رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

جایی که اینها رو آموزش بدن سراغ ندارین؟!

کسی نیس اطلاعات کامل داشته باشه؟ :hanghead:

اگر تهران باشید فنی حرفه ای این کلاسها رو میذاره البته بعدش هم میتونید وام بگیرید!!!! به گفته خودشون ولی آموزشگاه زیاده اما من تهران سراغ دارم

مثلا آموزشگاه تندیس 021-22748335

بازم هست بگرد قیمت مناسبش رو پیدا کن

بیشتر جاها گرون بیخودیه

لینک به دیدگاه

اگر تهران باشید فنی حرفه ای این کلاسها رو میذاره البته بعدش هم میتونید وام بگیرید!!!! به گفته خودشون ولی آموزشگاه زیاده اما من تهران سراغ دارم

مثلا آموزشگاه تندیس 021-22748335

بازم هست بگرد قیمت مناسبش رو پیدا کن

بیشتر جاها گرون بیخودیه

مرسی از جوابتون. بله تهران زندگی می کنم. من بیشتر جاهایی که پیدا کردم آموزش هاش با سیم و اینجور چیزها بود. یه جا هم پیدا کردم که با طلا و نقره آموزش میدان که هم هزینه اش زیاد بود هم مدت اش. دیگه جایی رو پیدا نکردم. :hanghead:

لینک به دیدگاه
مرسی از جوابتون. بله تهران زندگی می کنم. من بیشتر جاهایی که پیدا کردم آموزش هاش با سیم و اینجور چیزها بود. یه جا هم پیدا کردم که با طلا و نقره آموزش میدان که هم هزینه اش زیاد بود هم مدت اش. دیگه جایی رو پیدا نکردم. :hanghead:

خواهش عزیزم

اگر جواب نگرفتی بگو تا از کسی برات آمار بگیرم، خودت هم میتونی از همین ها بپرسی کجا آموزش استیل ... هست:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام من دنبال عمده فروش یا جزیی فروش سفال و سرامیک های کوچیک مثلا 2 * 3 سانتی هستم

نمونه اش رو عکس میذارم

فرقی نداره خام یا رنگی

ممنون

یه شرکت هستش به اسم صبا کاشی در تبریز ولی شماره رشو ندارم فقط از این نوع سرامیکا میزنه

یه سرچ کن شاید شماره تماس گذاشته باشن

ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام من خیلی کارای بافتنی دوست دارم تو انجمن نگاه کردم نبود اگه هست نشونم بدین یه مشکل دیگه هم اینه که تو قسمت هنر، هنرهای دستی نیست اینم چطور پیدا کنم بعضی صفحه ها هم هست که مربوط به همون قسمته ولی نمیدونم چطور میاد تو فهرست که نیست

لینک به دیدگاه
یکی به من بگه آموزش بافتنی داره اینجا یا نه

توی قسمت آموزشگاه سر بزنید چندتا آموزش بافتنی هست . شال و کلاه و از این مدلها قسمت بالا همین صفحه بخش هنر کلیک کنید تمام قسمتها میاد . برای آموزش تو آموزشگاه هنری هستند . و بخش هنرهای دستی هم هست. الان با گوشی هستم نمیتونم لینک بذارم براتون.قسمت سرچ هم بزنید باز میشه براتون

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
نمی دونم فکر کنم من می خواستم نمایشنامه نویسی یاد بگیرم!!؟؟می شه بگید باید کجا کلیک کنم؟؟:hanghead:

سلام دوست عزیز

این بخش

سر بزن تاپیکهای خوبی داره میتونین مطالعه کنین :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
سلام در مورد برپا كردن دار قالى اطلاعات ميخوام مراحل چله كشى تا قبل از بافت اولين گره

سلام این قسمت سر بزنید از اول اول توضیح دادم با عکس http://www.noandishaan.com/forums/thread96281.html

لینک به دیدگاه

بازم تو همین تالار قسمت هنرهای دستی .. و هم آموزشگاه هنری در مورد فرش و مواد اولیه و رنگرزی و مراحل پایین کشی و قیچی و... اطلاعات میتونید پیدا کنید. صفحه های دوم و سوم هستند. قسمت سرچم بزنید تاپیکهاش میاد بالا تا ببینیدشون . بازم سوالی بود در خدمتم

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...

با سلامی دوباره خدمت تمام دوستان و همراهان هنرمند عزیز و گرامی

اینجا مثل قبل باز هست و هرکسی اطلاعات خاصی میخواد که دسترسی بهش نداره اعلام کنه در اسرع وقت جوابگو دوستان هستیم .:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...