رفتن به مطلب

داوطلبان کنکور ارشد محیط زیست بدویید که وقت تنگه

An@hita

ارسال های توصیه شده

hit[/MENTION]a;1487347]اشکال نداره عزیزم.

امسال انرژیتو ذخیره کن که سال بعد بترکونی انشالله.:a030:

انگیزه باشه توی همین مدت هم میتونم قبول شم ولی انگیزه نیس تا صد سال بعد عم انرژی نمیتونم جمع کنم.:sigh:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • پاسخ 191
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این که نشد دلیل.

انگیزه رو این ما آدما هستیم که واسه خودمون ایجاد میکنیم.

چشم هارا باید شست...

جور دیگر باید دید...

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

باید واسه خودت هدف مشخص کنی سما جان.

این هدف آدمهاست که بهشون انگیزه میده.

بشین خوب فکر کن.ببین از زندگی چی میخوای..میخوای به چی و کجا و در چه زمانی برسی...انوقت یه جوشش درونی در تو ایجاد میشه به اسم انگیزه.:girl_yes2:

موفق باشید عزیزانم:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام آخ جون تموم شد:hapydancsmil:

خودم حساب كردم درصد درسام تقريبا اينجوريه آلودگي 60 اكولوژي 30 شناخت 80 ارزيابي 60 بيولوژي 63 زبان خودم كشتم دوتا سوال جواب دادم!!!:ws3: به نظرت چه جوره؟

لینک به دیدگاه
سلام آخ جون تموم شد:hapydancsmil:

خودم حساب كردم درصد درسام تقريبا اينجوريه آلودگي 60 اكولوژي 30 شناخت 80 ارزيابي 60 بيولوژي 63 زبان خودم كشتم دوتا سوال جواب دادم!!!:ws3: به نظرت چه جوره؟

انشالله که قبولی. درصدات پارسال که قبولی داشت. آفرین دوست جون:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

ببین بستگی به رقیبات داره. اینکه دیگران درصداشون چقدر باشه!

اما امکانش هست که روزانه شهرای سنندج و بهبهان و اراک رو بیاری.میگم باز هم بستگی به انتخاب دیگران داره.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام خدمت همه عزیزان

من امروز خیلی اتفاقی با این سایت اشنا شدم . همسر من دبیر اموزش و پرورش هست و مهندسی کامپیوتر خونده . ولی شدیدا علاقه به این رشته داره . به همین خاطد منم دوست دارم که تو این رشته ادامه تحصیل بده . ..

امروز خیلی خوشحال شدم که همچین انجمنی هست که همه میتونن به هم کمک کنن.

اگه لطف کنین بهم بگین واسس چی کتابهایی باید بخرم و اگه جزوه ای لازم هست بهم معرفی کنین.

چون باید از صفر شروع کنه .ممنون میشم منو کامل راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه
سلام خدمت همه عزیزان

من امروز خیلی اتفاقی با این سایت اشنا شدم . همسر من دبیر اموزش و پرورش هست و مهندسی کامپیوتر خونده . ولی شدیدا علاقه به این رشته داره . به همین خاطد منم دوست دارم که تو این رشته ادامه تحصیل بده . ..

امروز خیلی خوشحال شدم که همچین انجمنی هست که همه میتونن به هم کمک کنن.

اگه لطف کنین بهم بگین واسس چی کتابهایی باید بخرم و اگه جزوه ای لازم هست بهم معرفی کنین.

چون باید از صفر شروع کنه .ممنون میشم منو کامل راهنمایی کنین

سلام خوبین؟

واسه ارشد منظورتونه؟

توی همین تاپیکات جزوات و کتابها گفته شده

یه سری جزوه هم میتونین از لینک زیر دانلود کنید

[h=3]دانلود کتاب های مهندسی محیط زیست[/h]به خانمتون هم بگید اینجا عضو شه اگه سوالی داشته باشه درحد توان بهش کمک میکنیم.:w16:

فقط زبان تخصصی رو شرمنده، زبان من داغونه، زبان تخصصی هم کلا برای ما نذاشتن، باید از دوستان دویگه انجمن کمک بگیرید:w16:

لینک به دیدگاه
سلام خوبین؟

واسه ارشد منظورتونه؟

توی همین تاپیکات جزوات و کتابها گفته شده

یه سری جزوه هم میتونین از لینک زیر دانلود کنید

دانلود کتاب های مهندسی محیط زیست

به خانمتون هم بگید اینجا عضو شه اگه سوالی داشته باشه درحد توان بهش کمک میکنیم.:w16:

فقط زبان تخصصی رو شرمنده، زبان من داغونه، زبان تخصصی هم کلا برای ما نذاشتن، باید از دوستان دویگه انجمن کمک بگیرید:w16:

سلام مجدد. ممنون از پاسختون. من اینجا با اسم همسرم عضو شدم . در واقع باید بگم شوهرم میخواد امتحان بده . و به همین دلیل با اسم خودش عضو شدم و الان هم که اومده بهش یوزر و پسورد و دادم . من از ابتدای بستها دارم میخونم . بابت لینک کتابها و جزوات هم ممنون

لینک به دیدگاه
سلام مجدد. ممنون از پاسختون. من اینجا با اسم همسرم عضو شدم . در واقع باید بگم شوهرم میخواد امتحان بده . و به همین دلیل با اسم خودش عضو شدم و الان هم که اومده بهش یوزر و پسورد و دادم . من از ابتدای بستها دارم میخونم . بابت لینک کتابها و جزوات هم ممنون

اوا:ws3:ببخشید اشتباه گفتم:icon_gol:

امیدوارم که موفق باشن:w16:

بازم سوالی بود درخدمتم:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...