رفتن به مطلب

پیشنهادات ترجمه مقالات صنایع

ارسال های توصیه شده

نه جای خوبی نفرستادی

ببینم کار نوآوری هم انجام داده بود؟جامعه آماری داشت؟

اگر داره به مجله علمی ترویجی صنایع بفرست

مجله تدبیر به درد نمیخورده چون هم مدیریتیه و هم مروری

این احتمالاتوی مجلات ترویجی هم چاپ بشه

سوال داشتی بگو

علی آقا درخواستت را همزمان به 3تا 4تا مجله بفرست

به یکی نزن و منتظر جواب بشو

این مقاله موضوع خوبی داره و میشه راحت چاپش کرد

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

به این لینک برو مجلات صنایع را پیدا کن و بفرست براشون

اینا مجلاتی هست که به درد این موضوع میخوره

اولی که لیست مجلا صنایعه و بعدی ها مجلات مدیریت صنعتی و مدیریت تولید هست

سه تاآخر علمی پژوهشی هست

ببین اگر موضوعش توش نوآوری باشه یا جامعه آماری داشته باشه تو مجلات علمی ترویجی چاپ میکنند ولی به پژوهشی ها هم بفرست قاعدتا پژوهشی چاپ نمی کنند ولی اگر موضوعش خوب باشه و کار آماری روش انجام شده باشه پژوهشی هم چاپ میشه ولی دراصل فکر کنم تو مجلات ترویجی صنایع هم چاپ میشه چون سطحش از پژوهشی پایین تره

بازهم خودت لیست مجلات مدیریت را توی گوگل سرچ کن و لینک نورمگز را بازکن بازهم نگاه کن

جامعه اماری نداشته، چندتا مورد را گفته که موانعی هستن برای شرکتهای کوچک که استانداردسازی را راحتتر انجام بدن و اون موارد رو تا حدودی توضیح داده و راهکاری هم کوتاه گفته

مقاله رو از این تاپیک هم میتونی ترجمه و اصلش را بببینی

برای این مجله هایی که گفتی هم میفرستم:a030:

لینک به دیدگاه
جامعه اماری نداشته، چندتا مورد را گفته که موانعی هستن برای شرکتهای کوچک که استانداردسازی را راحتتر انجام بدن و اون موارد رو تا حدودی توضیح داده و راهکاری هم کوتاه گفته

مقاله رو از این تاپیک هم میتونی ترجمه و اصلش را بببینی

برای این مجله هایی که گفتی هم میفرستم:a030:

مقاله رویت شد قبلا دانلودش کرده بودم

انشالله که این مقاله چکیده و مقدمه و نتیجه گیری و رفرنس داشته باشه چون تو ترجمه که من چیزی ندیدم امیدوارم واسه مجلات فایلی که میفرستی حاوی این سرفصل ها هم باشه

این مقاله بیشتر مروری یا کتابخانه ای هست و امکان چاپ توی مجلات پژوهشی را نداره توی ترویجی شاید بشه چاپش کرد ولی مجلات مروری بهتراینو چاپ میکنند ولی تدبیر واسه این مقاله مناسب نبوده چون این مقاله مربوط به ایزو هست

توی مجلات شاخه مدیریت یا صنایع بگرد که بهت آدرس دادم من فکر کنم یه شاخه مدیریت استاندارد من دیدم اگر دراین شاخه ها مجله پیدا کردی یا اگر مجله مروری دیگری غیر تدبیر هست براش بفرست

میخواهید توی کایزن اینو چاپ کنیم یانه؟

انشالله ترجمه های بعدی حتما علمی پژوهشی کار کنیدکه راحت بشه چاپش کرد

حالا مهندس تلاشتو بکن اگر بازسوالی داشتید درخدمتم

لینک به دیدگاه

انشالله که این مقاله چکیده و مقدمه و نتیجه گیری و رفرنس داشته باشه چون تو ترجمه که من چیزی ندیدم امیدوارم واسه مجلات فایلی که میفرستی حاوی این سرفصل ها هم باشه

این مقاله بیشتر مروری یا کتابخانه ای هست و امکان چاپ توی مجلات پژوهشی را نداره توی ترویجی شاید بشه چاپش کرد ولی مجلات مروری بهتراینو چاپ میکنند ولی تدبیر واسه این مقاله مناسب نبوده چون این مقاله مربوط به ایزو هست

توی مجلات شاخه مدیریت یا صنایع بگرد که بهت آدرس دادم من فکر کنم یه شاخه مدیریت استاندارد من دیدم اگر دراین شاخه ها مجله پیدا کردی یا اگر مجله مروری دیگری غیر تدبیر هست براش بفرست

من فقط قسمت مربوط به نویسندگان را ترجمه نکردم بقیه قسمت ها همش ترجمه شده

الانم دوباره متن اصلی رو توی مجله ایزو نگاه کردم هیچ رفرنسی نداش

بنظرم رفرنسی نداره چون اون 4-5 تا نویسنده از تجربیات خوشون استفاده کردن یا هر چی که هیچ رفرنسی ندادن

لینک به دیدگاه
من فقط قسمت مربوط به نویسندگان را ترجمه نکردم بقیه قسمت ها همش ترجمه شده

الانم دوباره متن اصلی رو توی مجله ایزو نگاه کردم هیچ رفرنسی نداش

بنظرم رفرنسی نداره چون اون 4-5 تا نویسنده از تجربیات خوشون استفاده کردن یا هر چی که هیچ رفرنسی ندادن

خب حله رفیق

چه کردی چاپو؟مجله مناسب پیدا کردی؟میل کردی براش؟براچه مجله ای الآن میل زدی؟

لینک به دیدگاه

ببخشید سوء تفاهم نشه

گفتم اگر جایی نشه چاپ کنید بفرستید به مجله خودمون

یه وقت برداشت نشه که دنبال مقاله میگردم و میخوام به اصطلاح خودمونی مختون را بزنم مقاله برسه به مجله

اگرشما اینو بفرستیدهم اگر مجله باقی بماند کمترین وقت انتظارش میره واسه شماره زمستان

درحال حاضر مقاله زیاد داریم تو صف انتظار:whistle:

پارتی هم برنمیداره:ws3:

بنده برای جلوگیری از ایجاد سوء تفاهمات روشنگری کردم

به امید ایجاد مجله ای با کیفیت بالاتر و ترجمه بهترین مقالات جهان در انجمن نواندیشان

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

ws55.gif

دوستان عزیز قوانین جدیدی برای درخواست ترجمه مقالات در نظر گرفته شده، متشکر میشیم قبل از دادن درخواست اونها رو مطالعه کنین

ws55.gif

http://www.noandishaan.com/forums/thread115703.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...