رفتن به مطلب

داوطلبان کنکور ارشد محیط زیست بدویید که وقت تنگه

An@hita

ارسال های توصیه شده

عزیزم اصلا نگران نباش.چون مبحث پرندگان خیلی شیرین و جذابه و مطمئنم میتونی خوب خوب یاد بگیری. چون منم در حد صفر بودم اما خب الان خیلی بهتر شدم.

جزوه دکتر کابلی دانشگاه تهران خیلی خوبه. اما در کنارش جزوه دکتر همامی و دکتر وارسته دانشگاه گرگان رو هم بخون. تو این جزوه ها دقیقا میفهمی کدوم پرنده هارو باید بلد باشی.:w16:

راستی شنیدم جزوه دکتر نادری از دانشگاه گیلان عالیه.اما خودمم ندارمش:sigh: ولی این سه تا که بهت گفتمو خصوصا جزوه دکتر کابلی رو حتما بخون.

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...
  • پاسخ 191
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان امیدوارم که شاد باشین، دو روز هست که جواب نهایی ارشد 93 اومده ومن قبول نشدم. یکم ناامید شدم . از محیط زیستی های عزیز خواهش میکنم اگه جزوه های تهران و گرگان و اصفهان رو دارن برام mail کنن (مخصوصأ جزوه های ارزیابی و اکولوژی حیات وحش).چندتا جزوه دارم ولی قدیمی هستن.
اگه برام بفرستین واقعا ممنون میشم. موفق باشید.
[email]heidari.leili.68@gmail.com[/email]

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. من چندتا جزوه به صورت pdf دارم که بزودی تو این بخش میذارم. بهتون پیشنهاد میدم این تاپیک رو دنبال کنید.مطمئنم نتیجه خوبی میگیرید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام من تازه عضو شدم با امکانات انجمن آشنا نیستم نمیدونم چطور میشه از مطالب تایپیک استفاده کرد!!!!:ws52::ws52::ws52::ws52:

سلام عزیزم من یه لینک تو پروفایلت گذاشتم ...ابتدایی هست اما ...امیدوارم که مفید باشه...

اگرم سوالی داشتی ،بتونم هستم در خدمتت:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اناهیتاجان دستت دردنکنه.حتمانتیجه خوبی میگیریم...تاوقتی که تورو داریم غم نداریم.:w14:

قربونت برم. اینجا پره از بچه های باحال و مهربون.انشالله که همه نتایج خوبی میگیرید.:a030:

لینک به دیدگاه

دوست جونای گلم در قدم اول شما باید چندتا کتاب رو بخونید. و البته انقدر عمیق که از بر باشیدشون.

کتاب هایی که باید حتما حتما خونده بشن :

آمایش سرزمین دکتر مخدوم

شناخت محیط دکتر وهاب زاده

بوم شناسی کربس

آلودگی افیونی

فعلا از این چهارتا کتاب شروع کنید.

من یه شیوه ی مطالعه رو بهتون میگم. که البته این روشو مشاورم بهم یاد داده.

تا یک هفته هر روز یک ساعت رو به هر کتاب اختصاص بدید و ببینید در این مدت چه تعداد صفحات رو میتونید بخونید. یعنی مثلا امروز پنج شنبه من تو یک ساعت 10 صفحه از کتاب کربس رو میخونم. در یک ساعت بعدی 12 صفحه آلودگی و همینطور دو کتاب دیگه رو میخونم. توجه داشته باشید که برای شروع بین هر دو زمان مطالعه یک ساعت برای استراحت خودتون بذارید.

تا یک هفته این کارو انجام بدید و تعداد صفحاتتون رو یادداشت کنید تا هفته بعد بهتون بگم چکار کنید.

کیا شروع میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w02:

لینک به دیدگاه

من خیلی وقته شروع کردم البته یه سری جزوه دارم...اونارودارم میخونم ...

کتابایی که گفتی رو هنوز تهیه نکردم انشالله منم بابرنامتون شروع میکنم.:a030:

لینک به دیدگاه

زینب جان حتما حتما کتاب هارو تهیه کن. چون به جرات میگم که اگه کتاب هارو نخونی جواب خوبی نمیگیری.

بهارجون من رتبه م صد و خورده ای شده.دقیق یادم نیست اما سه درسم رو بالای 50 و دوتارو نزدیک 50 زدم.ارزیابی و شناخت که ضریب سه داره بالای 50 زدم. زبان هم 10 درصد بود.

اما سعی میکنم از دوستام که رتبه های بهتری آوردن درصداشونو بپرسم و بذارم. ولی زیاد به درصدا توجه نکن زیاد. آخه هرسال تیپ سوالات فرق داره.و درصدا متفاوته.

برنامه ریزی که بهتون میگم واسه امسالمه که پیش مشاور رفتم. آخه من بعد اومدنه جوابای اولیه دوباره شروع کرده بودم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...