رفتن به مطلب

دعوت به عضویت در هیئت تحریریه مجله

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

باعرض تبریک به خاطر راه اندازی تالار مجله :icon_gol:

از دوستان دعوت میکنم که اگر مایل هستند عضو هیئت شوند خواهشمندم رزومه خود را به آدرس ایمیل مجله که درامضای بنده هست میل بفرمایند

لینک به دیدگاه

سلام به همگی دوستان و مهندسان محترم

من یک فرمی طراحی کردم که دوستان دانلود بفرمایند و پرکنند و به ایمیل مجله جواب را ارسال فرمایند

و اما توضیحاتی برای مجله :

مجله کایزن مجله تخصصی مهندسی صنایع انجمن نواندیشان به طور غیر رسمی درتیر ماه 90 شروع به کار کرد و اولین شماره آن دردی ماه 90 به چاپ رسید

تاکنون 4شماره ازاین مجله به چاپ رسیده

این مجله در چند دانشگاه نیز به طور رسمی چاپ میشه که از جمله میتونیم به دانشگاه فومن اشاره کنیم

درحال حاضر مهندس میلاد اسماعیل پور لطفی به عنوان سردبیر ومهندس نازنین اسماعیلی به عنوان مدیر مسئول وهمچنین مهندس حمید مهرآذین و مهندس علی اکبر جلیلی به عنوان اعضای هیئت تحریریه مشغول به فعالیت هستند

همچنین این مجله از وجود یک استاد محترم با مدرک دکترا و رتبه استادیاری نیز بهره می برد که در تمام مجله های انجمن نواندیشان بی سابقه است

جناب آقای دکتر مهرزاد نوابخش عضو هیئت علمی گروه صنایع دانشگاه آزاد نجف آباد نیز به عنوان استاد مشاورو عضو ارشد هیئت تحریریه مارا یاری می فرمایند

آدرس پست الکترونیک مجله :

kaizen_group@noandishaan.com

تذکر مهم :

دوستان توجه کنند

متقاضیان عضویت در هیئت باید حداقل یکسال به طور کامل و بدون وقفه در همه شمارگان مجله همکاری مستمر داشته باشند

چنانچه متقاضی قبل از انقضای مدت مقرر تصمیم به جدایی بگیرد ازهمه مزایا و حقوق اعطایی به اعضای هیئت محروم خواهد شد

دوستان سوالی داشتید جوابگو هستم

باتشکر:icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
رزومه من که ضعیفه ولی درخدمتیم آبدارچی چیزی لازم بود هستیم:ws37:

بابا دیگه ازمن که ضعیفتر نیست که:ws28:

مارا قبول کردند داریم باغبانی میکنیم

الآن توی پست اصلی یه نکته مینویسم دوستان به این تذکرهم دقت بفرمایید

لینک به دیدگاه

با تشکر از حمید عزیز

عرض کنم به تمامی دوستان صنایعی هر چه سریعتر فرم رو پر کنن و بفرستن برا شماره بعدی بهتر می تونیم برنامه ریزی کنیم.

من خیلی تلاش کردم برا سرپا نگه داشتن مجله ولی صادقانه بگم دیگه نمیشه بدون نیروی کافی مجله رو برد جلو حتی کمک های حمید هم به تنهایی نمی تونه ما رو به هدفمون برسونه .

به نظر من این یه فرصت هست تا هم رسالت خودمون رو در ارتباط با مهندسی صنایع انجام بدیم و هم یک رزومه مفید برای خودمون داشته باشیم

تمام این حرفها به کنار این کار در صورتی که گروهی انجام بشه زمان زیادی از ما نخواهد گرفت کیفیت کا رهم بمراتب بهتر و از نظر کمی هم عقب نمیفتیم

پیشاپیش ممنون بخاطر همکاریتون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
من هم دوست دارم عضو باشم اما نمی دونم نوع همکاری شما چطوره؟ جلسه حضوری تشکیل میشه؟ روال کار چطوره؟

یه زمانی نویسنده 3 ام استان شدم یادش بخیر

خوش اومدی مهندس

به لینک زیر سر بزنی متوجه میشی:a030:

http://www.noandishaan.com/forums/thread127542.html

لینک به دیدگاه

[quote name='sadaf.eng']من هم دوست دارم عضو باشم اما نمی دونم نوع همکاری شما چطوره؟ جلسه حضوری تشکیل میشه؟ روال کار چطوره؟
یه زمانی نویسنده 3 ام استان شدم یادش بخیر[/QUOTE]
خوش آمدید
لطفا فایل پیوست همین تاپیک یا تاپیکی که آقا مهدی فرمودند دانلود و تکمیل فرمایید و به آدرس ایمیل مجله ارسال فرمایید
[email]kaizen_group@noandishaan.com[/email]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...