رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

گاهی باید احساس نکنی ، تا احساست کنند !

گاهی باید کسی باشی که نیستی ، تا کسی که بودی باشی !

گاهی باید چشم ها را بست ، تا تو را ببینند ! گاهی باید خوابید ، تا شاید بیدارت کنند ! گاهی باید رفت ، تا بودنت احساس شود ...

لینک به دیدگاه

موندم این آبجی ما بر چه اساسی به ما میگه افسرده ای ، دپرسی ، داغونی و... برو دکتر:ws38:

یکی نیس بگه خو آبجی دلبند عزیز تر از جان اگه من افسردم پس این ملت اینجا چین ؟:banel_smiley_4:

پوکیدیم بس غم و درد دیدیم والا به غرعان:icon_razz:

لینک به دیدگاه

موندم این آبجی ما بر چه اساسی به ما میگه افسرده ای ، دپرسی ، داغونی و... برو دکتر:ws38:

یکی نیس بگه خو آبجی دلبند عزیز تر از جان اگه من افسردم پس این ملت اینجا چین ؟:banel_smiley_4:

پوکیدیم بس غم و درد دیدیم والا به غرعان

اگه با منی من تو یکی از سایتها این جملات رو خوندم دیدم قشنگه گفتم بزارم شاید شما هم خوشتون اومد اگه ناراحت میشید نمیزارم

لینک به دیدگاه

آدمه دیگه گاهی شاده گاهی غمگین...ولی من میخوام از امید بگم...چون الان خوبم و امیدوار

مشکلات زیاده...سختی ها بیشماره...ولی از اینکه آدمای خوب و مهربونی رو در کنارم دارم خوشحالم

از اینکه خدا هوامو داره و تنهام نذاشته مسرورم...از اینکه با یه لبخند عزیزانم سرشار از خوشی میشم خدا رو شاکرم.

لینک به دیدگاه

نوشته های کپی نزاریم اینجا :ws37:

به قول دوستم یه استرس شیرین دارم الان ! کاری که همیشه دوست داشتم انجام بدم ، الان شرایطش داره برام مهیا می شه...خدا کنه فردا امیدوارتر از امروز برگردم خونه و دیگه همه چی اوکی شده باشه... و قدمهای بعدی رو بزرگتر بردارم...

واقعا اون چیزی که تو فکر آدمه انقدر به آدم نزدیکه؟؟

لینک به دیدگاه

هرکی صحنه جنگ دست جمعی سگ هارو دیده باشه الان میفهمه دقیقا چه خبره ، لذت داره دیدن این صحنه ، سگا به جون هم افتادن:whistle:

لینک به دیدگاه

همین الان داشتم به این فکر می کردم که کاش می شد خاطراتی هم که توی ذهن ها ثبت می شه و به یادگار می مونه مثل همین "پیام های بازدیدکنندگان" با یه اختلال و مشکل فنی همه اش پاک می شد

امــــــــــــا .....حالا می بینم که نه! اصلا ایده خوبی نیست

گاهی همین خاطره ها میشه علت زندگیت که اگه خاطرات هم مثل صاحباشون به همون راحتی از صحنه حذف بشن خیلی چیزا ارزششون رو از دست می دن از جمله زندگی ......

درسته که گاهی یاداوری بعضی خاطره ها تلخه اما وقتی صاحب خاطرات دیگه در کنارت نباشه ، همین یادگاری ها می شن تلخی شیرین و باارزش تر از هر چیزی :hanghead:

از امروز صبح هر لحظه ای که برام گذشت سخت تر از لحظه قبلش بود

خاطرات با تو بودن .... قه قه خنده هات . سر به سر گذاشتن هات . اس ام اس هات . هدیه قشنگت .....:4564: همه اشون داره دیوونم می کنه

مگه قول ندادی تا همیشه هدیه های ولنتاینم رو فقط و فقط خودت بدی ؟

پس الان کجایی بی معرفت .....

فقط کاش یه بار دیگه می شد توی آغوش گرمت باشم و محکم بغلت کنم و صدای قشنگت رو بشنوم

کاش فقط یه بار دیگه می تونستم دستت رو محکم بگیرم و صورتم رو روی صورتت بذارم

کاش یه بار فقط یه بار دیگه می تونستم توی چشمات خیره بشم

امروز دلتنگم دلتنگ تر از هر روز دیگه ای

نبودت مثل یه کشیده محکم خورده توی صورتم و هر لحظه که می گذره و گرماش از بین می ره بیشتر جای دردش رو حس می کنم

خدایا فقط اون زیادی بود روی زمین که کشیدیش توی دل خاک ......

لعنت به این شب لعنتی

لینک به دیدگاه

[TABLE]

[TR]

[TD]تا حالا شده یه دفعه بیای بی ریا بشینی کنار رفیقت...، دستتو بندازی رو شونش! بکشیش سمت خودت، بعد با یه لحن آروم و دوست داشتنی بهش بگی: رفیقــــــم! حسم میگه میخوای حرف بزنی باهام بگو بینم چته؟!:hanghead:

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

خدایا با تمام صداهای درونی ام که میدانم بلندترست فریاد میزنم که سپاسگذارم...

از همه چیز...

از داده های نابی که فقط به من دادی و مطمئنم به هیچ کس دیگه ای ندادی...

از سختی هایی که اگر نبودن شیرینی داده هایت را حس نمیکردم...

از ناخوشیها...

از تمام داده هایی که مطابق با سلیقه و علاقه من نیست...

همشونو هر چند خیلی سخت اما پذیرفتم و باهاشون کنار امدم...

به خاطر داده های نابت... بینهایت سپاسگذارم

این داده های نابت رو همیشه به من ببخش میدونم خواسته زیادیه...اما اینو عاجزانه ازت میخوام

خیلی دوست داشتنی هستی...دیشب با تمام وجودم بیشتر از همیشه دوست داشتم...هر چند یه شب خیلی معمولی بود و فقط به این داده های خصوصیی که فقط به من دادی بیشتر پی بردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...