رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 10.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

این انجمن نخبه ها داشت که گاهی غوغا میکردن... بحثای سیاسی و ادبی و فلسفی و ورزشی و مهندسی که اخرش ختم میشد به خنده هایی که هنوز تو ذهنم چنتایی مرور میشن. دلتنگم...واس همشون:( دو تا عارفی که زندگی خیلیا رو با این انجمن دگرگون کردن:)خداروشکر بودید و هستید:)   98.1.31 عطیه

روزي همين جا  همين تاپيك  تايپ كردم پايان نامه عذابِ الهي گفتم نه...اينجور بگم قِلق كار از دستم ميره و تا تهش گند زده ميشه... باهاش دوست شدم... به طرز غير قابل باوري از اونچه كه بود راحتتر تموم شد و من هيچي اذيت و ويرايشي نداشتم... نه پروپوزال نه سمينار نه رساله و نه كركسيون... بماند كه ٣روز مونده بود دفاع دانشگاه ها تعطيل شد.. ولي من واس تموم كردنش تو دلم غوغايي بود از راحت شدن... نوبت رسيد به جشنواره پايان نامه هاي برتر    تو دلم گفتم عمرا

{ شریف }   این حس تکرار شدنیِ تا آخر عمر رو دوست دارم . شیرینیش رو ... حواسم به این مدل نعمت هم هست . نقاهتِ بعد از تب طولانی ، خارش دلچسب زخمی که بهبود پیدا کرده ، آرامش و سکونی که بعد از طوفان و ویرانی میاد و حتمیه  و خیالِ تختی که جایگزینِ یک کوه سوال متلاشی کننده میشه ! وقتی حکمت ِ یه سختیِ مبهم و تلخ و سنگین رو میفهمی و دوزاریت تازه میفته منظورش از مچاله کردنت بین اون چرخ دنده های بی رحم چی بوده حال اون لحظه رو به هیچ بهایی نمیدم ... که مالِ خودِ خودمه  یع

يه چيزي رو خوووووووب فهميدم!

اينكه هميشه مشكلات با گفتمان حل نميشه!!!:ws37:

خب اگه طرف مقابلت بخواد كه حل بشه، واقعا حل ميشه!بارها تجربه كردم و چه لذتي داره اينجوري مشكلاتو حل كردن!:hapydancsmil:

اما اگه طرف مقابلت نخواد! پدرت در مياد تا يه چيز كوچيكو حاليش كني كه آخه فلاني!اينجوري كه فكر ميكني نيست!!...فقط اتلاف انرژيه!:icon_pf (34)::ws27:

اول ببينيم اوني كه ميخوايم باهاش حرف بزنيم اصلا آدم حرف زدن هست!بعد بخوايم براش وقت و انرژي نازنينمونو بذاريم!:ws37:

لینک ارسال

چرا بعضی ها هر چقدرم که بهشون خوبی میکنی نمیبینن

باید بهشون گفت همیشه غرور آدمو تنهاتر میکنه

چرا تا وقتی میتونن محبت کنن دل میشکنن

چرا حواسشون نیست ممکنه خیلی زود این فرصتا از دست بره

چرا به این فکر نمیکنن وقتی یکی از چشم اوفتاد....... دیگه افتاده

لینک ارسال

ای کاش می دانستی چگونه مرا_بی آن که بخواهی_روی جزر و مد احساساتت به این سو و آن سو می بری..

ای کاش می دانستی چگونه دلم لحظه ای به یک نگاه تو شادمان است و روزها در فراق تو غمگین..

لینک ارسال

ای خدا این کیه جفت پا اومد تو زندگی من / از همه دارو ندار از تاریخچه زندگی من مو به موی زندگی من خبر داره حتی واکنش های منو هم حدس میزنه / اعصابمو بهم ریخته / خیلی دوست دارم بدونم کیه ولی هرچی سعی کردم بیشتر گیج شدم به هیچ وجه جنس صداش برام اشنا نیست واقعا این یکی دو ساعته خیلی بهمم ریخت

لینک ارسال

یه حرکت از یکی دیدم که حتی نمیتونم برای دیگران بازگو کنم یا بهتر بگم جرات بازگو کردنش تو ذهن خودمم ندارم...

همش از خدا میخوام که من اشتباه کرده باشم...

براش متاسفممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.

لینک ارسال

[h=3]يه سري لذتها هم مختص ايرانه

.

.

محتوای مخفی

برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.

.

.

.

.

مثلا يه پول پاره پوره رو يه جوري به يه راننده‌اي ، بقالي … بندازي و ازش خلاص شي !

آدم احساس پيروزي ميکنه ؛ حتي ديده شده که اشک توي چشماي طرف جمع شده ...[/h]

لینک ارسال

وقتی کسی در کنارت هست،خوب نگاهش کن به تمام جزئیاتش... به لبخند بین حرف هایش.. به سبک ادای کلماتش، به شیوه ی راه رفتنش،نشستنش.. به چشم هاش خیره شو.. دستهایش را به حافظه ات بسپار... گاهی آدم ها انقد سریع میروند که حسرت یک نگاه سرسری را هم به دلت میگذارند..

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...