رفتن به مطلب

تمرینهای کاربردی آباکوس

mohsen500

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستان

گهگاه تمرینهای کاربردی ای بصورت پراکنده تو اینترنت پیدا میشه که مولف اونها دکتر هرمز زارع استاد دانشگاه پورتلند آمریکاست. من چند وقت پیش طی ایمیلی که به ایشون زدم ازشون خواستم تمام تمرینهایی که تالیف کردند رو در اختیارم قرار بدن و ایشون هم لطف کردن و برام فرستادن. این تمرینها رو براتون قرار میدم. امیدوارم استفاده کنید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

عزیزان !

این مطلب تا الان 586 بار نمایش داده شده و فکر می کنم همین تعداد هم دانلود داشته اما تا الان فقط یک نفر اون دکمه تشکر رو فشار داده !

ممنون از این همه قدر شناسی دوستان !

لینک به دیدگاه
عزیزان !

این مطلب تا الان 586 بار نمایش داده شده و فکر می کنم همین تعداد هم دانلود داشته اما تا الان فقط یک نفر اون دکمه تشکر رو فشار داده !

ممنون از این همه قدر شناسی دوستان !

ممنون از زحماتی که میکشید.

به نظرم آدم بهتر در قبال کار خوبی که انجام میده انتظار تشکر نداشته باشه چون مهم نیت و فکر شماست و اون مهمه.

حتی یک نفر هم تشکر کنه باز هم نشون میده شما دل یک نفر رو شاد کردید و این خودش اتفاق بزرگیه.

از تعداد کم تشکر ناراحت نشو به تعداد دلهایی که شاد میکنی فکر کن

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

لینک پست اول خراب شده از لینک زیر هم میتونید استفاده کنید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
ممنون از زحماتی که میکشید.

به نظرم آدم بهتر در قبال کار خوبی که انجام میده انتظار تشکر نداشته باشه چون مهم نیت و فکر شماست و اون مهمه.

حتی یک نفر هم تشکر کنه باز هم نشون میده شما دل یک نفر رو شاد کردید و این خودش اتفاق بزرگیه.

از تعداد کم تشکر ناراحت نشو به تعداد دلهایی که شاد میکنی فکر کن

:icon_gol:

ممنون از توجه شما

منم به خاطر تشکر دیگران این مطلب رو نذاشتم. وگرنه راههای دیگه ای هم بود.

اما آدم ناراحت میشه از فرهنگ غلطی که بین همه ما رایج شده و اون اینکه فکر میکنیم همه وظیفشونه که بهمون کمک کنن و ما در قبالش کاری انجام ندیم.

قدر شناسی دیگران به آدم انگیزه کمک بیشتر میده.....

لینک به دیدگاه
ممنون از توجه شما

منم به خاطر تشکر دیگران این مطلب رو نذاشتم. وگرنه راههای دیگه ای هم بود.

اما آدم ناراحت میشه از فرهنگ غلطی که بین همه ما رایج شده و اون اینکه فکر میکنیم همه وظیفشونه که بهمون کمک کنن و ما در قبالش کاری انجام ندیم.

قدر شناسی دیگران به آدم انگیزه کمک بیشتر میده.....

حرف شما هم درسته:a030:

ولی خب هر کدوم تو بخشی که بلدیم فعالیت میکنیم. مثلا من تا حدودی سالید و کد و کتیا و کریر و ... رو بلدم و اونجاا فعالیت میکنم و خوشحال میشم کسی بیاد و چیزی بلد باشم بهش یاد بدم و اگه بخوام آباکوس یاد بگیرم از وجود شما عزیزان استفاده کنم.

من نرمافزاری رو بلدم و شما هم یه نرم افزار دیگهبا تبادل اطلاعاتمیشه بهم کمک کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...