رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام . نميدونم سوالم رو جاي درستي پرسيدم

يا نه

ولي تاپيكي پيدا نكردم به سوال من بخوره تو ايران كجا ميتونم يك كمپرسور تهيه كنم تا بتونه در دقيقه 5600 متر مكعب گاز رو با فشار 400 بار رو كمپرس و تزريق كنه؟ متاسفانه اينجا چيزي پيدا نكردم يكي دوتا شركت بود كه حداكثر توان كمپرسورشون 40 بار بود و البته ظرفيتشون هم كوچك تر بود فستو اينجا نماينده داره؟ در ضمن دي اكسيد يا ازت نميخوام كمپرس كنم . براي هيدروژن يا متان لازم دارم . چون كمپرسورهاي ازت و دي اكسيد بودن ولي براي گازهاي اونجوري جواب نميده و البته فشارشون كم بود كسي اطلاعي داره؟ .

لینک به دیدگاه
تاپيك منتقل شد

بايد سفارش بديد به شركت هاي سازنده كمپرسور تا كمپرسور درخواستي رو بسازند.

مرسی

با این مشخصات چیزی پیدا نکردم باید از خارج کشور وارد بشه که اونم با وضع تحریما نمیشه

واسه همین تصمیم گرفتم از کمپرسور 100 بار استفاده کنم که تو بازار با بدبختی موجود هستش

اما یه مشکل دارم و اون اینه که این کمپرسور ها واسه دی اکسید کربن طراحی شده اما من میخوام باهاش هیدروژن رو کمپرس کنم میخواست بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ کسی هست که اینکار رو انجام داده باشه؟

لینک به دیدگاه
مرسی

با این مشخصات چیزی پیدا نکردم باید از خارج کشور وارد بشه که اونم با وضع تحریما نمیشه

واسه همین تصمیم گرفتم از کمپرسور 100 بار استفاده کنم که تو بازار با بدبختی موجود هستش

اما یه مشکل دارم و اون اینه که این کمپرسور ها واسه دی اکسید کربن طراحی شده اما من میخوام باهاش هیدروژن رو کمپرس کنم میخواست بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ کسی هست که اینکار رو انجام داده باشه؟

من تخصصي در اين مورد ندارم حقيقتش.

بذاريد بچه ها بيان (مثل حميد) ببينيد نظر ايشون چيه

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز کمپرسور رو نمیسازند برای شما:banel_smiley_4:

شما باید کاتالوگ های شرکت های مختلف و اصلح رو نیگا کنید و بر اساس اون گرید بندی انتخاب کنید که معمولا هم میشه پیدا کرد

اگه هم تو هیچ بروشوری پیدا نکردید طراحی شما دارای مشکله و باید اندازه و لوله ها و موتور الکتریکی و .... رو تغییر بدید

اگه سیال شما غیر خورندس و چگالی نزدیکی به هوا داره مشکلی نداره ولی باز میپرسم براتون

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام . نميدونم سوالم رو جاي درستي پرسيدم

يا نه

ولي تاپيكي پيدا نكردم به سوال من بخوره تو ايران كجا ميتونم يك كمپرسور تهيه كنم تا بتونه در دقيقه 5600 متر مكعب گاز رو با فشار 400 بار رو كمپرس و تزريق كنه؟ متاسفانه اينجا چيزي پيدا نكردم يكي دوتا شركت بود كه حداكثر توان كمپرسورشون 40 بار بود و البته ظرفيتشون هم كوچك تر بود فستو اينجا نماينده داره؟ در ضمن دي اكسيد يا ازت نميخوام كمپرس كنم . براي هيدروژن يا متان لازم دارم . چون كمپرسورهاي ازت و دي اكسيد بودن ولي براي گازهاي اونجوري جواب نميده و البته فشارشون كم بود كسي اطلاعي داره؟ .

کاتولوگ هنبل:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دیدم از این خبرا نبود. قبلا هم چیزی در مورد تشدیدکننده های فشار شنیدم که در حد آزمایشگاهی هست که طبیعا تو آزمایشگاه 5600 متر مکعب گاز نداریم

بضاعت علمی و زمانی من همینقدر بود

لینک به دیدگاه

کمپرسور سفارشی هم اگه بخوان براتون بسازن که احتمالا با توجه به خواستتون متریال هاش فرق میکنه هزینه گزافی میزاره رو دستتون

فستو تو تهران واصفهان وتبریز نمایندگی اموزشی داشت نمیدونم نمایندگی فروش هم بود یا نه چون بیشتر روی نصب سیستم واصلاح سیستم ها فعالیت میکردن

کمپرسور سازی تبریز رو هم میتونی شمارشونو وایمیلشونو از نت پیدا کنی وتماس بگیری ببینی چیزی برات دارن یا نه

یه سری دلال ماشین الات هم تو تهران هستن که پول میگیرن برات قطعه رو میارن ولی فک نکنم اصلا بصرفه

لینک به دیدگاه

در مورد کمپرسورها اینو میدونم که بیشترین راندمان (دبی و فشار بالا) رو کمپرسورهایی دارن که با نام سازندش (

اتریش) یا سامسونگ

معروف هستن و فوق العاده گران و تحریمی ان - (که اگه ایرانی هستیم میسازیم :w16: )

و شرکت های معدودی هستن که از این نوع کمپرسور دارن (معمولا شرکت های بزرگ نیروگاهی ) - اینا رو جهت اطلاعات عمومی گفتم

شرکت مفیدی هست - کنار پارک لاله

بورس کمپرسور هم خیابان سعدی ه

شرکت فستو هم خیابان رامسر بعد از میدان فردوسی

که شماره و ادرس همه شون رو میتونی تو نت پیدا کنی

اینطور که معلومه بررسی کردی و از کپسول نمیتونی استفاده کنی نه ؟ :ws38:

تا اونجا که من میدونم کپسول ازت تا 300 بار تو بازار موجود هست

از اینا گذشته الان قیمت کمپرسور خیلی رفته بالا

25 لیتری صد و خورده ی شده 350 (محک) 380 (اینهل) ....

لینک به دیدگاه
مرسی

این کمپرسوری که شما میخوای،باهاش میشه هلیکوپتر رو از زمین جدا کرد:ws3:

برای کمپرس کردن سرما سازهایی مثل هیدروژن با این دبی و فشار باید از کمپرسورهای چند مرحله ای استفاده کنی

کمپرسورساز هم هست که کمپرسور شما رو بسازه اما من نشانی دقیقش رو الان ندارم

بذار من چند تا سرچ برات انجام بدم شاید بازم بتونم گزینه بهتری بهت معرفی کنم

لینک به دیدگاه
سلام

دوست عزیز کمپرسور رو نمیسازند برای شما:banel_smiley_4:

شما باید کاتالوگ های شرکت های مختلف و اصلح رو نیگا کنید و بر اساس اون گرید بندی انتخاب کنید که معمولا هم میشه پیدا کرد

اگه هم تو هیچ بروشوری پیدا نکردید طراحی شما دارای مشکله و باید اندازه و لوله ها و موتور الکتریکی و .... رو تغییر بدید

اگه سیال شما غیر خورندس و چگالی نزدیکی به هوا داره مشکلی نداره ولی باز میپرسم براتون

موفق باشید

سلام مرسی بابت راهنمایی

کاتالوگهای موجود رو نگاه کردم و چیزی که به کارم بیاد رو ندیدم

من میخوام باهاش متانول و هیدروژن رو کمپرس کنم و این کمپرسی که تو پست 4 بهش اشاره کردم واسه هوا طراحی شده به نظرت میشه ازش استفاده کرد؟

کاتولوگ هنبل:

دیدم از این خبرا نبود. قبلا هم چیزی در مورد تشدیدکننده های فشار شنیدم که در حد آزمایشگاهی هست که طبیعا تو آزمایشگاه 5600 متر مکعب گاز نداریم

بضاعت علمی و زمانی من همینقدر بود

راستش وایه کاری میخوام که الان بنا به دلایلی نمیتونم زیاد در موردش بحث کنم اگه به نتیجه برسه توضیحاتش رو میذارم

ممنون از لطف شما

کمپرسور سفارشی هم اگه بخوان براتون بسازن که احتمالا با توجه به خواستتون متریال هاش فرق میکنه هزینه گزافی میزاره رو دستتون

فستو تو تهران واصفهان وتبریز نمایندگی اموزشی داشت نمیدونم نمایندگی فروش هم بود یا نه چون بیشتر روی نصب سیستم واصلاح سیستم ها فعالیت میکردن

کمپرسور سازی تبریز رو هم میتونی شمارشونو وایمیلشونو از نت پیدا کنی وتماس بگیری ببینی چیزی برات دارن یا نه

یه سری دلال ماشین الات هم تو تهران هستن که پول میگیرن برات قطعه رو میارن ولی فک نکنم اصلا بصرفه

راستش تو ایران چیزی که میخوام رو نمیشه ساخت فقط میشه از آلمان واسه سفارشش اقدام کرد که اونم با توجه به تحریم بودن ایران نمیشه و در ضمن هزینه فوق العده بالای میبره چون باید بین چند کشور دست به دست بشه تا برسه اینجاicon_razz.gif

تبریز اراک و تهران همه جا رو زیر رو کردم و به نتیجه ای نرسیدم

در مورد کمپرسورها اینو میدونم که بیشترین راندمان (دبی و فشار بالا) رو کمپرسورهایی دارن که با نام سازندش (
اتریش) یا سامسونگ

معروف هستن و فوق العاده گران و تحریمی ان - (که اگه ایرانی هستیم میسازیم :w16: )

و شرکت های معدودی هستن که از این نوع کمپرسور دارن (معمولا شرکت های بزرگ نیروگاهی ) - اینا رو جهت اطلاعات عمومی گفتم

شرکت مفیدی هست - کنار پارک لاله

بورس کمپرسور هم خیابان سعدی ه

شرکت فستو هم خیابان رامسر بعد از میدان فردوسی

که شماره و ادرس همه شون رو میتونی تو نت پیدا کنی

اینطور که معلومه بررسی کردی و از کپسول نمیتونی استفاده کنی نه ؟ :ws38:

تا اونجا که من میدونم کپسول ازت تا 300 بار تو بازار موجود هست

از اینا گذشته الان قیمت کمپرسور خیلی رفته بالا

25 لیتری صد و خورده ی شده 350 (محک) 380 (اینهل) ....

مرسی دوست عزیز:a030:

این کمپرسوری که شما میخوای،باهاش میشه هلیکوپتر رو از زمین جدا کرد:ws3:

برای کمپرس کردن سرما سازهایی مثل هیدروژن با این دبی و فشار باید از کمپرسورهای چند مرحله ای استفاده کنی

کمپرسورساز هم هست که کمپرسور شما رو بسازه اما من نشانی دقیقش رو الان ندارم

بذار من چند تا سرچ برات انجام بدم شاید بازم بتونم گزینه بهتری بهت معرفی کنم

مرسی لطف میکنی

نظرت در مورد چیزی که گفتم چیه؟

مرسی

لینک به دیدگاه
سلام مرسی بابت راهنمایی

کاتالوگهای موجود رو نگاه کردم و چیزی که به کارم بیاد رو ندیدم

من میخوام باهاش متانول و هیدروژن رو کمپرس کنم و این کمپرسی که تو پست 4 بهش اشاره کردم واسه هوا طراحی شده به نظرت میشه ازش استفاده کرد؟

راستش وایه کاری میخوام که الان بنا به دلایلی نمیتونم زیاد در موردش بحث کنم اگه به نتیجه برسه توضیحاتش رو میذارم

ممنون از لطف شما

راستش تو ایران چیزی که میخوام رو نمیشه ساخت فقط میشه از آلمان واسه سفارشش اقدام کرد که اونم با توجه به تحریم بودن ایران نمیشه و در ضمن هزینه فوق العده بالای میبره چون باید بین چند کشور دست به دست بشه تا برسه اینجاicon_razz.gif

تبریز اراک و تهران همه جا رو زیر رو کردم و به نتیجه ای نرسیدم

مرسی دوست عزیز:a030:

مرسی لطف میکنی

نظرت در مورد چیزی که گفتم چیه؟

کمپرسور نیتروژن و کربن دی اکسید رو نمیتونید برای متان و هیدروژن استفاده کنید

به دلیل اینکه متان خاصیتش اصلا سوای این گازها هست و کلا کمپرسور هدروکربن ها سوا هست

من با این فشار رو زیاد دیدم

اما ظرفیتش اینی که شما میخوای نبوده

میتونم بپرسم این ظرفیت بالا رو برای کجا میخوای؟خیلی زیاده...

راستی:

بتونه در دقيقه 5600 متر مكعب

این رو مطمئنید؟ من دیدم کمپرسور رو بر حسب ساعت میگن ظرفیتش رو،5600متر مکعب در ساعت فکر کنم منظورتون بوده چون بر دقیق خیلی عظیم میشه:دی

من نزدیک به ظرفیت ساهتش رو توی یک واحد تولید گاز دیدم ولی اندازه دوتا خاور بود کمپرسورش که سه مرحله ای هم بود

لینک به دیدگاه
کمپرسور نیتروژن و کربن دی اکسید رو نمیتونید برای متان و هیدروژن استفاده کنید

به دلیل اینکه متان خاصیتش اصلا سوای این گازها هست و کلا کمپرسور هدروکربن ها سوا هست

من با این فشار رو زیاد دیدم

اما ظرفیتش اینی که شما میخوای نبوده

میتونم بپرسم این ظرفیت بالا رو برای کجا میخوای؟خیلی زیاده...

راستی:

این رو مطمئنید؟ من دیدم کمپرسور رو بر حسب ساعت میگن ظرفیتش رو،5600متر مکعب در ساعت فکر کنم منظورتون بوده چون بر دقیق خیلی عظیم میشه:دی

من نزدیک به ظرفیت ساهتش رو توی یک واحد تولید گاز دیدم ولی اندازه دوتا خاور بود کمپرسورش که سه مرحله ای هم بود

مرسی :icon_gol:

بر حسب دقیقه ست:w16:

خب گفتم فعلا" نمیشه زیاد در موردش توضیح بدم ولی موقش برسه میگم

بازم واسه جوابات ممنون لطف کردی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...