رفتن به مطلب

فرهنگ مثبت ....

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روی پله های برقی راه نرویم.

پشت چراغ قرمز، گردش به راست را نبندیم !

ببخشید یه نکته ای بگم که این کار طبق قوانین جدید ممنوعه.

گردش به راست دیگه آزاد نیست.

همه باید وایسین چراغ سبز شه بعد.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...

اگه جایی مجبور شدیم، توی صف بایستیم یه نگاه بندازیم که بعد کی اومدیم یا حداقل بعد ما کی اومد! اینو رعایت کنین، کارتون زودتر راه می افته! ایمان داشته باشین بهش!

لینک به دیدگاه

همانطور كه فكر می كنیم عمل كنیم

(منظور فکری که جزء اعتقاد قلبیمونه و کاملاً درسته، اما بهش عمل نمی کنیم! نه هر فکری! کاری که منجر به ریا می شه! )

.

.

.

(نخواستم اسپم شه! بازم به نظرتون اشتباهه؛ حذفش کنم! هر جور خواستن عمل کنند!!)

لینک به دیدگاه
پشت چراغ قرمز، گردش به راست را نبندیم !

حرف دلمو زدی

خب خواهر من برادر من گردش به راست رو نبندن تازه وقتی از خط رد میشی و دنده عقب میگیری پست سرتو نگاه کنicon_razz.gif

لینک به دیدگاه
حرف دلمو زدی

خب خواهر من برادر من گردش به راست رو نبندن تازه وقتی از خط رد میشی و دنده عقب میگیری پست سرتو نگاه کنicon_razz.gif

من یکبار دیگه تاکید میکنم طبق قوانین جدید راهنمایی و رانندگی گردش به راست دیگه آزاد نیست.

پشت چراغ قرمز شما باید مثل بقیه ماشین ها صبر کنید تا چراغ سبز شه و بعد به راست بپیچید.

لینک به دیدگاه
من یکبار دیگه تاکید میکنم طبق قوانین جدید راهنمایی و رانندگی گردش به راست دیگه آزاد نیست.

پشت چراغ قرمز شما باید مثل بقیه ماشین ها صبر کنید تا چراغ سبز شه و بعد به راست بپیچید.

مرسی که تذکر دادی:banel_smiley_4:

ولی من مثل قبل عمل میکنم بچه قدیمم:w16:

لینک به دیدگاه
وقتی یکی داره غذا می خوره، باهاش حرف نزنیم و بحث نکنیم!! (لقمه می مونه تو گلوش خفه می شه)

و همینطور وقتی داریم غذا میخوریم صحبت نکنیم(خفه بشه بهتر از اینه که غذاهای توی دهنش دیده بشه :banel_smiley_4:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...