رفتن به مطلب

صندلی داغ آریودخت عزیز

ارسال های توصیه شده

خب ، بعد از یه چن روز استراحت ( بعد از صندلی داغ صبا ) اینبار نوبت به آریودخت عزیز رسید که بشینه روی صندلی داغ و به سوالات شما جواب بده :w16:

آریودخت یکی از کابراییه که شیطنت های مایل به شرارتش زبانزده (به قول خودش):w02: ، سعی کنید تا می تونید جزغاله ش کنید :w02:

فقط حواستون باشه صندلی داغ شهرسازیه، سعی کنید سوالا بیشتر تو حوزه تخصصی شهرسازی باشه :a030:.

لطفا بین صندلی داغ شهرسازی با صندلی داغ گفتگو آزاد تفاوت قائل بشین. :w16:

این تاپیک تا یک هفته باز خواهد بود .:ws37:

دوستان اسپمها پاک خواهد شد.

• Like 24
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام دوستای گلم :hapydancsmil:

مرسی از فافا جونم :icon_gol:

میگن : جنگ اول به از صلح آخر

جون من سوال موال سخت مخت نپرسین هم من شرمنده میشم هم دانشگام و استادام زیر سوال میرن :ws3:

جوک ، لطیفه ، خاطره ، هر چی باعث شادی دوستا و شهرسازا بشه من پایم :w16:

یه بار که بیشتر صندلی داغ نمیام دو روز دنیا رو دور هم باشیم خوش بگذرونیم :w02:

راستی یادم رفت بگم من بین شما شهرسازا یه پسر خاله دارم که استاده ،:whistle: پسر خاله هوامو داشته باشیا :ws37:

عمه ی همتونو دوس دارم :(87):

این پست اسپم نیس صرفا خوش امد گویی به دوستانه :spiteful:

خوش اومدین :a030:

• Like 18
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شهرساز نورانی نواندیشان.فاطمه جان:gnugghender:

خانوم مهندس میشه برامون راجع به گرایشی که مد نظرته و میخوایی ادامه اش بدی صحبت کنی؟؟؟ چرا این گرایش؟ مزایاش نسبت به گرایشهای دیگه چیه؟آزمون ارشدش تو چه حدیه؟اینده اش مثل خودت نورانیه یا خاموشه؟:hanghead:

اصلا هدف مدفت چیه که میخوایی این رشته رو ادامه بدی؟:banel_smiley_4:

موضع گیریت در مورد بچه های مدیریت چیه؟:guntootsmiley2:

توی این سایت بجز خودت کدومیک از بچه ها تو رشته شهرسازی به نظرت بیشتر سررشته و دانش داره؟

مرسی فعلا همینا:w02:

• Like 13
لینک به دیدگاه

ســـــــــــــهلام

فاطمه جون گل و گلاب:gnugghender:

شهرسازی چیست وتعریف کن و 2تا مثال بزن؟:ws3:

ارشد قبول شدی کدوم شهرو میخوای بسازی؟:ws3:

اگه شهرسازی نمیخوندی چی میخوندی آیا؟؟؟؟

کدوم دانشگاه خوندی؟

بهترین استادت تو دوره کارشناسی کی بود؟

بهترین دوستت کی بود؟؟

برنامه آیندت چیه بعد از قبولی ارشد؟

معماری بهتر از شهرسازیه یا شهرسازی بدتر از معماری؟:ws3:

فهلا همینا تا بعد بیام:gnugghender:

• Like 13
لینک به دیدگاه

درود، من بیشتر سئوالاتم مربوط به حوزه های عمومی هست ولی چون از شهرسازی اطلاعات تخصصی ندارم، میتونم کمتر بپرسم، توی گفتگوی آزاد روی صندلی بشینی رسما منفجر میشی از شدت سنگینی سئوالات.

در حوزه شهرسازی :

چه مکان هایی در شهر مردانه و زنانه از هم تفکیک بشن به نفع مرد و زن هست؟

پارک؟ بانک؟ استخر؟ دریا؟ دانشگاه؟ اتوبوس؟ یا ...؟

جداسازی کدامیک به نفع شهروندان و کدامیک به ضررشون هست؟

• Like 11
لینک به دیدگاه
با سلام خدمت شهرساز نورانی نواندیشان.فاطمه جان:gnugghender:

خودکارمو ست آواتارم کردم :ws3:

سلام بر امیر خان بزرگ interview.gif

خانوم مهندس میشه برامون راجع به گرایشی که مد نظرته و میخوایی ادامه اش بدی صحبت کنی؟؟؟ چرا این گرایش؟ مزایاش نسبت به گرایشهای دیگه چیه؟آزمون ارشدش تو چه حدیه؟اینده اش مثل خودت نورانیه یا خاموشه؟:hanghead:

خدمتتون عرض کنم " برنامه ریزی شهری " البته اگه خدا بخواد ، خوب میگن بازار کارش بهتره و منم این رشته رو بیشتر دوس دارم ، از جایی که ازمون اسکیسم میدونم رد میشم بهتره و سنگینتره همینو بچسبم ، اوه اوه خیلییییییییییییییی سخته ، وحشتناک سخته نیای این رشته ها ،bokmal.gif:icon_pf (34):( جای منو میگیری من قبول نمیشم ) :whistle:

نه بابا، من به دریا برم دریا خشک میشه :4564: تا حالا که هر هر رشته ای خوندم اولش گفتن رو هوا میقاپن بعد نمیدونم چرا رو همین زمینم تحویلمون نمیگیرن ، کار کجا بود اونم تو شهر من ، اونم بدون بند پ :sigh:

اصلا هدف مدفت چیه که میخوایی این رشته رو ادامه بدی؟:banel_smiley_4:

راستشو بگم ؟؟؟ :5c6ipag2mnshmsf5ju3

هدف ندارم :w58:

خوب رشتمو دوس دارم ، برام لذت بخشه ادامش بدم (فقط کاش کنکور نداشت ) ، یه 2 سالیم سرگرمم ، احتمال پیدا کردن کارم بیشتره :w16:

موضع گیریت در مورد بچه های مدیریت چیه؟:guntootsmiley2:

زیاد اشنایی ندارم اما فک میکنم رشته ی خوبیه و کار براش زیادتز بقیه رشته هاس

توی این سایت بجز خودت کدومیک از بچه ها تو رشته شهرسازی به نظرت بیشتر سررشته و دانش داره؟

بجز خودم ؟؟؟ :w58: من سر رشته و دانشم کجا بود اخه :icon_pf (34):

دوستان زیادن

استاد مرتضی

ممد

جوزف

فافا جون

حمید هایستم

اینا کسایی هستن که من ازشون کمک گرفتم واگرنه خیلیای دیگه هم هستن که شهرسازای خوبین yes.gif

مرسی فعلا همینا:w02:

من از شما مرسی friaresmilley.gif

• Like 13
لینک به دیدگاه
ســـــــــــــهلام

فاطمه جون گل و گلاب:gnugghender:

سلام خواهر جون ، دستاتو چرا اینشکلی کردی ؟؟؟ :sad0: من بی گناهم جون مناسون بپرسیا :4564:

شهرسازی چیست وتعریف کن و 2تا مثال بزن؟:ws3:

بخدا اینبار شوخی نمیکنم ، شهرسازی اصلا تعریف مشخصی نداره ، همیشه تعاریف از دیدگاه شهرسازا متفاوته و هزار تا شایدم بیشتر تعریفش کردن

خوب منم که اصولا از دانشمندا کم نمیارم تعریفش میکنم :w02: ======> شهرسازی : ساختن شهر با توجه در نظر گرفتن همه چیز ( فرهنگ ، شرایط ، آب و هوا ، امکانات ، شرایط مکانی ، محیطی ، قوانینشم در نظر بگیری و بسازیش Clothing.gif

ارشد قبول شدی کدوم شهرو میخوای بسازی؟:ws3:

شهر خودم که قابل ساخت نیس متاسفانه، همه میدونن شهرایی که ساخته شدن قابل ساخت نیستن حتی قابل باز سازیم نیستن چون شهرداری و ... همکاری نمیکنن :w000:، ولی دوس دارم یه شهر جدید بسازم JC_cupidgirl.gif

اگه شهرسازی نمیخوندی چی میخوندی آیا؟؟؟؟

طراحی داخلی دوس میدارم ، رشته های هنری رو هم دوس میدارم flirtyeyess3.gif

کدوم دانشگاه خوندی؟

آزاد oregonian_gaah.gif

بهترین استادت تو دوره کارشناسی کی بود؟

استاد مرتضیrose.gif

حالا بعدش توسلی چون دلش نشکنه :icon_razz:

بهترین دوستت کی بود؟؟

سارا inlove2.gif

برنامه آیندت چیه بعد از قبولی ارشد؟

شوور flirtysmile3.gif

شوخی کردم:ws28: یه کار مناسب پیدا کنم yay.gif

معماری بهتر از شهرسازیه یا شهرسازی بدتر از معماری؟:ws3:

بنظرم برتری ندارن نسبت به هم ، هر کدوم وظایف خاص خودشونو دارن که دیگری از عهده انجامش بر نمیاد پس اگه هر کدوم نبشن یه جای کار میلنگه hi5.gif

فهلا همینا تا بعد بیام:gnugghender:

باز که دستاتو این شکلی کردی خواهری :sad0:

قربونت برم rosesmile.gif

• Like 11
لینک به دیدگاه
درود، من بیشتر سئوالاتم مربوط به حوزه های عمومی هست ولی چون از شهرسازی اطلاعات تخصصی ندارم، میتونم کمتر بپرسم، توی گفتگوی آزاد روی صندلی بشینی رسما منفجر میشی از شدت سنگینی سئوالات.

بر شمام درود اسی خان ، کمترش که خوبه دستت درد نکنه :w16:

عمرا :w02:

در حوزه شهرسازی :

چه مکان هایی در شهر مردانه و زنانه از هم تفکیک بشن به نفع مرد و زن هست؟

پارک؟ بانک؟ استخر؟ دریا؟ دانشگاه؟ اتوبوس؟ یا ...؟

از نظر شهرسازی که هیچ اشکالی نداره همه مختلط باشن اما .... اما جرات داری تو ایران اینکارو بکن ، این شکلیت میکنن 398348416ac0c10f3dbde4db21d7e893.gif

اما اگه از نظر سهولت و راحتی مردم بخوای در نظر بگیری بنظرم پارک که نه مختلط بیشتر حال میده ( البته فکر بد نکنید شهر ما پارک نداره بفکر بقیه دوستانم اخه یه شهرساز اول باید فکر مردم باشه ) ، بانک جداسازیش خوبه چون بی عدالتی نشه باید مث صف نونوایی یکی مرد یکی زن کارش انجام شه 1317019x4jjrd5685.gif، استخرو دریا جداسازی icon_pf%20%2834%29.gifدانشگاه نه لزومی نداره جدا شه w000.gif اتوبوسم جدا شه بخاطر ازدیاد جمعیت بهتره w16.gif

جداسازی کدامیک به نفع شهروندان و کدامیک به ضررشون هست؟

مرسی که تشریف اوردی 4uboxsmiley.gif

• Like 13
لینک به دیدگاه

خوب خوب خوب فاطمه جون من اومدم چندتایی سوال کنم:w02:

بین شهرسازا و بزرگان شهرسازی کدومو بیشتر میپسندی منظورم نظریه پردازان شهرسازیه!!!!(306).gif

شهرسازی توی ایران براساس چه نظریه هستش؟(226).gif

اصلا چندتا نظری پردازو با ذکر نظریه شون اسم ببر(200).gif

مهم ترین توجه و تمرکزت به عنوان یه شهرساز روی چی هستش توی شهرسازی و شهر؟(27).gif

به نظرت همکاری و کمک چه رشته ای بیشتر توی شهرسازی اهمیت داره(70).gif

چرا میخوای ارشدتو برنامه ریزی بخونی؟(57).gif

اصلا چرا میخوای ارشد بخونی که چی بشه؟(55).gif

چرا اومدی شهرسازی؟ چقدر اطلاعات داشتی وقتی این رشته رو انتخاب کردی؟(46).gif

از رشته ات راضی هستی؟(65).gif

پارسالم کنکور ارشد دادی؟ رتبه ات چند شد؟(65).gif

اخر سرم بگم من نه به روح اعتقاد دارم نه به عمه هم ارادت دارم راحت باش عزیزم(13).gif(3).gif

• Like 11
لینک به دیدگاه

سلام فاطمه خوبی؟؟

از بابت دعوتت ممنونم.

شهرسازی؟ آفرین شهر هم میسازی؟:whistle:

مهندسی شهرسازی رشته ای بود که دوست داشتی؟

بنظرت امسال علم و صنعت تهران رو میاری؟؟

دوست داری کجا کار کنی؟؟

چرا بعد از اینکه دعوتم کردی از این شکلک استفاده کردی:icon_pf (34):

• Like 11
لینک به دیدگاه
خوب خوب خوب فاطمه جون من اومدم چندتایی سوال کنم:w02:

خوب خوب خوش اومدی هانی جون :w02:

بین شهرسازا و بزرگان شهرسازی کدومو بیشتر میپسندی منظورم نظریه پردازان شهرسازیه!!!!(306).gif

خوب اول که من استاد واسم جایگاه خاصی داره :w16:

بعد همشون قابل احترامن هر کدوم تو زمان خودشون نظریات خوبی دادن اما نمیدونم چرا هاوارد اینقد تو ذهنم میدرخشه :w58:

شهرسازی توی ایران براساس چه نظریه هستش؟(226).gif

متوجه نشدم :ws52: منظورت رشته اس یا شهرسازی شهرها ؟ و شهرهای ایران بر اساس چه نظریه ها و چه شکلی ساخته شدن ؟ :ws38:

شهرسازی کلا یه کارازاد و عشقیه :w02: هم تو رشته دانشگاهی هر کی بیاد هر چی دوس داشته باشه تدریس میکنه هم تو کارای اجرایی هر کی هر کار بخواد انجام میده :sigh:

اصلا چندتا نظری پردازو با ذکر نظریه شون اسم ببر(200).gif

ابنزرهاوارد شهرهای باغ مانند ، ابنزر هاوارد شهرهای باغ مانند، ابنزر هاوارد شهرهای باغ مانند ، ( فک کنم چون توش کلمه باغ داره و کمربند سبز داره اینقد تو ذهنم مونده ) :ws52:

تونی گارنیه شهرهای صنعتی ( با اینم یاد حمید میفتم ) ، کلرنس پری واحدهای خودیار ( اینم طرح 5 باهاش عجین شدم چون یه سایت داشتیم باید واحد همسایگی درش میاوردیم ) :ws3:

مهم ترین توجه و تمرکزت به عنوان یه شهرساز روی چی هستش توی شهرسازی و شهر؟(27).gif

آرامش و اسایش مردم واسم خیلی مهمه البته با توجه به قوانین :girl_angel:

به نظرت همکاری و کمک چه رشته ای بیشتر توی شهرسازی اهمیت داره(70).gif

یه رشته رو نمیتونم بگم ، معماری ، جامعه شناس ، برنامه ریز حمل و نقل ، جمعیت شناس ، متخصص تاسیسات شهری ، جغرافیدان و ... هر کدوم نباشن فاجعه ای میشه واسه خودش :icon_pf (34):

چرا میخوای ارشدتو برنامه ریزی بخونی؟(57).gif

رشتمو دوس دارم واسم شیرین و لذت بخشه ، چون رشته دیگه ای رو هم خوندم و تجربه اشنایی با یه رشته دیگه رو هم دارم وقتی مقایسه میکنم این رشته واسم جذابتره اخه کامپیوتر با دنیای واقعی سر و کار نداشتم و درک ملموسی نمیشد کرد اما اینو داری با چشم میبینی و کامل لمسش میکنی ، تحلیل شهرسازی رو خیلی دوس دارم ، مث مسابقه ای که صبا جون گذاشته بود ، واسه همین برنامه ریزی رو دوس دارم :shad:

اصلا چرا میخوای ارشد بخونی که چی بشه؟(55).gif

خوب رشتمو دوس دارم میخوام بیشتر راجع بهش بخونم و اطلاعات داشته باشم ، الان که دارم واسه کنکور میخونم این مطالبی که تو کتاباستو اصلا استادامون درس ندادن الانشم خیلی چیزا دارم یاد میگیرم ، بعدشم من پیشرفت رو خیلی دوس دارم و از ساکن موندن بیزارم شاید چون کودک درونم خیلی فعاله ، همیشه دنبال یاد گیری بودم مخصوصا تو زمینه هنر ، ارشد بخونم جای پیشرفت واسم بیشتره ، حتی امکان اینکه به شهر بزرگتری برم و از امکانات بیشتری استفاده کنم هم هست :hanghead:

چرا اومدی شهرسازی؟ چقدر اطلاعات داشتی وقتی این رشته رو انتخاب کردی؟(46).gif

چون این رشته رو دوس دارم ، ( فک کنم تو همه سوالا اینو تکرار کردم ) :ws28: اره اشنایی داشتم هم قبل کنکور و هم اینکه عموم رشتشون اینه و استادن :girl_yes2:

از رشته ات راضی هستی؟(65).gif

از رشتم که خیلی اما از تدریس اساتید، از موقعیت رشتم تو دانشگاه و وضعیت کار و از امکاناتی که واسه این رشته در نظر گرفته شده اصلا راضی نیستم :sad0:

پارسالم کنکور ارشد دادی؟ رتبه ات چند شد؟(65).gif

پارسال کنکور شهرسازی ندادن :4564: جغرافیا دادم ، مجازم شدم اما گرایشایی رو اوردم که حتی اسمشونو نشنیده بودم :sigh:

اخر سرم بگم من نه به روح اعتقاد دارم نه به عمه هم ارادت دارم راحت باش عزیزم(13).gif(3).gif

ایشالا عمه ای عمر نوح کنه :vahidrk:

:wubpink:

• Like 9
لینک به دیدگاه
سلام فاطمه خوبی؟؟

سلام به روی ماهت فرنوشی مرسی تو خوبی ؟:hapydancsmil:

از بابت دعوتت ممنونم.

خواهش میشه ، باعث افتخاره که اومدی:ws3:

شهرسازی؟ آفرین شهر هم میسازی؟:whistle:

فرنوش ... :banel_smiley_4: ینی تو یه ساله نمیدونستی من شهرسازم ؟؟؟ :w000: نه بابا تنهایی پازلم نمیتونم بسازم چه برسه به شهر :ws3:

مهندسی شهرسازی رشته ای بود که دوست داشتی؟

بهله ، دوستش میدارم :girl_blush2:

بنظرت امسال علم و صنعت تهران رو میاری؟؟

شک داری ؟؟؟ :w58::ws28: جای هستی خالیه :ws28:

دوست داری کجا کار کنی؟؟

یه جای اروم و بی سرصدا و بی دغدغه

میدونم که شهرداری رو دوس ندارم ، حداقل تو شهر خودم دوس ندارم ، چون با محیطش اشنام میگم :sigh:

چرا بعد از اینکه دعوتم کردی از این شکلک استفاده کردی:icon_pf (34):

اخه میدونم اجانبی هستن که حالمو میگیرن :icon_pf (34):از وقتی استارت خورده دارم به حمید شهرساز باج میدم سوال سخت نپرسه ، قراره واسش دختر پیدا کنم پیوند اسمانی ببنده :4564:

مرسی اومدی عزیزم :icon_gol:

• Like 10
لینک به دیدگاه

سلوووووووووووم فاطمه خانوم گل گلاب:w02:

داشتم از این حوالی رد میشدم دیدم بو سوختنی میاد، وارد شدم دیدم شومایی که داری جزغاله میشی:ws3:

یه چندتا سوال داغ آوردم خدمتتون ناقابله:gnugghender:

از قضا زود تند سریع بگو ببینم:

1.اولین سالی که کنکور دادی قبول شدی؟:ws38:

2.از همون ابتدا شهرسازی مدنظرت بود یا باری به هرجهت انتخاب رشته کردی و قبول شدی؟

3.الان اگه ازت دعوت به همکاری بشه، فکر میکنی بتونی با دیگر مهندسان همکاری کنی؟

4.تو دوره ی تحصیل ،درس مورد علاقه ت چی بود و هست؟

5.بالاترین نمره ای که از دروس اختصاصی گرفتی چند بود؟:coffee:

چون پارتی ت کلفته پیش من، فعلا همینا...:ws43:

:ws53:

• Like 10
لینک به دیدگاه

من هر چی فک میکنم سوال جواب تخصصی بهم نمیچسبه:banel_smiley_4:

صندلی داغ گفتگوی آزاد باشه باز یه چیزی:ws37:

ما تو رشته خودمون یه مبحثی داریم به اسم حمل و نقل

تو شهرسازی هم در مورد بهینه سازی حمل و نقل درون شهری هم بحثی مبشه آیا؟

اگه بحث میشه با چه متدی؟ بحث کمی و الگوریتمی مثل دایجسترا یا نه فقط بحث کیفی ؟

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلوووووووووووم فاطمه خانوم گل گلاب:w02:

سلام سحر ناز جونم ، جکسون خان خوب هستن ایشالا ؟:w02:

داشتم از این حوالی رد میشدم دیدم بو سوختنی میاد، وارد شدم دیدم شومایی که داری جزغاله میشی:ws3:

یه چندتا سوال داغ آوردم خدمتتون ناقابله:gnugghender:

خوش اومدی ، عزیزمی :ws3:

چرا هر کی میاد دستاشو این شکلی میکنه ؟ :sad0: با ملایمت همه چی رو حل میکنیم بخدا :4564:

از قضا زود تند سریع بگو ببینم:

1.اولین سالی که کنکور دادی قبول شدی؟:ws38:

به دلیل یه سری مشکلات نه :sigh:

2.از همون ابتدا شهرسازی مدنظرت بود یا باری به هرجهت انتخاب رشته کردی و قبول شدی؟

اره شهرسازی که مد نظرم بود ، سال اولی که قبول شدم اولین سالی بود رشته شهرسازی رو دانشگامون اورده بود اما من کامپیوتر قبول شدم و رفتم کامپیوتر خوندم :hanghead:

3.الان اگه ازت دعوت به همکاری بشه، فکر میکنی بتونی با دیگر مهندسان همکاری کنی؟

خوب درس و دانشگاه با کار تجربی فرقش تقریبا زمین تا اسمونه ، سعی میکنم دانش تئوریمو بالا ببرم و بعد برم سراغ عملی ، تلاش کنم و تجربه به دست بیارم اره میتونم :w16:

4.تو دوره ی تحصیل ،درس مورد علاقه ت چی بود و هست؟

دانشگاه؟؟؟ طرح رو دوس داشتم

از درسای حفظی زیاد خوشم نمیومد اما عملی رو دوس داشتم یاد بگیرم :gnugghender:

5.بالاترین نمره ای که از دروس اختصاصی گرفتی چند بود؟:coffee:

طرح 5، یا 19 شدم یا 19.5 :hapydancsmil:

چون پارتی ت کلفته پیش من، فعلا همینا...:ws43:

:ws53:

قربون دستت ، عزیزمی :hapydancsmil::icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
من هر چی فک میکنم سوال جواب تخصصی بهم نمیچسبه:banel_smiley_4:

راستشو بخوای منم ، اینجا نمیشه شیطنت کرد :ws37:

صندلی داغ گفتگوی آزاد باشه باز یه چیزی:ws37:

دعوتم کنید میاما :w02:

ما تو رشته خودمون یه مبحثی داریم به اسم حمل و نقل

تو شهرسازی هم در مورد بهینه سازی حمل و نقل درون شهری هم بحثی مبشه آیا؟

تو اگه بهت میچسبید چه سوالی میکردی ؟؟؟ :w58:

بله حمل و نقل مربوط به شهرسازی هم میشه

ما یه درس داریم تو دوره کارشناسی به اسم حمل و نقل شهری :w16:

اگه بحث میشه با چه متدی؟ بحث کمی و الگوریتمی مثل دایجسترا یا نه فقط بحث کیفی ؟

میری کتاب شبکه ارتباطی در طراحی شهری ( از دکتر فریدون قریب ) رو میخونی ، از من اینجور سوالا نپرسی :w000:

تقریبا هر دوشه ، انواع ترافیکو باید بدونیم ، شکل و سیستم خیابونا و کوچه ها ، بار ترافیکی واسه هر خیابونی چطو باشه با توجه به عرض خیابون و عبور مرور مردم و اتومبیلها ، طراحی خیابونا و اینکه چه نقشی تو الودگی دارن و چیکار کنیم از الودگی کاسته شه و .... بخوای بیشتر تر بدونی بهت میگم :a030:

مرسی تشریف اوردی ، خوشحال شدم :4chsmu1:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلااااااااااام فاطمه جووووووووننننننم......:dancegirl2:

قبل از هر چیز بگم که ببخشید سوالام تخصصی نیست ........خوب مگه چیه اطلاعاتی تو این رشته ندارم ....:sad0:

اول که خوبی خوش می گذره روزگار بر وفق مرادت هست یا این که بیام حالشوبگیرم...:guntootsmiley2:

دوم فکر کن یه زمین بهت بدن و بگن یه شهر بساز توش ، شهرتو چطور می سازی و اولین چیزی که توش می سازی چیه.......:ws38:

سوم آرمان شهری که تو ذهنته چطوریه :ws37:

چهارم تو مورد دوم برای منم خونه می سازی:girl_blush2:

پنجم کدوم شهر ایران رو از نظر رشته خودت می پسندی:ws50:

شیشم موفق ، خوشحال ، دل گرم ، امیدوار ....در کل بهترین باشی:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلااااااااااام فاطمه جووووووووننننننم......:dancegirl2:

سلام عزیزمییییییییییییییییییی :hapydancsmil:

قبل از هر چیز بگم که ببخشید سوالام تخصصی نیست ........خوب مگه چیه اطلاعاتی تو این رشته ندارم ....:sad0:

بهتر :w02:

اول که خوبی خوش می گذره روزگار بر وفق مرادت هست یا این که بیام حالشوبگیرم...:guntootsmiley2:

تو که باشی مگه جرات داره خوب نباشه :w000:

دوم فکر کن یه زمین بهت بدن و بگن یه شهر بساز توش ، شهرتو چطور می سازی و اولین چیزی که توش می سازی چیه.......:ws38:

سوال سخت میپرسیا باران جون :w58: خوب اول جمعیتشو باید داشته باشم واحد مسکونی بسازم ، مردمم تو خیابون اواره نباشن :ws37:

سوم آرمان شهری که تو ذهنته چطوریه :ws37:

بخدا رویایی نیس ، در حد ارامش و راحتی مردمه که عذاب نکشن ، مردم اینقد تو این دوره زمونه اذیت هستن دیگه تو شهری که من میسازم عذاب نکشن :sigh:

چهارم تو مورد دوم برای منم خونه می سازی:girl_blush2:

اوووووووووووووووووووووو واسه تو که کاخ میگم بسازن :aghosh:

پنجم کدوم شهر ایران رو از نظر رشته خودت می پسندی:ws50:

مگه شهریم داره که شهرسازیش درست در مون باشه ؟؟؟ :ws52:

شیشم موفق ، خوشحال ، دل گرم ، امیدوار ....در کل بهترین باشی:icon_gol:

قربونت برم مهربونم منم بهترینارو واست از خدا میخوام عزیزم :icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

اجازه بدید من سوال تخصصی نپرسم

در مورد آزرمیدخت چیزی میدونی؟

اگه تاحالا شده که بد ضایع شده باشی لطفا تعریف کن

اگه بخوای از بین تورم و بیکاری یکی رو انتخاب کنی که رفعش کنی در حالی که میدونی ایندو همیشه در جهت عکس هم حرکت میکنند کدومو انتخاب میکنی

بعضیا میگن زندگی بی عشق مثل ساندویچ بدون نوشابه که با ما ربطی نداره تو خودت ساندویچ رو با نوشابه میخوری یا فراورده های لبنی رو مثل دوغ بیشتر ترجیح میدی؟

نظرت در مورد کپی رایت در ایران چیه ؟ به نظرت از بیخ و بن باید رعایت بشه مثلا با وضعیت اقتصادی که ایرانی ها دارند و مثلا 500-600 هزار تومن طرف داده یه سیستم جمع کرده درسته که فقط برای نصب ویندوز و سی دی ارجینال اون چیزی حدود 300 هزار تومن بده ؟ به نظرت دولت در این زمینه میتونه چیکار کنه ؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...