رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

حوصله داشتي بخون اين متن رو...جالب بود اين تجربه واسم...شايد واسه شما هم جالب باشه...

:icon_redface:.

.

.

از لابه لاي صندلي آهني پارك زُل زدم به يك منفذ كه هي مي رن و مي آن از توش مورچه ها...

چه قاب خوبي...حيف دوربين همراهم نيست....

يكي يكي مي آن بيرون تو دهنشون يك تيكه سنگ هست...دارن باز مي كنن جاشون رو انگار...

ي چيزي توجهم رو جلب كرد...

جند تاشون...سنگ ها رو مي ندازن فاصله ي يك بند انگشتي منفذ...

ديگرون سنگ ها رو مي برن يك وجب اونورتر...

تو اين رفت و آمد ها...بعضي سنگ هاي كه تو يك بند انگشتي هستن سُر مي خورن مي رافتن تو منفذ باز...

جالب شد برام....تو جامعه ي مورچه ها هم يكي هست كه وجدان كاري نداره!

تو همين فكر ها بودم كه ديدم چند تا مورچه اومدن سنگ هاي نزديك منفذ رو برداشتن بردن دور تر...

و من باز فهميدم..تو جامعه ي مورچه هستن كساني كه جور ديگران رو مي كشن...

.

.

.

همه جا خوب و بد هست...همه آدم فاقد وجدان كاري هست....همه جا جور كش ديگران هست...

كم و زياد داره....اين همه كه بي وجدان ها رو مي بينيم...با وجدان ها رو هم ببينيم...هوم؟!:icon_redface:

لینک به دیدگاه

این روزها فهمیدن زبان مادری سخت شده است قبلتر ها وقتی می گفتند: دوستت دارممعنی فارسی اش ساده بوداما حالا “دوستت دارم” هزار معنی مختلف می دهدالا دوست داشتن . . .

این روزها فهمیدن زبان مادری سخت شده است قبلتر ها وقتی می گفتند: دوستت دارممعنی فارسی اش ساده بوداما حالا “دوستت دارم” هزار معنی مختلف می دهدالا دوست داشتن . . .

لینک به دیدگاه

امیدوارم این دعارو خدا همیشه تو زندگی همه بذاره شاید در احوال همه فرجی بشه

[TABLE=class: cms_table]

[TR]

[TD]خدایا [/TD]

[TD]کمک کن دیرتر برنجم [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]زودتر ببخشم [/TD]

[TD]کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم. [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

سالها پیش روزی که ...

یه دوست ازم پرسید چی شده ومن با یه صدای غمگین و یه بغض باور نکردنی جواب دادم: "همه رویاهام نابود شد"

وقتی بعد از مدتها دوباره اون دوست رو دیدم بهم گفت هرگز اون جمله و حالت منو فراموش نمیکنه چون هرگز هیچ کس رو اونطوری غمگین ندیده

روز ها گذشت وهنوز چیزی نتونسته اون رویای از دست رفتمو بهم برگردونه

رویای...!؟

لینک به دیدگاه

دلــــــم یه چیزی میخواد که تو این روزها به راحتــــی پیدا نمیشه !!

یه معجــــــزه ..... یه آرامش محض !428219_parssmile_v15.gif

یه سکوت مطق ...!621519_echo.gif

شایدم .... ،

یه مـــرگ موقتی بتونه منـــــو برگردونه به روزگار و دنیــــای از دست رفته ام !288919_offtobed.gif

من دلـــــم کُمـــــــــــا میخـــــواد 746319_rvsn11zrmkk3rjew.gif

لینک به دیدگاه

سالها پیش بود، اونقدر پیش از این بود که یادم نمیاد کی بودو سر چه موضوعی اما مهم اینکه تونستم، تونستم بعد از این مدت طولانی یه دل سیر گریه کنم. خدایا نمیخوام اونقدر کوچیک باشم که آدمای کوچیک روی روحم زخمای عمیق بزارنو شاد بشن.بازهم بهم صبر بده. :sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...