین روز آموزش هست. بیستم خرداد، شب ، نکات لازم رو میزارم. سعی میکنم چند تا تمرین هم طرح کنم تا

خودتون رو بسنجید.حالا نظراتتونو بگید تا برنامه ریزی کنیم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خیلی عالیه :ws3:

فقط 2تا موضوع

1)لطفا از سطح پایین شروع کنید که من زبانم افتضاحه:icon_pf (34):

2)برای کسایی که سر کار میرند هر روز سخت میشه من آموزش زبان فرانسوی را هم به همین دلیل از دست دادم نمیشه 90هفته آموزش به جای 90روز:icon_redface:

لینک به دیدگاه
خیلی عالیه :ws3:

فقط 2تا موضوع

1)لطفا از سطح پایین شروع کنید که من زبانم افتضاحه:icon_pf (34):

2)برای کسایی که سر کار میرند هر روز سخت میشه من آموزش زبان فرانسوی را هم به همین دلیل از دست دادم نمیشه 90هفته آموزش به جای 90روز:icon_redface:

1- خوبی نصرت همینه که برای همه سطوح قابل استفاده هستش. ممکنه بعضی جاهاش یه مقداری دشوار باشه که من قبلش حتما نکات مربوطه شو میگم که همه بتونن استفاده کنن.:w16:

2- فکر میکنم 90 هفته خیلی زیاد طول بکشه. من خودم وقتی از نصرت استفاده می کردم وقت نداشتم حتی سرمو بخارونم... ولی شبا قبل خواب نیم ساعت با هندزفری تو آرامش کامل گوش میدادم. اگه بچه ها هم مشکل وقت داشته باشن نهایتا دو روز یک قسمت میشه.:icon_redface:

لینک به دیدگاه
1- خوبی نصرت همینه که برای همه سطوح قابل استفاده هستش. ممکنه بعضی جاهاش یه مقداری دشوار باشه که من قبلش حتما نکات مربوطه شو میگم که همه بتونن استفاده کنن.:w16:

2- فکر میکنم 90 هفته خیلی زیاد طول بکشه. من خودم وقتی از نصرت استفاده می کردم وقت نداشتم حتی سرمو بخارونم... ولی شبا قبل خواب نیم ساعت با هندزفری تو آرامش کامل گوش میدادم. اگه بچه ها هم مشکل وقت داشته باشن نهایتا دو روز یک قسمت میشه.:icon_redface:

ممنون منتظریم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که من اطلاع دارم نصرت اجازه استفاده عمومی از فایل هاش رو نداده و میشه گفت این کار حلال نیست

باید هر کس مجموعه رو خریداری کنه :ws37:

لینک به دیدگاه
تا اونجایی که من اطلاع دارم نصرت اجازه استفاده عمومی از فایل هاش رو نداده و میشه گفت این کار حلال نیست

باید هر کس مجموعه رو خریداری کنه :ws37:

البته تا جایی که من میدونم خیلی از سایتا مجموعه کامل رو واسه دانلود گذاشتن. به هر حال حرفتون کاملا درسته، هر کسی خودش فایل ها رو تهیه کنه بهتره :a030:

لینک به دیدگاه
البته تا جایی که من میدونم خیلی از سایتا مجموعه کامل رو واسه دانلود گذاشتن. به هر حال حرفتون کاملا درسته، هر کسی خودش فایل ها رو تهیه کنه بهتره :a030:

یعنی واسه دانلود نمیزارین؟

باید بخریم؟

لینک به دیدگاه
یعنی واسه دانلود نمیزارین؟

باید بخریم؟

آخه حرف کهربا جان درسته. برای تهیه این اثر زحمت خیلی زیادی کشیده شده. درست نیست تو یه انجمن علمی آموزشی به حقوق این اثر احترام نزاریم. سایت های زیادی هستن که این مجموعه رو واسه دانلود گذاشتن. اما خرید بسته اصلی یه دو تا ویژگی مهم داره. یکی اینکه با خیال راحت استفاده میکنیم. دوم اینکه کیفیت فایل هاش به مراتب بهتره و راحت تر میشه فهمید طرف چی میگه. انتخاب با دوستان

لینک به دیدگاه

:icon_gol::icon_gol:

آره گذاشتن اما خیلی از سایت ها به این مسائل توجه نمی کنن

قیمتش زیاد نیست من خودم 10 هزار تومان خریدم:ws37:

لینک به دیدگاه
:icon_gol::icon_gol:

آره گذاشتن اما خیلی از سایت ها به این مسائل توجه نمی کنن

قیمتش زیاد نیست من خودم 10 هزار تومان خریدم:ws37:

و به نظر من واقعا ارزشش رو داره. فقط دوستان دقت کنید مجموعه اول رو خریداری کنید. چون فک می کنم نصرت سه مجموعه پشت هم داده بیرون. بهتره از اولی شروع کنیم.

لینک به دیدگاه
من 10 تا از فایلهاشو دارم نمیدونم کدوم سطحه؟ خواهرم داده فکر کنم بقیشم داره.حلاله؟:w02:

یه مدت گوش میدادم بعد دیگه...:whistle:

انشالله که حلاله :w02:

بچه ها حتما تا بیستم این فایل ها رو تهیه کنید که عقب نمونید

لینک به دیدگاه
من دارم منتها وقت اینکه باهاتون همراهی کنم رو ندارم:sigh:

پَکش رو دارم:sigh:

همچین تمیز مونده تو قفسه کتابام

حیفم میاد بهش دست بزنم:sigh:

منم سرم شلوغه

ریختم تو گوشیم قبل خواب یا وقت استراحت گوش میدم :ws37:

لینک به دیدگاه
من دارم منتها وقت اینکه باهاتون همراهی کنم رو ندارم:sigh:

پَکش رو دارم:sigh:

همچین تمیز مونده تو قفسه کتابام

حیفم میاد بهش دست بزنم:sigh:

فک نمیکنم روزی نیم ساعت وقت زیادی باشه .... :ws38:

در عوض اگه کاملش کنی جدا از اینکه زبانت خوب میشه حداقل 5 تا سوال گرامر کنکورو درست میزنی :ws3:

قبل خواب راحت میتونی نیم ساعت با هندزفری گوش کنی. خوشحال میشیم توعم همراهیمون کنی :w16:

لینک به دیدگاه
فک نمیکنم روزی نیم ساعت وقت زیادی باشه .... :ws38:

در عوض اگه کاملش کنی جدا از اینکه زبانت خوب میشه حداقل 5 تا سوال گرامر کنکورو درست میزنی :ws3:

قبل خواب راحت میتونی نیم ساعت با هندزفری گوش کنی. خوشحال میشیم توعم همراهیمون کنی :w16:

نمیتونم:a030:

اصرار نکن:ws3:

لینک به دیدگاه

حلال و حروم؟

اون اوایل که به قیمت خون بابای نصرت میفروختن حلال بود پولی که میگرفتن؟

این آموزشا اصلا تایید شده نیست و الکیه

همش ادعاس

کلشو هم که فول باشین نمیتونین 2تا کلمه صحبت کنین تو یه کشور خارجی:hanghead:

لینک به دیدگاه
حلال و حروم؟

اون اوایل که به قیمت خون بابای نصرت میفروختن حلال بود پولی که میگرفتن؟

این آموزشا اصلا تایید شده نیست و الکیه

همش ادعاس

کلشو هم که فول باشین نمیتونین 2تا کلمه صحبت کنین تو یه کشور خارجی:hanghead:

بله آقا مهدی. اون موقع هم حلال بود :w16:

متاسفانه اشتباه میکنی. با این مجموعه نمیشه تمام جنبه های زبان رو یاد گرفت. ولی تمام زیربنای گرامری و لغات ابتدایی رو کاملا آموزش میده.

اون زبان محاوره و روش صحبت کردن که مد نظر شماست رو فقط با زندگی تو یک کشور انگلیسی زبان میشه یاد گرفت دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...