رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

با سلام.یه سری محاسبات میخواستم راجع به این نوع مبدل که با دو مبدل لوله ای و braze plate سری شده.من شاغل تو کارخونه لبنیاتم و تو مرحله اول تو مبدلای پلیت(پلیت ثابت و براس پلیت) آب با بخار به دمای بالا می رسه و بعد آب با شیر تو مبدل لولهای تبادل دما میکنه.بهم گفتن میزان مصرف انرژی رو بدست بیارم.میشه کمکم کنین؟

لینک به دیدگاه

آب ورودی به مبدل پلیت 10 درجه سلسیوس,آب خروجی از مبدل پلیت ورودی به مبدل لوله ای 95

شیر ورودی به مبدل لوله ای 4 درجه و خروجی نهایی 76 درجه.ظرفیت مبدل هم 10 تن در ساعت.اطلاعا دیگه چی می خواد!!

لینک به دیدگاه
با سلام.یه سری محاسبات میخواستم راجع به این نوع مبدل که با دو مبدل لوله ای و braze plate سری شده.من شاغل تو کارخونه لبنیاتم و تو مرحله اول تو مبدلای پلیت(پلیت ثابت و براس پلیت) آب با بخار به دمای بالا می رسه و بعد آب با شیر تو مبدل لولهای تبادل دما میکنه.بهم گفتن میزان مصرف انرژی رو بدست بیارم.میشه کمکم کنین؟

آب ورودی به مبدل پلیت 10 درجه سلسیوس,آب خروجی از مبدل پلیت ورودی به مبدل لوله ای 95

شیر ورودی به مبدل لوله ای 4 درجه و خروجی نهایی 76 درجه.ظرفیت مبدل هم 10 تن در ساعت.اطلاعا دیگه چی می خواد!!

درود...دوست عزیز این تاپیک با هم طراحی کنیم (مبدل حرارتی) رو مطالعه کنید...چند مثال هم حل شده...شما هم پس خوندن پست ها اگر سوالتون حل نشد، اونجا مطرح کنید با دوستان حلش میکنیم

لینک به دیدگاه

سلام

من توی لبنیات هستم

من یه همچین کاری رو برای مبدل 20تنی انجام داده بودم

البته نه برای انرژی برای واحد سی آی پی با کاستیک که میخواستیم بهینه سازی کنیم

این مبدلها مبدلهای خاصی هستند و جنبه تئوریکال ندارند باید ترکیبی کار کنید تا بتونید

تحلیل کنید.اول کامل ساختمانشون رو باید بشناسید و نحوه تبادل حرارتشون رو و اینکه

چطور ماکزیمم کارایی رو میدن،مثل تعداد صفحات و...

باید برید توی هندبوک کاکاک بخش مبدلهای صفحه ای و لوله ای

یه مقدار زمانبر و دشوار هست چون شیر رو باید غیر نیوتنی در نظر بگیرید

لینک به دیدگاه
دوستان عزیز.hamid & fluid.برم ببینم چکار می تونم بکنم.تنها کسانی هستین که بی منت کمک می کنید.مرسییییییییییییییییییییی

اگه جاییش مشکل دارید یا اصلا نمیدونید که چکار باید بگنید بگید من کمک کنم

البته خودمم باید برم دنبالش:دی

ساختار کلی این مبدل ها رو میدونید؟اورهال شدش رو دیدید؟

اگر لازم هست من کاتالوگ پلیت زیاد دارم بگید بگذارم براتون

لینک به دیدگاه
اگه جاییش مشکل دارید یا اصلا نمیدونید که چکار باید بگنید بگید من کمک کنم

البته خودمم باید برم دنبالش:دی

ساختار کلی این مبدل ها رو میدونید؟اورهال شدش رو دیدید؟

اگر لازم هست من کاتالوگ پلیت زیاد دارم بگید بگذارم براتون

والا چند سالی که فاصله افتاده بین درس یه مقداری فراموش کردم.ولی دوباره شروع می کنم و احتمالا زیاد مزاحمتون میشم:دی

بازم ممنون از لطفتون دوست گرامی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...