رفتن به مطلب

آیا با 6 ماهه شدن خدمت سربازی موافقید؟!

amin 202 مهمان

آیا با 6 ماهش شدن خدمت سربازی (کلاً آموزشی) موافقید؟  

40 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا با 6 ماهش شدن خدمت سربازی (کلاً آموزشی) موافقید؟

ارسال های توصیه شده

amin 202 مهمان
نه فک کنم بوده

http://www.khabaronline.ir/detail/273303/

پروژه برمیداری،با توجه بهش از 6 ماه تا 12 ماه کسری میدن انگار.

بخاطر 2 ماه یا بیشتر می خوام طرحی که چند ماه روش زحمت کشیدمو بدم به اینا؟! ....عمرا!!:whistle:

http://tanv.site50.net/img/b647a7d88f4d.jpg

همینکار کمتر از بسیجی بودن نیست...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

راستی...یکی از فامیلای دوستم داشت رو بهینه کردن کلاشینکف کار میکردن که بعد 2 هفته بعلت خودکشی پروندش بسته شد...1 ماه بعدش طرحشو یکی دیگه به نام خودش ثبت کرد.:ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 281
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بفرما... اینم دلگرمی دادن خانوم های محترم... :banel_smiley_4:

ما داریم اینجا خون گریه میکنیم... شما میخندید... :4564:

بنده خودم دو جفت پوتین دارم... اینقده خوبه... :ws3:

داریم تزریق روحیه میکنیم با اراده ای پولادین برین ....:w16:

کی غنیمت گرفتین و از کجا؟ بیزحمت آدرسش رو بدین آقا امین ...قول دادن یه جفت برای من به غنیمت بگیرن....:ws3:

لینک به دیدگاه
خوب من کلا خیلی مظلومم... :ws3:

من وطن فروش نیستم... :w000:

من بی وطنم... :ws3:

اتفاقا اگر شانس منه دقیقا میوفتم همونجا... پسر خاله هام که همه یا افتادن مرز عراق یا افتادن مرز افغانستان...

اون یکی پسر خاله ام بی چاره لندروور ارتش رو ورداشت کوبوند به دیوار داغونش کرد 10 ساله سربازه...

اون یکیم زانوش آب آورد...

منم یه همچین چیزایی در انتظارم هست... :4564:

خوش به حالت که میتونی بی وطن باشی:sigh:

:w58:واقعا همچین فامیلی هستین؟:w58:

:ws28:بمیرم واستون:ws28:

میگم تو که بی وطنی 15 تومن وثیقه رو بذار برو که بری،غصه نداره این که

بخاطر 2 ماه یا بیشتر می خوام طرحی که چند ماه روش زحمت کشیدمو بدم به اینا؟! ....عمرا!!:whistle:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

همینکار کمتر از بسیجی بودن نیست...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

راستی...یکی از فامیلای دوستم داشت رو بهینه کردن کلاشینکف کار میکردن که بعد 2 هفته بعلت خودکشی پروندش بسته شد...1 ماه بعدش طرحشو یکی دیگه به نام خودش ثبت کرد.:ws37:

من نمیدونم

ولی شماهایی که الان واسه سربازی انقد به عزت نفس و غرور و این چیزا فک میکنید و حاضرید دوسال زندگیتونو به بهای این چیزا از دست بدین(که نمیگم بده) دورورز دیگه که میخواید برید دسر کار و از هزار جور سد گزینش اعتقادی رد بشید و سر شلوار پارچه ای و ریش و نماز میت و نهار روز قدس قراره جواب پس بدین میخواید چکار کنید؟زندگی رو چجوری میچرخونید؟با همین قدبازیا؟

یا توی این مملکت بی صاحب نباید بمونیم یا باید مائم یه کم رنگ و ریا یاد بگیریم.غیر از اینه؟

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
r07hrj7x5d16nz7mv7pl.jpg

حالا خوبه آموزش های سخت و بدن سازی های طاقت فرسا ندارین ،اونوقت چی میگفتین؟:ws38:

برای تکاور شدن میدونین چه شرایط سختی در انتظارتون بود....؟

بابا اینا همشون هرمونین...2 هفته برن زندان اوین عین پلنگ صورتی میان بیرون....:banel_smiley_4:

ولی خداییش ارتش یچی دیگست...رژه ی انارو میبینم خندم میگیره....هیچکدوم با اونیکی هماهنگی نداره...:icon_razz:

لینک به دیدگاه

هر سال صدها دانشجوي دختر و پسر كره جنوبي به طور داوطلبانه مدت 15 روز را براي تمرينات نظامي اختصاص مي‌دهند. آنها اميدوارند با اين حال قدرت اراده و توانايي‌هاي فيزيكي خود را افزايش دهند. مانند اين صحنه در پايگاه آموزشي نظامي چئونگريونگ در آنسان در جنوب غربي سئول.

dxgfbti5m1khfmkyzgx.jpg

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
هر سال صدها دانشجوي دختر و پسر كره جنوبي به طور داوطلبانه مدت 15 روز را براي تمرينات نظامي اختصاص مي‌دهند. آنها اميدوارند با اين حال قدرت اراده و توانايي‌هاي فيزيكي خود را افزايش دهند. مانند اين صحنه در پايگاه آموزشي نظامي چئونگريونگ در آنسان در جنوب غربي سئول.

خوب معلومه الکیه...اینارو بیاری پایگاه عجبشیر 2 روزه آنفاکتوس میزنن :banel_smiley_4:

به این یارو تو عکسه نیگا کن...الکی داره داد میزنه...معلومه وزن اون کنده ها 50 کیلو بیشتر نیست!:icon_redface:

درضمن...تو همون ردیف 7 تا دختر وجود داره...:banel_smiley_4:

attachment.php?attachmentid=11912&stc=1&d=1362745284

dxgfbti5m1khfmkyzgx.jpg

لینک به دیدگاه
خوش به حالت که میتونی بی وطن باشی:sigh:

:w58:واقعا همچین فامیلی هستین؟:w58:

:ws28:بمیرم واستون:ws28:

میگم تو که بی وطنی 15 تومن وثیقه رو بذار برو که بری،غصه نداره این که

من نمیدونم

ولی شماهایی که الان واسه سربازی انقد به عزت نفس و غرور و این چیزا فک میکنید و حاضرید دوسال زندگیتونو به بهای این چیزا از دست بدین(که نمیگم بده) دورورز دیگه که میخواید برید دسر کار و از هزار جور سد گزینش اعتقادی رد بشید و سر شلوار پارچه ای و ریش و نماز میت و نهار روز قدس قراره جواب پس بدین میخواید چکار کنید؟زندگی رو چجوری میچرخونید؟با همین قدبازیا؟

یا توی این مملکت بی صاحب نباید بمونیم یا باید مائم یه کم رنگ و ریا یاد بگیریم.غیر از اینه؟

آره... ما کلا خانوادگی شانس نداریم... :ws3:

خوب میخواستم همین کار رو بکنم... ولی بنده به دلیل اینکه هیچ کدوم از اعضای درجه ی یک خانوادمون تشریف نبردند (پدر، برادر، عمو، دایی) خدمت مقدس سربازی بنده رو بایکوت کردند... هیچ راه فراری ندارم...

خوب دقیقا تصمیم نداریم اینجا کار کنیم... می خوایم همه با هم دفترچه پست کنیم... همه با هم بریم عجبشیر... بعدش همه با هم بریم سانفرانسیسکو...

dxgfbti5m1khfmkyzgx.jpg

من اینو دیدیم واقعا مردم از خنده... حداقل کاش یکم بیشتر تلاش میکردند که واقعی تر به نظر بیاد... :ws28:

لینک به دیدگاه

اولا درمورد این کسر خدمت بگم برا دوستای گلم

که تا آخرین روزی که توی خدمت بودم و اخباری که از کسری ها داشتم متاسفانه کلیه کسرهارو لغو کرده بودن حتی برای پسیج رو :ws3:

خدمت سربازی هم الان حداکثر بیست ماه و حداقل 18 ماه هست و برای مناطق عملیاتی درگیر مخصوصا مرزی

دقیق مطمئن نیستم 16 یا 17 ماهه :w16:

داداش حامد توی استان ماهم بجز 5 شهر بقیه 18 ماه هستش :a030:

در مورد کسر خدمت پسیج هم کافیه برین به یکی از پایگاههای روستایی و یه پولی بزاری کف دست مسئول پایگاهشون جوری برات کسر خدمت میگیرن که خودت هم ندونی که الان بسیجی هستی یا نه :w58: :ws28:

بهترین دوران خدمت هم همون 2 ماه آموزشی هست چیزی که همیشه حسرت اون روزها تو دل آدم می مونه

برای اونایی هم که توی نیروی انتظامی میوفتن بهترین محل برای خدمت نظام وظیفه ،فوریتهای پلیس 110 (مرفوک)

و هم چنین معاونت اجتماعی هستش

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اولا درمورد این کسر خدمت بگم برا دوستای گلم

که تا آخرین روزی که توی خدمت بودم و اخباری که از کسری ها داشتم متاسفانه کلیه کسرهارو لغو کرده بودن حتی برای پسیج رو :ws3:

خدمت سربازی هم الان حداکثر بیست ماه و حداقل 18 ماه هست و برای مناطق عملیاتی درگیر مخصوصا مرزی

دقیق مطمئن نیستم 16 یا 17 ماهه :w16:

داداش حامد توی استان ماهم بجز 5 شهر بقیه 18 ماه هستش :a030:

در مورد کسر خدمت پسیج هم کافیه برین به یکی از پایگاههای روستایی و یه پولی بزاری کف دست مسئول پایگاهشون جوری برات کسر خدمت میگیرن که خودت هم ندونی که الان بسیجی هستی یا نه :w58: :ws28:

بهترین دوران خدمت هم همون 2 ماه آموزشی هست چیزی که همیشه حسرت اون روزها تو دل آدم می مونه

برای اونایی هم که توی نیروی انتظامی میوفتن بهترین محل برای خدمت نظام وظیفه ،فوریتهای پلیس 110 (مرفوک)

و هم چنین معاونت اجتماعی هستش

نه کسر بسیج تنها کسریه که مونده فعلا :ws3:

اورمیه که 20 ماهه فکر کنم :ws38:

لینک به دیدگاه

من خودم 4 کاه توی پاسگاه خدمت کردم که بهترین دوران خدمتم بود کلی حال داد برام همه شبها بیرون بودیم و دنبال قاچاق و اینا منم راننده بودم کلی کیف میکردیم قاچاقچیا هم کلی حال میکردن وقتی ما میرفتیم برا کمین :whistle:

11 ماه بیه رو هم توی بازرسی خدمت کردم جای خوبی بود و کلی هم برای خودم آشنا توی نیروی انتظامی پیدا کردم برای روز مبادا :a030:

ولی جایی بود که فهمیدم چه قدر ن ظ ا م فاسد و گندی داریم از کادر گرفته تا برو اون بالا بالاها :icon_pf (34):

حساب کن کسی که باید از ما مراقبت کنه از مرده بیاد سرقت کنه :vahidrk:

دیگه خودتون قضاوت کنین

و خیلی چیزهای دیگه که جای گفتنش نیست

لینک به دیدگاه
نه کسر بسیج تنها کسریه که مونده فعلا :ws3:

اورمیه که 20 ماهه فکر کنم :ws38:

دقیق یادم نیست باید بپرسم ولی فک کنم بخاط اون درگیری و حملاتی که پژاک توی اورمو داشت اونجا هم کم باشه :w16:

ولی توی روزهای آخرش همون کسر بسیج رو هم لغو کرده بودن من بخشنامه هاش رو دیدم که بخاطر احتمال حمله و کمبود نیرو تا اطلاع ثانوی کلیه کسر خدمت هارو لغو کرده بودن حتی یکی از دوستام 6 ماه کسر آورده بود که قبولش نکردن :icon_pf (34):

سعی میکنم یه خبری بگیرم ببینم الان اوضاع و احوال کسری چه جوریه :w16:

لینک به دیدگاه

دوسال از بهترین روزای عمرتو باید تلف کنی آخرش هیچی به هیچی :icon_razz:

تازه من کارو بارم داره جوور میشه، ولی باید اول اردیبهشت برم خدمت :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
دوسال از بهترین روزای عمرتو باید تلف کنی آخرش هیچی به هیچی :icon_razz:

تازه من کارو بارم داره جوور میشه، ولی باید اول اردیبهشت برم خدمت :icon_pf (34):

دفترچتو کی فرستادی؟

پذیرش که نگرفتی؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

من الان توی ماه دهم خدمتم هستم

تو یکی از زیر مجموعه های صنایع دفاع

توی دفتر طراحی یکی از کارخونه هاش در حال خدمت هستم

شکر خدا جام خوبه اما

خدمته دیگه

در کل یک روزشم یک ساله

مخصوصا تو این شرایط اقتصادی که به برکت وجود برخی نعمتها برامون درست کردن ...

لینک به دیدگاه

ای از این پسرهای سوسول که خدمت لولوخرخره زندگیشونه خوشم میاد:ws28:

برید شکر کنید تو عراق نیستین وصدامم بالاسرتون نیست که خدمت سربازی هفت ساله و معافیت هم محلی از اعراب نداره فقط اموزشیشون دوساله

نه به نظر من خدمت یه دوره ضروری هست فقط مدیریت خوبی برای بهره گیری از انرژی جوونا انجام نمیگیره وعلافی وبیگاری میشه نمادش وگرنه خیلی کارا میشه با این خدمت سربازی انجام داد

برین خدمت مرد بشین:whistles:

لینک به دیدگاه

خدمت سربازی 1ازبهترین دوران زندگیه یه مرد میتونه باشه البته تا زمانی که داری خدمت میکنی نمیدونی که چه دوره ای هستش کافیه تموم بشه با این مشکلات امروز حاضری در بدترین شرایط سرباز باشی.من خودم 24 ماه خدمت کردم .یه جایی بودم که اگه برات تعریف کنم 1 لحظه هم به حرفام گوش نمیدی و هم میترسی و هم میلرزی و هم:sad0: .....:ws28: ولی الان حاضرم بازم اونجا با همون بچه های اون دوره باشم . یاده بچه های کرج : حمید . امیر . محمد بخیر :ws44:

لینک به دیدگاه

یا ابرفرض مردم از خنده این تاپیکو خوندم نمیری امین

همونطوری که دوستمون گفت دوران خدمت سربازی در مقایسه با دوران بعد خدمت مثل دوران نامزدی وازدواج میمونه:ws28:

برین خدمتتونو بکنید این همه هم نق نزنید

نه ماه تو گرمای کشنده تابستون وسرمای وحشتناک کال مگسی لب مرز دنال طالبان بودیم بدبختی دیده بان ارتش بودم اونم با گروهبان سومی یادم میفته حالم بد میشه ولی من از خدمت کردنم علیرغم اینکه بخاطر اشتباهم معافیت کفالتم سوخت راضیم

یه راه درست رو بهم به زور نشون داد تا بتونم میون شغالای اجتماع دووم بیارم

خدمت ترس نداره فقط اونقدر علافی داره که مخت میپکه

لینک به دیدگاه

من سربازی رفتم!!!!الانم چند ماهی هم مونده!!!سربازیم هم تو بهترین جای ایران و تو بهترن زمان بودم!!!راستش من ارومیه بودم,هنگ مرزی ارومیه!!اونم زمان درگیری شدید با پژاک!!!جاتون خالی عجب جایی بود!!!تا دلتون بخواد تیر در میدادیم!!!انگار بودیم سیزده بدر!!!!خیلی دلم برا اونجا تنگیده!!!کاش این چند ماهی که مونده بعد درسم برم اونجا!!! ای کاش سربازی رو بر هر مردی واجب کنن!!حداقل چند ماه رو!!بخدا از بهترین دوران زندگیه!!!!!یاشاسین سربازان ایران زمین!!البته خودم مازنی هستم اما ترکی رو یاد گرفتیم دیگه(اجبار)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...