رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

يه چيزي رو خوووووووب فهميدم!

اينكه هميشه مشكلات با گفتمان حل نميشه!!!:ws37:

خب اگه طرف مقابلت بخواد كه حل بشه، واقعا حل ميشه!بارها تجربه كردم و چه لذتي داره اينجوري مشكلاتو حل كردن!:hapydancsmil:

اما اگه طرف مقابلت نخواد! پدرت در مياد تا يه چيز كوچيكو حاليش كني كه آخه فلاني!اينجوري كه فكر ميكني نيست!!...فقط اتلاف انرژيه!:icon_pf (34)::ws27:

اول ببينيم اوني كه ميخوايم باهاش حرف بزنيم اصلا آدم حرف زدن هست!بعد بخوايم براش وقت و انرژي نازنينمونو بذاريم!:ws37:

لینک به دیدگاه

چرا بعضی ها هر چقدرم که بهشون خوبی میکنی نمیبینن

باید بهشون گفت همیشه غرور آدمو تنهاتر میکنه

چرا تا وقتی میتونن محبت کنن دل میشکنن

چرا حواسشون نیست ممکنه خیلی زود این فرصتا از دست بره

چرا به این فکر نمیکنن وقتی یکی از چشم اوفتاد....... دیگه افتاده

لینک به دیدگاه

ای کاش می دانستی چگونه مرا_بی آن که بخواهی_روی جزر و مد احساساتت به این سو و آن سو می بری..

ای کاش می دانستی چگونه دلم لحظه ای به یک نگاه تو شادمان است و روزها در فراق تو غمگین..

لینک به دیدگاه

ای خدا این کیه جفت پا اومد تو زندگی من / از همه دارو ندار از تاریخچه زندگی من مو به موی زندگی من خبر داره حتی واکنش های منو هم حدس میزنه / اعصابمو بهم ریخته / خیلی دوست دارم بدونم کیه ولی هرچی سعی کردم بیشتر گیج شدم به هیچ وجه جنس صداش برام اشنا نیست واقعا این یکی دو ساعته خیلی بهمم ریخت

لینک به دیدگاه

یه حرکت از یکی دیدم که حتی نمیتونم برای دیگران بازگو کنم یا بهتر بگم جرات بازگو کردنش تو ذهن خودمم ندارم...

همش از خدا میخوام که من اشتباه کرده باشم...

براش متاسفممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.

لینک به دیدگاه

[h=3]يه سري لذتها هم مختص ايرانه

.

.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

.

.

.

.

مثلا يه پول پاره پوره رو يه جوري به يه راننده‌اي ، بقالي … بندازي و ازش خلاص شي !

آدم احساس پيروزي ميکنه ؛ حتي ديده شده که اشک توي چشماي طرف جمع شده ...[/h]

لینک به دیدگاه

وقتی کسی در کنارت هست،خوب نگاهش کن به تمام جزئیاتش... به لبخند بین حرف هایش.. به سبک ادای کلماتش، به شیوه ی راه رفتنش،نشستنش.. به چشم هاش خیره شو.. دستهایش را به حافظه ات بسپار... گاهی آدم ها انقد سریع میروند که حسرت یک نگاه سرسری را هم به دلت میگذارند..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...