رفتن به مطلب

با 50 هزار تومان چگونه می توان کسب در آمد کرد؟

M!Zare

ارسال های توصیه شده

موافقم
اگر دوستی ایده جالبی داره که نیاز به فضای کار داره میتونم یه جای خوب رو بهش تو تهران معرفی کنم.
میلمو میزارم که دوستان بتونن مکاتبه کنن
[email]erfancenter@YAHOO.com[/email]
تو سابجکت هم بنویسید ایده که بدونم از دوستان انجمن هستید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باورت میشه مریم من از بچگی تو فکر این کارا و پول دراوردنا بودم همیشه تو ذهنم می چرخوندم

اما همیشه بم می گفتن تو وظیفه ات درس خوندنه و بس

ادمای naysayer ( املاشو نمی دونم درست نوشتم یا نه ) دوروبرم زیاد بودن :sigh:

من برا بال و پر گشودن نیاز دارم کوچ کنم به شهری مثل تهرون که چند ملیتی و قومیتی و میلیون سلیقه ای هس ولی مشکل مسکن و امنیت دارم :sigh:

ترجمه و پروژه نوشتن و حتی تایپ جزو کارایی هس که بش فکر کردم ولی برا اینا باید یه دوره یه ساله تمام و کمال وقت بزاری

مثلا انجام پروژه های برنامه نویسی رو من بش فکردم برم به در و دیوار دانشگاهها بخصوص دانشگاههای ازاد که بچه مایه دار تنبل زیاد داره بچسبونم از اون راه پول دربیارم ولی میگم مشکلم مسکنه اونم مسکن امن

تعریفتون از مسکن امن چیه؟

اگر فضایی باشه که بتونید توش فعالیت کنید کافیه؟

اینقدر به بازدهی خودتون مطمئن هستین که با کسی دیگه شراکتی کار کنید و امکانات رو در اختیارتون قرار بده؟

لینک به دیدگاه
پرورش گل

مثلا الوئوارا که نگه داری و رسیدگی بهش اسونه

تقریبا هر بوته کوچیک گل الوئوارا سه هزارتومنه که در مجموع میشه نزدیک به 16 بوته خرید

چون این گل ها پا جوش میزنند بعد از یه مدت هم میشه تکثیر کرد

البته میشه گل های دیگه هم خرید ولی این گل استفاده دارویی و ارایشی و تزینی داره

ایده پرورش گل رو میتونی بیشتر توضیح بدی؟

من یه فضای خوب برای این کار دارم

ولی یه براورد هزینه میخوام که ارزش داره یا نه؟

خودتونم پایه باشید میتونیم با هم کار کنیم البته اگر تمایل دارید.

لینک به دیدگاه
من فقط بلدم کاموا ببافم اونم ساده ش تک میل هم یاد گرفته بودم ولی حس می کنم اونو فراموش کردم چطوری می بافن :hanghead:

کلا از کارای خیاطی و کار دستی خوش نمیاد یعنی حوصله ام نمی کشه

اما آشپزی و دلالی رو فکر کنم خوب بلد باشم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

.........................................................................................

اما با 50 تومن

با فرض اینکه مسکن و بازار و فصلش اوکیه میشه اینکارا رو کرد

چون مقوله غذا تو تموم کشورها بخصوص تو کشورهای جهان سوم و بخصوص تو کشور تحریم شده ما هنوز اولویت اول هس و با توجه به اینکه انسان ها معمولا وقتی بیرون از خونه باشن بیشتر تمایل به خوردن فست فود و غذاهای فانتزی تر دارن من یکی حتما میرم سراغ غذا (بخاطر ریسک کمش و بازگشت سود فوری و آنیش. درضمن نیازی به تمرکز فکری نداره یه کار روتینه )

اماتهیه غذا باید وقت زیادی ازم نگیره چون به این کار به عنوان کار فرعی نیگا می کنم نه اصلی (مثلا مهندس و فوق لیسانس این مملکتیم :whistle:)

از بین غذاهای ساده و زود اماده شو و ارزون من سالاد اولویه رو انتخاب می کنم

مثلا میشه یه وقت 4 ساعته تو اخر هفته برا تهیه و اماده کردنش گذاشت برا درست کردن دست کم 20 عدد ساندویچ (برای بار اول و سنجش بازار فروش باید با تعداد کم شروع کنم )

اما بازار فروشم رو من مدارس دخترونه ترجیحا راهنمایی بالای شهر انتخاب می کنم که خب این محدودیته برا من چون باید ساعت اداری در طول هفته برم برای فروش

(دوستانی که می تونن این محدودیت منو بر طرف کنن بیان نظر بدن )

یکیش اینه با بوفه اون مدارس حرف بزنم اگه قبول کنن به اونا بفروشم که خب این دلالی و افزایش قیمت محصول نهایی میشه

فکر کنم با 30 تومن بشه 20 تا ساندویچ درست کرد (قیمت تموم شده رو نمیدونم ) با بقیه اش برا کاغذ روی ساندویچ از کاغذهای طرح دار فانتزی برای جذب دختر بچه ها استفاده می کنم :ws3:

کم کم میشه این کار رو توسعه داد و روی کاغذها برا تبلیغ و چاپ شماره تلفن برای قبول سفارش استفاده کرد

فصل اینکار باید اواسط پاییز و زمستون و اوایل بهار باشه بعدش باید نوع عذا رو عوض کنی

........................................................................................................................................

پ.ن : اما باید فوری از این دست کارا بیرون بیایی بری سراغ کار سطح بالاتر (مرحله دوم میشه راه اندازی سیستم ثبت سفارش تلفنی یا سایت اینترنتی باشه)

اینکارا برای جذب سرمایه اولیه هس برا شروع کار بعدی , درضمن برای کسب تجربه و شناخت بازار واقعی (بیشتر ما دخترا بازار واقعی و فعالیت به عنوان یه فروشنده رو تجربه نکردیم )

پ.ن : از اونجایی که ادم محافظه کاریم از لحاظ امنیت کارهم باید فکر همه جوانب رو بکنم چون قراره سود کسب کنم نه اینکه دستی چیزی هم بزارم بره :w16:

تاپیک عالیه اما تقریبا فکر هممون شبیه همه دیروز تو خبرا خوندم دو تا زن خلاق کیف برای اویزون کردن بچه درست کردن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
153215_260.jpg

برام جالب بود[/QUOT

ایده غذا مخصوصا پخش الویه تو مدارس خیلی جالب بود و هر کسی که پایه باشه تو شهر تهران میتونیم با هم شروع کنیم

اگر درست و اصولی کار بشه بعد از مدتی نه چندان دور چشم انداز تحویل 3000 عدد رو هم میشه در نظر گرفت.

نظر دوستان چیه؟

کسی مایله برای شروع فعالییت؟

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 1 سال بعد...

سلام من مایلم از شمایی که دستبند و جعبه کادو و کلیپس درست می کنین حمایت کنم و جنسای تولیدی تون رو در مغازه خودم نقدا خریداری کرده و بفروشم من نیازمند خلاقیت و کارهای نو و مشتری پسند از طرف شما هستم

لینک به دیدگاه
سلام من مایلم از شمایی که دستبند و جعبه کادو و کلیپس درست می کنین حمایت کنم و جنسای تولیدی تون رو در مغازه خودم نقدا خریداری کرده و بفروشم من نیازمند خلاقیت و کارهای نو و مشتری پسند از طرف شما هستم

خیلی هم عالی ،کدوم شهر هستید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...