رفتن به مطلب

بهترین عکاس عمران - 1 / موضوع : آزاد

عکس کدام کاربر مورد نظر شماست ؟  

34 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. عکس کدام کاربر مورد نظر شماست ؟

ارسال های توصیه شده

تبصره :

به دلیل همدردی با نیوشا عزیز زمان نظر سنجی از تاریخ 27 اردیبهشت آغاز خواهد شد.

و تا تاریخ مورد نظر پست بسته می باشد.

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 69
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

انتخاب بهترین عکس عمرانی

.

با موضوع آزاد

.

دوستان از 27 اردیبهشت تا تاریخ 5 خرداد مهلت دارید یکی از 4 عکس شرکت داده شده را انتخاب بکنند و هر کاربری که عکسش اول بشه در نظر سنجی 20 امتیاز میگیره....

دوستانی که عکسشون در مسابقه هست می تونن تو همین پست تبلیغ کنند یعنی می تونند در مورد عکسشون توضیحات بیشتری قرار بدند تا نظر کاربران دیگر رو جذب کنند ....

چون موضوع مسابقه آزاد بود برای همین هیچ محدودیت در نظر سنجی نیست و دوستان می توانند به عکس ها از لحاظ جذابیت و توضیحاتی که داده شده برای هر عکس رای بدهند.

خب حالا اینم از عکس ها ی شرکت کننده

شماره 1 :

نام کاربر :sarbaz121

توضیح اولیه عکس :خب دوستان این یه تیر آماده شده اسکلت فلزی و روش هم ناودونی وصل شده برای کف سازی

عکس :

attachment.php?attachmentid=549&d=1272046287

شماره 2

نام کاربری: hamid_hisystem

توضیح اولیه عکس : این مراحلی که توضیح می دهم مراحل ساخت فنداسیون برای تاسیسات تولید برق در یک نیروگاه در شهر نوشهر مازندران است:

پس از انجام خاکبرداری باید بستر خاک را برای اجرای پی آماده کنیم. ابتدا به تسطیح فضایی که می خواهیم فنداسیون را در آنجا درست کنیم می پردازیم پس این کارایتدا از بتن با سیمان کم که به بتن مِگر موسوم است استفاده می شود. به این ترتیب که روی خاک حداقل 10 سانتی متر بتن با سیمان کم می ریزیند و سپس روی آن را با ماله صاف می کنند تا برای بتن ریزی پی آماده شود. سپس شروع به بافتن آرماتور می کنیم سپس با قالب ها فنداسیون را در اندازه های تعیین شده قالب بندی می کنیم تا در داخل قالب ها بتن ریزی شود . پس از بتن ریزی و آمارده شدن فنداسیون زیرین شروع به بافتن آرماتورستون های فنداسیون می کنیم و سپس قالب ها رو بسته و پس از ساپورت کردن قالب ها (در عکس دوم نحوه ی ساپورت قالب ها کاملا مشخص است) شورع به بتن ریزی می کنی که در این مرحله بتون را به صورت آماده با دستگاه میکسر در داخل قالب ها می ریزی و پس از چند روز قالب ها را باز می کنی.

عکس :

wol_error.gifThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 840x630 and weights 97KB.

attachment.php?attachmentid=546&d=1271923086

شماره 3 :

نام کاربری : civilEngineer

توضیح اولیه عکس :خوب ما اینجا یه ماده ی نانو ساختار داریم که برای ضد آب کردن مصالح معدنی استفاده میشه

و میتونه بتن - موزاییک - ... - وحتی خاک رو واتر پروف کنه

عمق نفوذش 4 میلیمتره

عکس :

1271435472.jpg

شماره 4

نام کاربری: bahram_first007

توضیح اولیه عکس : (ابتدایی ترین و یکی از مهمترین مراحل برای اجرای هر سازه ای ساختن پی برای آن سازه است. در گفتگوی عامیانه بین مردم بارها اصطلاح "کندن پی" را شنیده ایم که اصولاً بکار بردن این اصطلاح اشتباه می باشد چرا که ساختن پی مد نظر بوده و تمامی تنش هایی که قرار است از طرف سازه به زمین انتقال یابد، از طریق پی صورت میگیرد. فی الواقع زمین طبیعی بدون اجرای پی، تحمل تنشهای وارده از طرف سازه را نداشته و گسیخته خواهد شد. آرماتورها یا همان میلگردها برای افزایش تاب کششی( و تنشهای دیگر نظیر برش) در پی ها تعبیه میشوند . در این تصویر زیبا کارگران در کمال آرامش مشغول بستن آرماتورهای فنداسیون برای دانشکده جدید معماری در دانشگاه گیلان هستند)

عکس :

DSC00885.JPG?rnd=0.8173272883400362&sizeM=3

• Like 9
لینک به دیدگاه

من به عکس حمید رای دادم...

یه جورایی پارادوکس داره.

اون زمین خشک که داره برای اجرای پی آماده میشه و اون محیط سرسبز کنارش...:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

من به عکس شماره 3 رای دادم بدلیل اینکه با دیدن این عکس یاد یه قسمتی از سقفمون افتادم که بدلیل بارندگی نم کشیده بود و با این وسیله میشه از وقوع چنین حوادثی جلوگیری نمود.

• Like 5
لینک به دیدگاه

خب تبلیغ میکنییییییییییییییییییییییییممممممممممممممممممممم :ws3::

دوستان به من رای بدین، اجرکم من الله :ws3::ws3::ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من به عکس حمید رای دادم...

یه جورایی پارادوکس داره.

اون زمین خشک که داره برای اجرای پی آماده میشه و اون محیط سرسبز کنارش...:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:167:

نترس فقط خودم میام سراغت :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
طبیعیه، اگه میفهمیدی جای تعجب داشت :ws28::ws28::ws28::ws3::ws3:

چیه کم آوردی :w00:

همه ي عكسها جالب بودن خسته نباشيد مهندسان عزيز:w16:

مرسی ولی عکس من از همشون جالبتر و بهتر بوده :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
من به عکس شماره 3 رای دادم بدلیل اینکه با دیدن این عکس یاد یه قسمتی از سقفمون افتادم که بدلیل بارندگی نم کشیده بود و با این وسیله میشه از وقوع چنین حوادثی جلوگیری نمود.

ممنون از اینکه شرکت کردید ... :a030: حتما یه فکری بحال سقف می کنیم:there:

خب تبلیغ میکنییییییییییییییییییییییییممممممممممممممممممممم :ws3::

دوستان به من رای بدین، اجرکم من الله :ws3::ws3:

همش همین ....:ws52: این شده تبلیغ:ws52: .... آخه یه خورده درمورد عکس ت توضیح بده ..... بجای اینکه داد بزنی سر ما رو درد بیاری اطلاعات ما رو بالا ببر:ws3:

:167:

نترس فقط خودم میام سراغت :ws3:

خب ظاهرا مشکل سقف شما هم حل شد ...:a030: :4chsmu1:

اقا رای دادیم

حالا به کی سکرته

برا همه دوستان عزیز عمرانی ارزوی موفقیت روزافزون دارم

شاد باشید

از شما هم برای شرکت در این نظر سنجی ممنونم

:w73::a030:

همه ي عكسها جالب بودن خسته نباشيد مهندسان عزيز:w16:

سلامت باشید:a030: .... اینشا ا... در دوره بعدی شاهد حضور همه عمرانی ها باشیم ...:w70:.

• Like 3
لینک به دیدگاه

تبصره 2:

زمان پایان نظر سنجی 6 خرداد 1389 می باشد ...

و دوستان می توانند تا پایان 5 خرداد به تبلیغات ادامه دهند......

• Like 2
لینک به دیدگاه
طبیعیه، اگه میفهمیدی جای تعجب داشت :ws28::ws28::ws28::ws3::ws3:

چیه کم آوردی :w00:

مرسی ولی عکس من از همشون جالبتر و بهتر بوده :ws3:

چیه کم آوردی

نه دادا، شوخی کردم، میخوای واست انصراف بدم؟

شلوغ نکنیییییییییییییییییدددددددددددددد :w00:

تبلیغغغغغغغغغغغغغغغ کنیییییید:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

شلوغ نکنیییییییییییییییییدددددددددددددد :w00:

تبلیغغغغغغغغغغغغغغغ کنیییییید:ws3:

نفری یه ساندیس با یه گونی سیب زمینی میدم به هر کس که به من رای بده:ws28:

(هم شلوخ بازی بود هم تبلیغ):ws3::ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...