رفتن به مطلب

فراخوان جهت بهینه سازی مطالب انجمن

ارسال های توصیه شده

این موردی که اشاره میکنین رو توی مکانیک هم زیاد میبینم.

ولی مشکل فقط با نوشته های قدیمی نیست.

با نوشته های جدید هم این مشکل هست که کسیکه مطلب رو میذاره، خودش هم یکبار نخونده و چک نکرده.:banel_smiley_4:

اما یه سری از لینک ها هم فیلــتر شدن و من با فیلــترشکن تونستم بازشون کنم.

اونا چی؟

اونارو هم باید گزارش بدیم که آپلودسنترش، فیلــتره؟

ضمن اینکه سرعت آپلود توی خود اینجا یک کم پایینه.:sigh:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

ممنونم از تاپیک خوبت؛:icon_gol:

منم اگه لینکایی از تالار معماری رو ببینم که دوستان اینجا بزارن یا تو این تاپیک بهینه سازی تالار معماری

سعی میکنم زودی درستشون کنم ؛ ممنون میشم اگه دوستان همکاری کنن و اطلاع بدن

:w16:

لینک به دیدگاه

من همیشه وقتی همچین تاپیکایی میینم، همون لحظه به استارتر تاپیک پیغام خصوصی میزنم و لینک تاپیکش رو براش میذارم و درخواست می کنم که فایل یا عکس خراب رو اصلاح و مجددا آپلودش کنه . اگر خودم فایلش رو توی سیستم داشته باشم هم خودم پستش رو ویرایش می کنم، اگرم نداشته باشم، پیغام خصوصی میزنم به مدیر فنی انجمن (:banel_smiley_4:) . ایشون اصولا از شیر مرغ تا جون آدمیزادو دارن همراهشون :ws3:

دیگه در استثنا ترین حالت ها، اگر فایل برای آپلود مجدد هیچ جوره پیدا نشه، تاپیک رو انتقال میدم به بایگانی :ws37:

لینک به دیدگاه

من که لازم نیس بگم خودت بهتر میدونی محمد همه فایلایی که گذاشتم این شکلی شن :4564: واسه کنکور ، خلاصه کتابا و ... :hanghead:

یه بار من درست کردم نشد ، یه بار خودت ، اینبارم دادم فافا جونم ببینیم میشه یا نه :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
ممنونم از تاپیک خوبت؛:icon_gol:

منم اگه لینکایی از تالار معماری رو ببینم که دوستان اینجا بزارن یا تو این تاپیک بهینه سازی تالار معماری

سعی میکنم زودی درستشون کنم ؛ ممنون میشم اگه دوستان همکاری کنن و اطلاع بدن

:w16:

من همیشه وقتی همچین تاپیکایی میینم، همون لحظه به استارتر تاپیک پیغام خصوصی میزنم و لینک تاپیکش رو براش میذارم و درخواست می کنم که فایل یا عکس خراب رو اصلاح و مجددا آپلودش کنه . اگر خودم فایلش رو توی سیستم داشته باشم هم خودم پستش رو ویرایش می کنم، اگرم نداشته باشم، پیغام خصوصی میزنم به مدیر فنی انجمن (:banel_smiley_4:) . ایشون اصولا از شیر مرغ تا جون آدمیزادو دارن همراهشون :ws3:

دیگه در استثنا ترین حالت ها، اگر فایل برای آپلود مجدد هیچ جوره پیدا نشه، تاپیک رو انتقال میدم به بایگانی :ws37:

دستتون درد نکنه :a030:

من که لازم نیس بگم خودت بهتر میدونی محمد همه فایلایی که گذاشتم این شکلی شن :4564: واسه کنکور ، خلاصه کتابا و ... :hanghead:

یه بار من درست کردم نشد ، یه بار خودت ، اینبارم دادم فافا جونم ببینیم میشه یا نه :icon_pf (34):

نصف مطالب رو بهم داده بودی، که اونا رو درست کردم. ولی تقریباً نصف دیگش مونده که ایشالا اونا هم درست میشه.

ممنون که خودت هم واسه اصلاحشون همکاری میکنی :a030:

لینک به دیدگاه
درمورد کتابخانه ادبیات این کار رو کردیم.بازم جایی تو ادبیات بچه ها موردی دیدن بهم بگن :a030:

ممنون و خسته نباشی :a030:

راستش من هفته ی پیش 2_3 روزی بود فقط با ***** شکن میتونستم بیام انجمن:banel_smiley_4:

دو،سه روز پیش قضیه تغییر سرور بود :ws3: ولی اینجا منظورمون تاپیکای داخل انجمنه :ws3:

چه تاپیک مفیدی..واقعا لازم بود

مرسی:icon_gol:

تالار مکانیک زیاد داریم از این چیزا:icon_redface:

ایشالا که به کمک شما و بقیه دوستان مکانیکی حل میشه :a030:

لینک به دیدگاه

تالار صنایع بعضی از فایل ها فیل... شده بعضی هاشون هم مشکلی ندارن و فقط بخاطر سرعت اینترنت دانلود نمی شدن که من چندتاشون رو که گفته بودن دان نمیشه تست کردم لینکا درست بودن ( و مشکل از اینترنت بود) ولی دوباره توی همون تاپیک آپ میکردم

لینک به دیدگاه

با اجازتون تالار کامپیوتر بعضی قسمت هاش را بررسی کردم ولی تالار کامپیوتر خیلی گسترده است

تنها راه حلی هم که داشتم این بود که گزارش بدم :hanghead:

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان عزیز

مدتیه که گزارش ها و پست هایی با این محتوا که لینک دانلود خراب شده، عکسا نیست، یا ... زده میشه. :6b7t4xk0dqjf5eq8qtg

بعضیا هم که 4تا فحش میدن و میرن :ws3:

جدا از این قضیه، حتی گوگل هم اون مطالب و صفحات رو مضر میشناسه و زیاد بودنش باعث میشه حتی به انجمن هم ضربه بزنه.

واسه همین تصمیم به بهینه سازی مطالب انجمن گرفتیم تا خیلی کمتر شاهد خرابی لینک و عکس و .... باشیم.

تو همین راستا، بعضی از تالارها شروع به اینکار کردن و بعضی مطالبشون رو درست کردن. اما تصمیم گرفتیم تا به صورت کلی تر تو کل انجمن یه فراخوان بزنیم تا مثل همیشه به کمک شما دوستای عزیز بهتر و سریعتر بتونیم اینکار رو پیش ببریم :w16:

هرکسی می تونه اگه جایی مطلبی دید که لینکش خراب شده یا عکسش پریده یا تکراریه، تو همین تاپیک بگه یا با استفاده از ابزار گزارش، گزارش رد کنه که اصلاحش کنیم یا نهایتاً اگه نشد تاپیک یا پست رو حذف کنیم.

پیشاپیش از همه دوستانی که همکاری میکنن ممنونم :a030:

سلام

درمورد لینک های مشکل دار چندتا نکته لازمه که گفته بشه

مثلا درمورد خودم

خیلی از لینکایی که میزارم رو دوستان میان ودانلود میکنن ومیرن یا سرورهای دانلود فیلی میشن خب من زمانی که لینک دانلود میزارم از سالم بودن لینک اطمینان حاصل میکنم ولی این دلیل نمیشه هرچیزی رو دانلود کنم من فقط اون چیزایی رو که میخونم وبرام مفیده رو دانلود میکنم واونارو میتونم دوباره اپلود کنم

حالا حساب کنید از نزدیک 20000 تا پست نصف بیشتر پست محتوی لینک دانلودن واپلود مجدد این همه مطلب اگه نگم غیرممکنه یه کار طاقت فرساست

دوستانی که دانلود میکنن ومیدونن یه مدت بعد این لینکا از کار میفته تو سرورایی مثل پیکو فایل یا پرشین گیگ مجددا اپلود کنن یا فایلهای کم حجم رو به صورت ضمیمه به تاپیک اضافه کنن تا همه بتونن استفاده کنن ومشکلی برای دانلود وجود نداشته باشه

به هرحال این کار یه عزم عمومی وعلاقه زیاد لازم داره وکار یه نفر ودونفر نیست وهرکسی باید به فراخور توانایی وعلاقش اینکارو انجام بده تا معنای کارگروهی معلوم بشه

درمورد پستهای بنده هم لطفا قبلا تو صفحم به من خبربدین تا اگه تونستم لینک سالم بزارم وهمینجوری یهویی پاک نکنید که اینکار پاک کردن صورت مسئله هست مثل امروز که دوتا تاپیک رو اطلاع دادن واصلاح کردم لینکارو ولی کاربرای تالار بایستی لینکارو موندگار کنن

نکته اخرهم اینکه سایت های پرطرفداری مثل مدیافایر ، فورشیرد و رپیدشیر به دلیل بلایی که روی قضیه کپی رایت سر صاحب مگااپلود اومد شدیدا روی فایلهایی که ناقض قانون کپی رایت هستن حساسیت به خرج دادن ودارن همه اکانتای ناقض رو میبندن وفایلارو از دسترس خارج میکنن لذا همون دوسرور قبلی که گفتم الان بهترین محل برای اپلود فایلها میباشند

لینک به دیدگاه

با سلام

تالار برق خیلی وقته این رویه رو شروع کرده اما متأسفانه خیلی از برنامه ریزی مون عقبیم

چون هر دفعه یه مشکلی پیش اومده و کار نیمه تمنام مونده

ما در صفحه اصلی تالار تاپیک [h=3]محل جمع آوری لینک های خراب رو داریم[/h]

در بخش مدیریت تالار هم تاپیکی جداگانه برای این قضیه با نام لایروبی تالار داشتیم که متأسفانه نشد به اتمام برسه

مشکل کمبود وقت و کاربر یا مدیرمسئول،مشکلی هست که باهاش روبرو شدیمhanghead.gif

لینک به دیدگاه

منم کمی اقدام میکنم .... ان شالله که به زودی بر طرفشون میکنم تا حدی قبلا چند تا لینک رو درست کردم :ws37:

[h=1]شناسایی و اصلاح لینکهای خراب[/h]

اما گمانم کار شناسایی هم با خودم باشه ..... :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
تالار صنایع بعضی از فایل ها فیل... شده بعضی هاشون هم مشکلی ندارن و فقط بخاطر سرعت اینترنت دانلود نمی شدن که من چندتاشون رو که گفته بودن دان نمیشه تست کردم لینکا درست بودن ( و مشکل از اینترنت بود) ولی دوباره توی همون تاپیک آپ میکردم

ممنون از همکاری که داشتین و دارین :a030: اون مواردی هم که نمی تونستین اطلاع بدین تا اگه تونستیم اصلاحشون کنیم :w16:

با اجازتون تالار کامپیوتر بعضی قسمت هاش را بررسی کردم ولی تالار کامپیوتر خیلی گسترده است

تنها راه حلی هم که داشتم این بود که گزارش بدم :hanghead:

آره گزارشا رو دیدیم که خیلی کمک کرد و اکثرشونم یا خودمون اصلاح کردیم یا توسط خود استارتر اصلاح شد. مرسی از کمکت :a030:

فک میکنم یکی از کارایی که مدیر هر قسمت باید انجام بده همین مورده :w02:

کسی هم انکار نکرد. این دیگه برمیگره به حس تعلق و مشارکت خود بچه ها و کمکی که از دستشون برمیاد و انجام میدن :w16:

مثل اینکه آشغال بریزیم زمین یا هیچ حساسیتی نسبت به کثیف کردن خیابونا نداشته باشیم که بگیم شهرداری مسئول تمیز کردنه خیابوناس :icon_pf (34):

سلام

درمورد لینک های مشکل دار چندتا نکته لازمه که گفته بشه

مثلا درمورد خودم

خیلی از لینکایی که میزارم رو دوستان میان ودانلود میکنن ومیرن یا سرورهای دانلود فیلی میشن خب من زمانی که لینک دانلود میزارم از سالم بودن لینک اطمینان حاصل میکنم ولی این دلیل نمیشه هرچیزی رو دانلود کنم من فقط اون چیزایی رو که میخونم وبرام مفیده رو دانلود میکنم واونارو میتونم دوباره اپلود کنم

حالا حساب کنید از نزدیک 20000 تا پست نصف بیشتر پست محتوی لینک دانلودن واپلود مجدد این همه مطلب اگه نگم غیرممکنه یه کار طاقت فرساست

دوستانی که دانلود میکنن ومیدونن یه مدت بعد این لینکا از کار میفته تو سرورایی مثل پیکو فایل یا پرشین گیگ مجددا اپلود کنن یا فایلهای کم حجم رو به صورت ضمیمه به تاپیک اضافه کنن تا همه بتونن استفاده کنن ومشکلی برای دانلود وجود نداشته باشه

به هرحال این کار یه عزم عمومی وعلاقه زیاد لازم داره وکار یه نفر ودونفر نیست وهرکسی باید به فراخور توانایی وعلاقش اینکارو انجام بده تا معنای کارگروهی معلوم بشه

درمورد پستهای بنده هم لطفا قبلا تو صفحم به من خبربدین تا اگه تونستم لینک سالم بزارم وهمینجوری یهویی پاک نکنید که اینکار پاک کردن صورت مسئله هست مثل امروز که دوتا تاپیک رو اطلاع دادن واصلاح کردم لینکارو ولی کاربرای تالار بایستی لینکارو موندگار کنن

نکته اخرهم اینکه سایت های پرطرفداری مثل مدیافایر ، فورشیرد و رپیدشیر به دلیل بلایی که روی قضیه کپی رایت سر صاحب مگااپلود اومد شدیدا روی فایلهایی که ناقض قانون کپی رایت هستن حساسیت به خرج دادن ودارن همه اکانتای ناقض رو میبندن وفایلارو از دسترس خارج میکنن لذا همون دوسرور قبلی که گفتم الان بهترین محل برای اپلود فایلها میباشند

آره خیلی از لینکا متأسفانه بعد یه مدت آپلودسنترشون فیلی شده :icon_pf (34): و واقعاً اون کار گروهی که گفتی رو میخواد.

اگه چیزی دیدم، اگه میتونستم اصلاح کنم انجام میدم، اگه نشد به خودت میگیم. :w16:

با حرفات هم کاملاً موافقم :icon_gol:

با سلام

تالار برق خیلی وقته این رویه رو شروع کرده اما متأسفانه خیلی از برنامه ریزی مون عقبیم

چون هر دفعه یه مشکلی پیش اومده و کار نیمه تمنام مونده

ما در صفحه اصلی تالار تاپیک محل جمع آوری لینک های خراب رو داریم

در بخش مدیریت تالار هم تاپیکی جداگانه برای این قضیه با نام لایروبی تالار داشتیم که متأسفانه نشد به اتمام برسه

مشکل کمبود وقت و کاربر یا مدیرمسئول،مشکلی هست که باهاش روبرو شدیمhanghead.gif

مرسی. ایشالا که حالا با آزادتر شدن وقت و همکاری دوستان برقی انجمن به اون برنامه ریزی که مدنظر داشتین میرسین :a030:

لینک به دیدگاه
منم کمی اقدام میکنم .... ان شالله که به زودی بر طرفشون میکنم تا حدی قبلا چند تا لینک رو درست کردم :ws37:

شناسایی و اصلاح لینکهای خراب

اما گمانم کار شناسایی هم با خودم باشه ..... :icon_pf (34):

دستت درد نکنه. ایشالا بچه های شیمی هم میان و کمکت میکنن. :w16:

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه انجام اینکار خیلی شده به این تاپیکا برخورد کردم اما متاسفانه الان خاطرم نیس

باز دیدم حتما میگم خدمتتون:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...