رفتن به مطلب

فراخوان ارسال مطلب برای انتشار در مجله "حرکت"

ارسال های توصیه شده

سطح مقاله اصلا مهم نیست

بیشتر هدفمون نشر مقاله هست.حتی میتونی در مورد کنکور و درس خوندن در موردش بنویسی

باس گتسین دا؟:vahidrk:

آدمایی مث تو ما رو به این روز انداخته:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 56
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دروغ میگنw000.gif من همچین قصدی ندارم...

ممنون از همکاری تون:w02:

---------------

بی صبرانه منتظرم مطالب دوستان رو بخونم...هر چی زودتر صفحه بندی کنید دیگه:banel_smiley_4::ws3:

:banel_smiley_4:

چی شد این مجله پ ؟

مقاله میخواین بدم

زود پز که نیس:vahidrk:صبر داشته باش:w000:

آره برسون مقاله سهیلک:w02:

خوچرا منوتوی این موقعیت میزارین :ws3:تخلیه اطلاعاتی شدم :ws3:دیگه واسه شماره های بعد مطلبی ندارم ک بدم:icon_razz:

زود باش خودتو از این موقعیت بکش بیرون:ws3:جور میشه خدا مقاله رسونه:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

من هنوز در حدی نیستم که بتونم مقاله بفرستم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

ولی یک سوال یه اطلاعاتی در مورد زمان بیرون اومدن مجله و قیمت و همینطور بازه زمانی برای سری بعد چقدره منظورم از بازه زمانی یعنی هفته نامست ماه نامست.

ولی دمتون گرم اگه اینکار بشه اولین مجله تخصصی رشته مکانیک هستش که تو کشور چاپ میشه.

راستی یه چیزی به فکرم رسید گفتم اگه بگم بد نیست شاید خوب باشه چطوره مسابقاتی نسبتا تخصصی منظور از نسبتا تخصصی اینه که بچه های مکانیک باهاش آشنایی داشته باشند و بچه های همه ی شاخه های مکانیک بتونند توی اون شرکت کنند داخل مجله قرار بدید. اینطوری هم حس رقابت به وجود میارید هم اطلعات عمومی خوانندگان زیاد میشه و همینطور بچه های مکانیک با تمامی شاخه ها آشنا میشن .

مثلا مسابقه برای شاخه طراحی طرح سوال در مورد انواع ترفندهای طراحی با سالیدورک یا غیره در کل این نظر من بود

• Like 4
لینک به دیدگاه

ولی یک سوال یه اطلاعاتی در مورد زمان بیرون اومدن مجله و قیمت و همینطور بازه زمانی برای سری بعد چقدره منظورم از بازه زمانی یعنی هفته نامست ماه نامست.

ولی دمتون گرم اگه اینکار بشه اولین مجله تخصصی رشته مکانیک هستش که تو کشور چاپ میشه.

راستی یه چیزی به فکرم رسید گفتم اگه بگم بد نیست شاید خوب باشه چطوره مسابقاتی نسبتا تخصصی منظور از نسبتا تخصصی اینه که بچه های مکانیک باهاش آشنایی داشته باشند و بچه های همه ی شاخه های مکانیک بتونند توی اون شرکت کنند داخل مجله قرار بدید. اینطوری هم حس رقابت به وجود میارید هم اطلعات عمومی خوانندگان زیاد میشه و همینطور بچه های مکانیک با تمامی شاخه ها آشنا میشن .

مثلا مسابقه برای شاخه طراحی طرح سوال در مورد انواع ترفندهای طراحی با سالیدورک یا غیره در کل این نظر من بود

سلام دوست عزیز

خیلی خیلی خوش اومدید.

اگه بتونید خودتون رو برسونید و در قالب فرمت بیان شده در پست اول مطلب بدید عالی میشه.

باید حمید (مسئول مجله) بیاد و جواب سوال شما رو بده. :a030:

منتظر باشید

• Like 2
لینک به دیدگاه

ببینم در مرود نرم افزار سالیدوورک من یک مجموعه کامل سالیدپروفسور دارم که توش تاکتیک های خوبی از طراحی داره اگه بخواین میتونم آموزش هاشو به شکل متن و با تصاویر دربیارم و در اختیارتون بزارم اینکاری که من فعلا میتونم بکنم.

راستی ببینم مجله رو بخش بندی کردین یعنی داخل مجله چند بخش همیشگی وجود داره که هر بخش رو بدین زیر نظر متخخص اون بخش و باز همهی اینها زیر نظر سردبیر باشه؛ اگه هستش میشه بگید مسئ.ل بخش نرم افزار ها کیه تا بتونم در این رابطه باهاش صحبت کنم ببینم اصلا این چیزی که میگم بدرد بخورتون هست یا نه؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
ببینم در مرود نرم افزار سالیدوورک من یک مجموعه کامل سالیدپروفسور دارم که توش تاکتیک های خوبی از طراحی داره اگه بخواین میتونم آموزش هاشو به شکل متن و با تصاویر دربیارم و در اختیارتون بزارم اینکاری که من فعلا میتونم بکنم.

راستی ببینم مجله رو بخش بندی کردین یعنی داخل مجله چند بخش همیشگی وجود داره که هر بخش رو بدین زیر نظر متخخص اون بخش و باز همهی اینها زیر نظر سردبیر باشه؛ اگه هستش میشه بگید مسئ.ل بخش نرم افزار ها کیه تا بتونم در این رابطه باهاش صحبت کنم ببینم اصلا این چیزی که میگم بدرد بخورتون هست یا نه؟

مسئول مجله ایشون هستند:HaMiD.CFD

:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام

در مورد سالید دیر اقدام کردید برای این شماره

من خودم مقاله رو نوشتم،سطح مقدماتی و یک آشنایی مختصر با نرم افزار

اما تو شماره بعدی حتما روی شما حساب میکنیم

چون شماره اول هست و میخوایم فقط خواننده جذب کنیم زیاد سخت گیری نمیکنیم و مقاله ها رو ویاریش میکنیم و قرار میدیم.

زیرشاخه های مکانیک قرار داره در مجله و پیرامون اونها مطلب میگذاریم+نرم افزارهای هر گروه.

مسابقه فعلا توی برنامه نیست،چون باید ببینیم بازخورد ش توی کاربرا چجوریه و چقدر مخاطب داریم

مرسی از نظراتتون:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز:icon_gol: مجله هیچ هزینه ای ندارد و بشدت توصیه میکنیم هر کس که میخواند در اختیار بقیه هم قرار دهد چون شعار بچه هایی که اینجا جمع شدن این است که با یاد دادن خودمون بیشتر یاد بگیریم ...البته نمیشه گفت اولین چون انجمن مهندسان مکانیک ایران مجله تخصصی داره که برای اعضاش ارسال میکنه ولی امیدواریم مانند نشریه برق در مرکز اسناد رسمی کشور ثبت شود...که نیاز به همت بچه هاا داره

در مورد مسابقه...اولین مسابقه رو سعی کردیم به صورت مفهومی طرح کنیم

*مسابقه ی توانایی تدریس و انتقال مفاهیم*

اما با توجه به اینکه سالید کارها داره زیاد میشه شاید باید به فکر یک مسابقه تخصصی صرفا برای سالید بود...و طرح برگزیده را در شماره بعد نشریه چاپ کرد...نظر جالبی هست..

ممنون از حضورتون و نظرات خوبتون:icon_gol: و معذرت از مسئول نشریه که تا حدودی در حیطه شون وارد شدم:icon_gol:

سلام مهندسان گرامی

بنده هم مطلبم رو ارسال کردم

موفق باشین

Up

به به مهندس تازه نفسhapydancsmil.gif ممنون از همکاری تونhapydancsmil.gif

• Like 7
لینک به دیدگاه
اما با توجه به اینکه سالید کارها داره زیاد میشه شاید باید به فکر یک مسابقه تخصصی صرفا برای سالید بود...و طرح برگزیده را در شماره بعد نشریه چاپ کرد...نظر جالبی هست..

برای سالید من منابع خوبی دارم ولی بر طبق نظر شما اگه بخواین فقط برای سالید این کارو بکنید و مسابقه تخصصی و بخش مخصوص سالید قرار بدید باید به فکر کتیا و اینونتور تو بخش طراحی؛ انسیس و اباکوس تو بخش تحلیل المان باشید که این نرم افزار ها هم کاربران زیادی دارد مخصوصا کتیا که در ایران از سالید بیشتر کاربر دارد(البته این نظر منه)

• Like 5
لینک به دیدگاه
برای سالید من منابع خوبی دارم ولی بر طبق نظر شما اگه بخواین فقط برای سالید این کارو بکنید و مسابقه تخصصی و بخش مخصوص سالید قرار بدید باید به فکر کتیا و اینونتور تو بخش طراحی؛ انسیس و اباکوس تو بخش تحلیل المان باشید که این نرم افزار ها هم کاربران زیادی دارد مخصوصا کتیا که در ایران از سالید بیشتر کاربر دارد(البته این نظر منه)
صحبت شما صحیح است ولی چون سالید کار خوب تو انجمن زیاد میشناسم در مورد سالید مطمئنم نتیجه میده اما در موارد دیگه باید دقت کرد...البته اکثر کسانی که سالید بلدن کتیا هم کار کردن...

مهندس ایده سیالاتی بده:whistle:

• Like 6
لینک به دیدگاه

من چون زیاد وقت ندارم یکم فاصله گرفتم وگرنه دلم اینجاس

اگه کسی از دوستان در زمینه اباکوس و کتیا پیشنهادی داره که جدید باشه و ارزش وقت گذاشتن داشته باشه

تو عید انجام میدم و با توضیحاتش میفرستم خودش تدوین کنه یا اگه احیانا کسی در این زمینه ها مطلبی داره

آماده میکنه و فکر میکنه میتونم بهش کمک کنم با تمام توان در خدمتم - توضیحات در حد مقدماتی و بیان مطالبی که

بارها تو کتابها و منابع مختلف اومده , موازی کاری و بیهوده وقت گذاشتنه

• Like 5
لینک به دیدگاه
من چون زیاد وقت ندارم یکم فاصله گرفتم وگرنه دلم اینجاس

اگه کسی از دوستان در زمینه اباکوس و کتیا پیشنهادی داره که جدید باشه و ارزش وقت گذاشتن داشته باشه

تو عید انجام میدم و با توضیحاتش میفرستم خودش تدوین کنه - در حد ابتدایی بیهوده وقت گذاشتنه

دوستان زحمت جلد مجله با آقا جعفر بوده:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
دوستان زحمت جلد مجله با آقا جعفر بوده:w16:

همه زحمات رو partow کشیدقبلا هم گفته بودم - خیلی هم اذیتش کردم

با اینکه وقت نداشت ولی بازم ادامه داد تا تموم شد

من کار خاصی نکردم

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...