رفتن به مطلب

استخدام نیروی شهرساز

ارسال های توصیه شده

آگهی شماره 1:

استخدام شهرساز

یک شرکت مهندس مشاور شهرسازی - معماری به یک نیروی فارغ التحصیل رشته شهرسازی (در هر مقطعی) نیازمند است. واجدین شرایط باید از حداقل 1 سال سابقه کار برخوردار باشند و ساکن یا دانشجوی شهر تهران یا یکی از شهرهای اطراف تهران باشند.

-------------------------------------------------------

آگهی شماره 2:

یک شرکت مهندس مشاور شهرسازی - معماری با همکاری یکی از شرکتهای بزرگ انفورماتیک تهران و شهرداری تهران بزرگ در حال پیاده سازی محتوای GIS شهر تهران در بستر وب می باشد (ارائه امکانات و مدیریت شهری در محیط اینترنت برای شهروندان) به همین منظور، این شرکت نیاز به نیروهای متخصص در زمینه GIS و با مدرک حداقل کارشناسی شهرسازی داره. متقضایان باید حتماً ساکن تهران و یا یکی از شهرهای اطراف تهران باشند، سابقه کار با نرم افزار GIS رو داشته باشند و حتماً فارغ التحصیل رشته شهرسازی باشند.

-------------------------------------------------------

دوستانی که تمایل به اپلای برای شغلهای فوق رو دارند رزومه خودشون رو در اولین فرصت به آدرس ایمیل masih.rasty@gmail.com ارسال کنند. پس از بررسی رزومه های ارسال شده، در صورت تایید اولیه، برای مصاحبه حضوری دعوت میشید.

لطفاً در عنوان ایمیلها حتماً ذکر کنید که رزومه شما مربوط به آگهی شماره 1 هست یا آگهی شماره 2

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوستانی که تمایل به اپلای برای شغلهای فوق رو دارند رزومه خودشون رو در اولین فرصت به آدرس ایمیل masih.rasty@gmail.com ارسال کنند.

با تشکر

:hanghead:

لینک به دیدگاه
این سابقه کار....

:hanghead:

یعنی دقیقا کل نکتش همینجاست....:icon_pf (34):از کجا بیاریم!!!

چون فکر میکنم اکثر بچه هایی که تازه میخوان وارد بازار کار بشن تو زمینه سابقه کار و مخصوصاً رزومه نویسی مشکل دارن هر وقت فرصت کنم و اگر فکر میکنید به دردتون میخوره، یه آموزش رزومه نویسی میذارم.

لینک به دیدگاه
چون فکر میکنم اکثر بچه هایی که تازه میخوان وارد بازار کار بشن تو زمینه سابقه کار و مخصوصاً رزومه نویسی مشکل دارن هر وقت فرصت کنم و اگر فکر میکنید به دردتون میخوره، یه آموزش رزومه نویسی میذارم.

عالیه :hapydancsmil: مرسی :a030:

لینک به دیدگاه

بله بزاری ممنونت میشم

لینک به دیدگاه

ممنون میشیم همگی...:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

اینجوری ک سابقه کار میخوان ما تازه کارا نمیتونیم تو رشتمون کار کنیم. حداقل کاراموزی هم بگیرن من خودم حاضرم بی حقوق ی چندماه کارکنم بعدش استخدامم کنن

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 9 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...