رفتن به مطلب

داوطلبان کنکور ارشد محیط زیست بدویید که وقت تنگه

An@hita

ارسال های توصیه شده

جدا؟ پس حتما زبان نزدی. زبان خیلی مهمه بچه ها. حتما حتما از الان روزی یک ساعت زبان بخونید. از لغات شروع کنید. دایره لغتتون رو قوی کنید.

درس میخونید یا نهههههههههههههههههههههه؟:w000:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 191
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

زبان خیلی مهمه.خیلییییییییییییییییییییی. اگه زبان 10 زده بودی الان قبول بودی:sigh:

کتاب 504 رو شروع کن و لغاتشو یاد بگیر. کتاب های زبان تخصصی محیط زیست هم بخون.

انگلیسی تخصصی محیط زیست دکتر جعفر نوری و زبان تخصصی محیط زیست انتشارات خانیران رو بخون.

لینک به دیدگاه

واقعا ! من چه خوش شانسم ! آنا جان من زبان تخصصی دانشگاه شانسی پاس شدم تعطیلم!!!!!!!!!!! خواهشا یه راهکاری بده من بتونم 3 تا سوالش جواب بدم این کتابا خیلی زیاده یه عمر وقت می خواد خوندنش:ws52:

لینک به دیدگاه

گلم باید زبان تخصصیت رو تا یک حدی حداقل بلد باشی. دروسی که میخونی یکسری لغات و اصطلاحات دارن. بعضی از کتاب ها هم آخرشون لغات رو دارن. این هارو حتما بخون و یاد بگیر. باز خوش بحالتون که زبان تخصصی داشتید ما که همینم نداشتیم:sigh:

بچه ها هرطوری هست زبان رو بخونید. میتونید از روش G5 یا tick8 استفاده کنید. خلاصه یه روشی رو واسه خودتون که باهاش راحت ترید رو انتخاب کنید و حتما حتما لغات زبان رو یاد بگیرید. از الان روزی یک تا دو سات هم کتاب هایی که معرفی کردم رو بخونید.

بهار عزیز و بقیه دوستان اگه ممکنه جزوه های زبان تخصصیتون رو اینجا بذارید تا همه ازش استفاده کنن.

اصلا چطوره یه تاپیک تحت عنوان زبان تخصصی محیط زیست بزنیم. فکر کنم واسه هممون خوب باشه.نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه
hit[/MENTION]a;1459248]گلم باید زبان تخصصیت رو تا یک حدی حداقل بلد باشی. دروسی که میخونی یکسری لغات و اصطلاحات دارن. بعضی از کتاب ها هم آخرشون لغات رو دارن. این هارو حتما بخون و یاد بگیر. باز خوش بحالتون که زبان تخصصی داشتید ما که همینم نداشتیم:sigh:

بچه ها هرطوری هست زبان رو بخونید. میتونید از روش G5 یا tick8 استفاده کنید. خلاصه یه روشی رو واسه خودتون که باهاش راحت ترید رو انتخاب کنید و حتما حتما لغات زبان رو یاد بگیرید. از الان روزی یک تا دو سات هم کتاب هایی که معرفی کردم رو بخونید.

بهار عزیز و بقیه دوستان اگه ممکنه جزوه های زبان تخصصیتون رو اینجا بذارید تا همه ازش استفاده کنن.

اصلا چطوره یه تاپیک تحت عنوان زبان تخصصی محیط زیست بزنیم. فکر کنم واسه هممون خوب باشه.نظرتون چیه؟

آرررررررررررررره خیلی لازم داریم آنا جان ماهم زبان تخصصی نداشتیم...

لغات محیط زیستو میخایم.......

لینک به دیدگاه

زبان تخصصی ما با کشاورزیا یکی بود !!!فقط اسمش زبان تخصصی بود:ws28: بنظرتون لغت برای عمومی بخونم بهتره یا تخصصی؟ نظرتون در مورد کتاب زیر ذربین چیه؟ خوشحال میشم اگه همه نظرتونو بگید:w16:

لینک به دیدگاه

حالا که میگی زبان دوست نداری و تو این قسمت ضعف داری بهتره زبان تخصصیت رو تقویت کنی. البته اینم بگم اگه قصد ادامه تحصیل داری زبانتو باید توپ بلد باشی.

راجب کتاب ذره بین چیزی نشنیدم متاسفانه. بچه ها شما شنیدید؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام عزیزم. درسنامه و یکسری لغات و درک مطلب داره. اگه نداری اشکال نداره. کتاب خانیران رو بخون. موفق باشی عزیزم:a030:

لینک به دیدگاه

lمرسی گلم:icon_gol:منظورت کتاب تستای ارشد خانیرانه؟

برای درس حیات وحش از کتاب بوم شناس کربز شروع کنم بهتره؟یه چند باری اقدام ناموفق برای خوندن کتاب مصداقی داشتم خیلی کتاب مصداقی سخت بود

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها من دارم واسه ارشد میخونم ولی اصا از خوندنم راضی نیستم:sad0:
میشه جزواتی ک بهم معرفی کردین برا منم بفرستین
[EMAIL="shakeri.f007@gmail.com"]shakeri.f007@gmail.com[/EMAIL]
چکارکنم چطوری بخونم کمکم کنین.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

اکولوژی حیات وحش در کنکور...

بوم شناسی و مدیریت حیات وحش...منصور مصداقی

بوم شناسی ..وهاب زاده...

درسنامه فنون ومدیریت حیات وحش....حمید گشتاسب و بهمن شمس

اکولوژی عمومی اردکانی..

اکولوژی عمومی ....اصغر نیشابوری

مقدمه ای بر اکولوژی رفتار...وهاب زاده

لینک به دیدگاه
اکولوژی حیات وحش در کنکور...

بوم شناسی و مدیریت حیات وحش...منصور مصداقی

بوم شناسی ..وهاب زاده...

درسنامه فنون ومدیریت حیات وحش....حمید گشتاسب و بهمن شمس

اکولوژی عمومی اردکانی..

اکولوژی عمومی ....اصغر نیشابوری

مقدمه ای بر اکولوژی رفتار...وهاب زاده

:a030:

منم تازه واردم میشه برامنم بگین.نمیدونم چطور مطالب تاپیک استفاده کنم:banel_smiley_4:

از صفحه اول تاپیک شروع کنید به خوندن و بعدش هر سوالی داشتید بفرمایید. ان شاء الله که جوابشو میدونیم و در اختیارتون میذاریم.:w16:

سلام بچه ها من دارم واسه ارشد میخونم ولی اصا از خوندنم راضی نیستم:sad0:

میشه جزواتی ک بهم معرفی کردین برا منم بفرستین

shakeri.f007@gmail.com

چکارکنم چطوری بخونم کمکم کنین.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

عزیزم اکثر جزوه هایی که داریم کاغذین. اما ما براتون آدرسه یه وبلاگیو گذاشتیم که این جزوات رو میفروشن. کتاب ها رو حتما بخونید. تاکید میکنم کتاب ها خیلی مهمن. اگر جزوه ندارید کتاب ها رو بخونید.

سلام آناجان

من که میخونم فقط بااین زبان بدجورمشکل دارم گاهی وقتابیخیال خوندنش میشم...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام گلم. ببین زبان خیلی مهمه.تو میتونی زبان رو نزنی اما باید درصدای دیگه ت خیلی بالا باشن. زبان حتی درصدای پایینشو رتبه رو خیلی جابجا میکنن. بازم تصمیم با خودت.:ws37:

lمرسی گلم:icon_gol:منظورت کتاب تستای ارشد خانیرانه؟

برای درس حیات وحش از کتاب بوم شناس کربز شروع کنم بهتره؟یه چند باری اقدام ناموفق برای خوندن کتاب مصداقی داشتم خیلی کتاب مصداقی سخت بود

بله عزیزم.کتاب خانیران دو مدله. یکی تسته خانیرانه یکی دیگه که جلد سبز داره حالت درسنامه داره.

اگر جزوه داری دیگه کتاب رو برای الان بذار کنار. کتاب ها خیلی مهمن اما دیگه تا الان باید خونده باشیشون. الان وقت خوندن جزوه هاست. اگر جزوه داری که شروع کن اگر نداری همون کتاب هارو بخون. کربس حجمش زیاده اما شیرینه. با یه برنامه فشرده سعی کنک تا قبل کنکور 3و4 دور بخونیش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...