رفتن به مطلب

آیا با 6 ماهه شدن خدمت سربازی موافقید؟!

amin 202 مهمان

آیا با 6 ماهش شدن خدمت سربازی (کلاً آموزشی) موافقید؟  

40 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا با 6 ماهش شدن خدمت سربازی (کلاً آموزشی) موافقید؟

ارسال های توصیه شده

amin 202 مهمان

آخییییییییش...بالاخره یه تالار پیدا کردم که مودور نداشته بید...:ws3:

از اونجایی که موعد سربازیم نزدیکه...می خواستم یه چنتا تاپیک در این مورد بزنم...بالاخره شتریه که لامصب رحمی نداره...در هر خونه ای رو از پاشنه در میاره!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

===============================================

بریم سر سوال....

آقا با این وضع خدمت و این جمعیت انبوهی که سالانه کچل میشن (سالانه حدوداً 2 میلیون نفر...:hanghead:) به نظرتون درسته که طرفو 2 سال نیگر دارن واسه خدمت؟

آیا راضی بودید/هستید که خدمت بشه کلاً 6 ماه آموزشی؟:w58:

بیان مثل اتریش سربازارو درست و حسابی تو 6 ماه آموزش بدن تا اونور یه تکاور بیاد بیرون...یعنی چی 2 ماه آبکی آموزش میدن که اونم نصفش سختگیری داره...نصف بقیش کویته!

بعدش میان 19 ماه طرفو علاف میکنن الکی...:sigh:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 281
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

مدیر نداره؟

مطمئنی؟ :ws3:

من کلا با سربازی مخالفم

بنظر من سربازی باید داوطلبانه باشه و هر کسی که میخواد بره سربازی واقعا ساپورت مالی بشه که دیگه شغلش بشه. بعد از چندماه یه تکاور عالی بشه. نه اینکه با صرف این همه هزینه از بیت المال آخرش هیچ خروجی مناسبی نداشته باشه. بعدشم به استخدام ارتش و ... اینا در بیاد.

لینک به دیدگاه

به نظر من تو یکی رو باید 48 ماه ببرن

24 ماه هم به جای من که معاف شدم:ws3:

بستگی به خودت داره.پسر عموی من مهندس عمران هست و در طول سربازی انقدر پروژه برای ارتش انجام داد و توانست لینک های کاری ایجاد کند که الان هنوز 3 ماه از خدمتش باقی مونده ازش قول گرفتند برای همکاری

خیلی ها هم سالم میرن و با انواع و اقسام مریضی و اعتیاد بر می گردند

همه چیز به خودت بستگی داره دوست من

لینک به دیدگاه
به نظر من تو یکی رو باید 48 ماه ببرن

24 ماه هم به جای من که معاف شدم:ws3:

بستگی به خودت داره.پسر عموی من مهندس عمران هست و در طول سربازی انقدر پروژه برای ارتش انجام داد و توانست لینک های کاری ایجاد کند که الان هنوز 3 ماه از خدمتش باقی مونده ازش قول گرفتند برای همکاری

خیلی ها هم سالم میرن و با انواع و اقسام مریضی و اعتیاد بر می گردند

همه چیز به خودت بستگی داره دوست من

ای بابا

خواستم نگم مجبورم کردی بگم

منم معاف شدم

24 ماه بذار روش :ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

یعنی معاف پزشکی بودن بهتره از خدمت؟ :ws38:

ای بابا

خواستم نگم مجبورم کردی بگم

منم معاف شدم

24 ماه بذار روش :ws3:

برو یکی دیگه واسه خودت پیدا کن

نمیشه که به جای همه بره که:ws3:

اول خودم بهش گفتم:vahidrk:

عجب بدبختیم من...این سهیلم معافه!:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

منم موافق حرف دوستمونم...

باید داوطلبانه بشه! یعنی هر کی دوست داشت بره و مثل کشور های دیگه حقوق خوب هم بگیره...

حالا 6 ماه یا 24 ماهش خیلی تفاوت نداره...!! اصل همون رفتنه که همه باید برن امین جان.

لینک به دیدگاه
یعنی معاف پزشکی بودن بهتره از خدمت؟ :ws38:

عجب بدبختیم من...این سهیلم معافه!:icon_pf (34):

معاف پزشکی اگه میتونی بگیر.

کار برای معلولین جسمی و ذهنی نیست نه برای کسی که مثلا کف پاش صافه

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
منم موافق حرف دوستمونم...

باید داوطلبانه بشه! یعنی هر کی دوست داشت بره و مثل کشور های دیگه حقوق خوب هم بگیره...

حالا 6 ماه یا 24 ماهش خیلی تفاوت نداره...!! اصل همون رفتنه که همه باید برن امین جان.

آخه مساله اینجاست که همه نمیرن!

مثلاً این اسمال و امیر و سهیل چرا باهاس معاف بشن و ما بریم پدرمون درآد؟:w000:

یا همه نرن...یا اگر یه عده نمیرن،اختیاریش کنن...نظرتون چیه یه جنبش را بندازیم؟!:w58:

معاف پزشکی اگه میتونی بگیر.

کار برای معلولین جسمی و ذهنی نیست نه برای کسی که مثلا کف پاش صافه

اونوقت تو استخدام تاثیری نداره؟:ws38:

لینک به دیدگاه
آخه مساله اینجاست که همه نمیرن!

مثلاً این اسمال و امیر و سهیل چرا باهاس معاف بشن و ما بریم پدرمون درآد؟:w000:

یا همه نرن...یا اگر یه عده نمیرن،اختیاریش کنن...نظرتون چیه یه جنبش را بندازیم؟!:w58:

اونوقت تو استخدام تاثیری نداره؟:ws38:

شما باید از مرزها دفاع کنید تا ما راحت باشیم

پس چی فکر کردی؟ :w02:

آنچنان تاثیری نداره.

تازه اینا واسه کارهای اداریه

نه کار شرکتی و آزاد

دولتی نشد بزن توی کار آزاد

ولی بجاش 2 سال از جوونیت رو میخری :w02:

لینک به دیدگاه

منم ایشالله به زودی کچل میشم :sigh: اینایی که معاف شدن رو اصلا نباید تو این تاپیکا راشون داد:icon_razz: این تاپیکا مردونس باو :whistle::ws3:

منم موافق ایده تاپیک هستم, ولی اصولا باید سربازی داوطلبانه بشه و ارتش تبدیل به ارتش حرفه ای بشه, اینجوری خیلی نامردیه:sigh:

لینک به دیدگاه
منم ایشالله به زودی کچل میشم :sigh: اینایی که معاف شدن رو اصلا نباید تو این تاپیکا راشون داد:icon_razz: این تاپیکا مردونس باو :whistle::ws3:

منم موافق ایده تاپیک هستم, ولی اصولا باید سربازی داوطلبانه بشه و ارتش تبدیل به ارتش حرفه ای بشه, اینجوری خیلی نامردیه:sigh:

حامد اشتباه نکن

ما به امنیت نیاز داریم:w02:

باید بری آسایش رو برای ما بخری

مگه ما نباید شب راحت بخوابیم؟:vahidrk:

چه فکرایی میکنی :ws3:

لینک به دیدگاه
حامد اشتباه نکن

ما به امنیت نیاز داریم:w02:

باید بری آسایش رو برای ما بخری

مگه ما نباید شب راحت بخوابیم؟:vahidrk:

چه فکرایی میکنی :ws3:

من که سرباز بشم هر گونه نیروی متجاوز خارجی رو ببینم داره میاد هرچقدر در توان دارم نیروهای خودی رو میکشم که راحت تر بیان, من اصولا باید معاف شم :ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
شما باید از مرزها دفاع کنید تا ما راحت باشیم

پس چی فکر کردی؟ :w02:

آنچنان تاثیری نداره.

تازه اینا واسه کارهای اداریه

نه کار شرکتی و آزاد

دولتی نشد بزن توی کار آزاد

ولی بجاش 2 سال از جوونیت رو میخری :w02:

مگه تو این 4 سال جوونیمون چه جوونی کردیم که بخوایم تو این 2 سال بکنیم؟!:sigh:

مگه آزاد ریخته؟

شرکت های آزادم پول درست حسابی نمیدن که...یکی از بچه ها بهم گفته که حقوق چند ماهشو عقب انداختن!:whistle:

اعزامت کیه؟!

پول درست درمونم نمیدن...حالا حرفش هست که می خوان هزینه های لباسا و ملافه و ... رو بندازن گردن خود سربازا!:w000:

یکی مونده پول تو جیبی پرسنیلم ما بدیم... :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
من که سرباز بشم هر گونه نیروی متجاوز خارجی رو ببینم داره میاد هرچقدر در توان دارم نیروهای خودی رو میکشم که راحت تر بیان, من اصولا باید معاف شم :ws3:

همونجا سر پستت،دادگاه صحرایی برگذار میکنن،جوری از صحنه روزگار محوت میکنن که گویی حامدی در نواندیشان وجود مجازی نداشته! :ws28:

لینک به دیدگاه

این دیگه پرسیدن داشت؟ :ws3:

کلا سرباز در ساختار نظامی ایران به معنای نیروی نظامی به اون شکلی که در کشور های دیگر هست معنا نداره... سرباز در ایران نیروی کار نظامی به حساب میاد... در حقیقت به عنوان گوشت جلوی توپ و کارگر به کار گرفته میشه... در حقیقت یک عدد اسلحه هم دست سرباز ها داده میشه برای اینکه دلشون خوش باشه وگرنه سربازهای ایرانی (کادر هم همینطور ولی خوب از موضوع خارج میشویم) کلا توانایی رزمی ندارند...

در بسیاری کشور های دنیا که نیروی نظامی مدرن و توانایی دارند آموزش سرباز یک مسئله ی خیلی پیچیده با ساختار آکادمیک و بسیار دقیق تری است...

marine ها در حقیقت همان سرباز های نیروی دریایی آمریکا هستند که تمام دنیا تا این حد از آنها وحشت دارند... حالا شما همان سرباز ها را با سرباز های ایرانی مقایسه کنید...

لینک به دیدگاه

اعزامت کیه؟!

پول درست درمونم نمیدن...حالا حرفش هست که می خوان هزینه های لباسا و ملافه و ... رو بندازن گردن خود سربازا!:w000:

یکی مونده پول تو جیبی پرسنیلم ما بدیم... :banel_smiley_4:

همونجا سر پستت،دادگاه صحرایی برگذار میکنن،جوری از صحنه روزگار محوت میکنن که گویی حامدی در نواندیشان وجود مجازی نداشته! :ws28:

هنوز دفترچه نفرستادم ولی ایشالله تابستون سربازم :hanghead:

خدایی من همچین وطن فروشی هستم من سربازی برم ملت امنیت ندارن لطفا منو معاف کنن :ws3:

لینک به دیدگاه

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

روشی بسیار مفید است... بنده هم شاید همین کار را بکنم... :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...