رفتن به مطلب

سرعت اینترنت Dial-up خود را بالا ببرید!! با تضمین خودم به شما!!!!!!!

Iman-Emperatour

ارسال های توصیه شده

سلام بچه ها این یه ترفند خیلی خاصیه!و 100% جواب میده!چون خودم امتحان کردم(شک نکنید!) :ws6:

چون خاطرتون خیلی عزیزه!!! :smiley (18): این ترفند رو به صورت کاملا مجانی در دست رستون قرار می دم که سایتهای دیگر وابتش باید پولی واریز کنید!! :putertired:

در این ترفند قصد داریم روشی کارآمد را به شما معرفی کنیم که بهره گیری از آن میتوانید سرعت اینترنت شما بالاتر خواهد رفت. این کار از طریق تنظیمات مودم شما صورت خواهد گرفت، در نتیجه تنها برای کاربران Dialup قابل استفاده است.

بدین منظور:

از منوی Start وارد Control Panel شوید ، سپس بر روی آیکون Phone and Modem Option دوبار کلیک کنید.

در پنجره باز شده به تب Modems رفته و روی دکمه Properties کلیک کنید.

حالا در پنجره جدید به تب Advanced بروید و در قسمت Extra Initialization Commands کد زیر را وارد کنید:

AT&FX+MS=V34

اگر پیش از این کدی در این صفحه وجود داشت، آن را با یک کاما (,) جدا کنید.

تمام پنجره ها را OK کرده و خارج شوید.

سپس (ترفندستان) در ادامه کار در همان Control Panel و وارد قسمت Network Connection شوید. بر روی کانکشنی که با آن به اینترنت متصل میشود راست کلیک کنید و Properties را برگزنید.

در پنجره باز شده و در همان تب General روی دکمه Configure کلیک کنید.

در پایان در پنجره باز شده بخش Maximum Speed را روی 921600 تنظیم کنید.

تمام پنجره ها را OK کرده و خارج شوید

تاثیر این کار پس از اولین اتصال با آن کانکشن است.

اینم عکسی که خودم گرفتم و گذاشتم تا بیشتر باور کنید!!!!:rose:

1271743489.bmp[LTR][/LTR]

لینک به دیدگاه

دوستان من گفته ایشون رو کاملا تایید میکنم چون سرعت اینترنت من از 44kbبه 921.6kb یعنی از چیزی که خود ایشون گفتن هم بیشتر

ازتون ممنونم خیلی به من کمک کردید

لینک به دیدگاه
دوستان من گفته ایشون رو کاملا تایید میکنم چون سرعت اینترنت من از 44kbبه 921.6kb یعنی از چیزی که خود ایشون گفتن هم بیشتر

ازتون ممنونم خیلی به من کمک کردید

ای جدا راست میگین!! :62izy85:

خواهش میکنم کاری نکردم که. :shad:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...