رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

دلم برای شما تنگ میشه.

نمیدونم چرا؟ اصلا دلیلی نداره بدونم .

تنگ میشه خب. اصلا انگار تنگ دلم نشته ای و بیرون نمیروی.

به خدا جان خودت تنگ میشه.:icon_redface:

لینک به دیدگاه

گاهی دوست دارم بچه بشم

سرمو بزارم روی پای مادرم

دستش رو بکنه لای موهام

لالایی بخونه برام ...

:hanghead:

سادگی بچگی رو دوست دارم

آدم ها وقتی بچه هستند ، بزرگترند :hanghead: راحت میبخشن ، دوست میشن ، همه جا مَحرم هستند ...

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

جالبه... یه موقع هایی هس دوس داری یه کاری بکنی اما ازت کاری بر نمیاد... اونوقت غصه دار میشی...

یه وقتاییم هس داری یه کاری رو انجام میدی اما نمیدونی داری چیکار میکنی... انوقت به غصه، نگرانی هم اضافه میشه...

این روزا نمیدونم دارم چیکار میکنم...

پارسال اول سال یه تصمیم گرفتم... تا یه جایی هم خوب پیش رفتم...یه جاهایی درجا زدم... اما کُلیتش خوب بود...

امسال تصمیم از اول زیاد پایه و بنیان درست حسابی نداشت... امشب تصمیمم رو عوض کردم...

آرزوهام حس میکنم رنگ و بوش داره عوض میشه... خوبه یا بد، نمیدونم...

روزا رو میخوام بهتر ببینم... شب ها رو آروم تر درک کنم... وَ... آرامش رو میخوام بیشتر حس کنم

از اینکه چندسال دیگه برگردم . حسرت این روزا رو بخورم واهمه دارم... از حسرت متنفرم...

.

.

.

پارسال تو قولم به خدا هم یه جاهایی کوتاهی کردم... تو این اوضاع احساس تجدید عهد با خدا به شدت احساس میشه

خدایا من میخوام هنو سر قولم باشم... قول میدم... تو چطور؟؟ هستی؟؟:icon_redface:

پ.ن: حس میکنم تورو تو هر شب خودم... من عاشق همین احساس تو شدم...حست جهانمُ وارونه میکنه.. آرامشت منُ دیوونه میکنه...

94/1/13... ساعت 2 بامداد:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یک مشت آدم جهان سومی ابله ... :84eb3ampc0vsywihe0i

(فامیلامونو دارم میگم...)

نکبت ها هماهنگ کردند که ساعت 6 صبح راه بیفتند برند 13شونو بدر کنند ! mellowsmiley.gif

آدما از دهات پا میشدند بیان شهر که توی رفاه و آسایش باشند ... اینها توی شهر پا میشن 6 صبح به دهات میرن و کلی هم مشگلات راه و ترافیک و .... 21.gif خب همونو بزار حد اقل 14 هم که جمعه است برو بلکه هم خلوت باشه ...21.gif

حیف... فقط به خاطر داداشم که دوست داره بره ما هم گفتیم میایم ... بزار این جوونا خوش باشند ... ما که دیگه هیچی بهمون حال نمیده توی این زنده گی smilingsmiley.gif .

13 را همه عالم بدر امروز از شهر... من خود آن سیزدهم که از همه عالم به درم...

تا به دیوار و درش تازه کنم عهد قدیم گاهی از کوچه ی معشوقه ی خود میگذرم ...

03.gif

ما بریم ببینیم میتونیم بخوابیم ... ساعت 5.30 باس بیدار بشم ! 3550.gif

لینک به دیدگاه

آقا من حس سیزده به درم نمیاد دوس ندارم برم به زور میخوان ببرنم:4564:

اکنون ساعت 3.40 دقیقه بامداد به وقت انجمن و عایا من 7 صبح بیدار میشم؟؟؟:whistle:

نوشتن به سبک مستر فرهاد

لینک به دیدگاه

هیچ چیزی بدتر ازین نیس که در وجود انسان هیچ غروری نباشه دراینصورت تن به هر حقارتی میده،چه روزهای سخت و عجیبین این روزها امیدوارم کسی مجبور نباشه تجربش کنه

لینک به دیدگاه

[TABLE]

[TR]

[TD]گل در بر و مِی در کف و معشوق به کام است

[TABLE]

[TR]

[TD]سُـــلطان جــهانم بــه چنین روز غــــلام است[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

:icon_gol:[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

عید تموم شد:-)....:-(

دلم واسه خیلیا تنگ میشه...

کاش دلم سنگ بود و اینهمه دلتنگ همه نمیشد...

فال حافظ سال تحویلم....یوسف گم گشته باز آید به کنعان/.....

ذهنم پر از حرف دریغ از مرتب بودنشون برای بیرون آوردن و نوشتن...

لینک به دیدگاه
حالا این که هیشکی نمیشناسه تورو و یه محدودیت هایی که تو دنیای واقعی هست و اینجا نیس قبول اما....

دنیای مجازی هم مزخرفات خاص خودشو داره ها!!!

بعضی وقتا اگه دستت بخوره و اشتباهی یه کلیک بکنی و یا بزنی یه صفحه باز بشه دهنت صاف میشه تا به همه حالی کنی بابا من غلط کردم!! شکر خوردم (خودتون شکر رو درست کنید دیگه!!!).....بساطی داریما.....ببین تو رو حضرت عباس..:banel_smiley_4:

والا با این نوناتون!!حالا اونایی که موافقن این زیر رو اشتباهی سُپاس بزنن بینم!!:whistle:

2014/11/23آخرین پستت...

:4564:

نمیدونم چی بگم به کسی که باعث شد بری....فقط برگرد...

لینک به دیدگاه

اونقدر خوشم میاد یکی فکر کنه اونجا نیستمو پشت سرم حرف بزنه بعد ببینه همونجا بودم:ws3:از این به بعد توبه میکنه پشت سر ملت صوبت نمیکنه:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...