رفتن به مطلب

یادگیری گروهی کتاب 504 واژه انگلیسی

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 382
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام کاملا حق باشماست خانم بدری

اجازه بدید با استارتر هماهنگ کنم بقیه درس رو جلو می بریم

والله چه معنی داره شعر باشه جای درس زبان

آفرین مانی زود بخونین تمومش کنین :w02:

فقط نگفتی شعره برا کدوم قسمت کتاب بود :whistle::ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

آدما باید از لحظه های کنار هم بودن لذت ببرن. ..دیدن یه عکس گاهی اونقدر دل آدمو برا کسایی که توشن تنگ می کنه که آدم دوست داره بره تو دل عکس و چند دقیقیقه بیشتر پیش اون آدما باشه... حتی گاهی حاضری واسی چند ثانیش همه چیزو بدی تا به یکی بگی دوست داشتم ولی فرصت نشد بگم...

همه ی لحظه های ما مثل یه قاب عکسه پس لحظه هامونو شیرین ثبت کنیم و فرصت بودن در کنار بوستان و خوانوادمونو به بهترین شکل تو دریچه خاطرات ثبت کنیم..

فرصت ها دیگه برنمیگردن

معلوم نیست تا کی پیش همیم قاب عکسامونو شیرین ثبت کنیم..

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

دوستان دیگه کسی نیست برای خوندن کتاب 504 پایه باشع ؟؟؟ من تا حالا این کتاب رو نخوندم, قشنگ کلی سال همینجوری خاک میخوره .... اگه کسی بود بگه تا خاک رو از روش بر دارم :5c6ipag2mnshmsf5ju3..تنهایی حوصله ام نمیکشه بخونمش:icon_redface:

لینک به دیدگاه
دوستان دیگه کسی نیست برای خوندن کتاب 504 پایه باشع ؟؟؟ من تا حالا این کتاب رو نخوندم, قشنگ کلی سال همینجوری خاک میخوره .... اگه کسی بود بگه تا خاک رو از روش بر دارم :5c6ipag2mnshmsf5ju3..تنهایی حوصله ام نمیکشه بخونمش:icon_redface:

من پایه ی هر دورهمی یادگرفتنی هستم:ws3:

به شرطی که به یه هفته نرسیده بیخیالش نشین:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
نمیدونم والله .... با روزی 20 لغت خوبه ؟ دوستان دیگر هم نظر بدهند :ws52:

۲۰ لغت که خیلی زیاد میشه

من منظورم کمتر از یه درس بود

همون روزی یه درس حیلی خوبه به نظر من

لینک به دیدگاه

سلااااااااام.

منم هستم.

به امید اینکه اینبار بطور جدی تری شروع کنیم.و این شروع مقدمه ای برای پیشرفت هر چه بیشترمون تو زمینه یادگیری زبان انگلیسی باشه. شروعش 504 واژه باشه و انتهاش نیدونم شما بگین:whistle:

یه دوتا پیشنهاد دارم.

اولی راجع به استارت کاره:تجربه ثابت کرده که هر چی تعدادمون بیشتر باشه یادگیری لذت بخش تر میشه و جو صمیمانه تری خواهیم داشت.بخاطر همین استارت کار و بذاریم برای اوایل شهریور.از دوستان و بچه های دیگم تا جایی که میتونیم دعوت کنیم.دعوت از فسیل های انجمن با من:w02:

دوم جز پیشنهاد ها بود که با روزی یه درس شروع کنیم البته من با این موضوع مشکلی ندارم ولی فکر میکنم برنامه قبلی که هفته ای یه درس بود (روزی 3 لغت 3 روز باقیمانده هم مرور و حل تمرینا) بازدهی بیشتری داشت.احیانا اگه کسی تو اون سه روز به هر دلیلی نمیرسید که لغت ها رو بخونه آخر هفته جبران میکرد و از برنامه گروه عقب نمیموند.

از طرفیم چون سطح بچه ها متفاوته یادگیری 12 لغت که هر کدوم حداقل 2-3 تا مترادف داره کار سختیه.

باشد که آهسته و پیوسته شروع کنیم.

اگه پیشنهاد های دیگه ای هم داشتید مطرح کنید که با مشورت هم بهترین راه رو انتخاب کنیم.:icon_redface:

لینک به دیدگاه
سلااااااااام.

منم هستم.

به امید اینکه اینبار بطور جدی تری شروع کنیم.و این شروع مقدمه ای برای پیشرفت هر چه بیشترمون تو زمینه یادگیری زبان انگلیسی باشه. شروعش 504 واژه باشه و انتهاش نیدونم شما بگین:whistle:

یه دوتا پیشنهاد دارم.

اولی راجع به استارت کاره:تجربه ثابت کرده که هر چی تعدادمون بیشتر باشه یادگیری لذت بخش تر میشه و جو صمیمانه تری خواهیم داشت.بخاطر همین استارت کار و بذاریم برای اوایل شهریور.از دوستان و بچه های دیگم تا جایی که میتونیم دعوت کنیم.دعوت از فسیل های انجمن با من:w02:

دوم جز پیشنهاد ها بود که با روزی یه درس شروع کنیم البته من با این موضوع مشکلی ندارم ولی فکر میکنم برنامه قبلی که هفته ای یه درس بود (روزی 3 لغت 3 روز باقیمانده هم مرور و حل تمرینا) بازدهی بیشتری داشت.احیانا اگه کسی تو اون سه روز به هر دلیلی نمیرسید که لغت ها رو بخونه آخر هفته جبران میکرد و از برنامه گروه عقب نمیموند.

از طرفیم چون سطح بچه ها متفاوته یادگیری 12 لغت که هر کدوم حداقل 2-3 تا مترادف داره کار سختیه.

باشد که آهسته و پیوسته شروع کنیم.

اگه پیشنهاد های دیگه ای هم داشتید مطرح کنید که با مشورت هم بهترین راه رو انتخاب کنیم.:icon_redface:

سلام

اولی خیلی عالیه اما دومی:

اینجوری یه سال طول میکشه تا تموم شه:w58:

البته من ۵۰۴و خوندمش چندبار خواستم به این بهونه مرورش کنم

۱۱۰۰و کسی پایه نیس؟:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...