رفتن به مطلب

صندلی داغ آریودخت عزیز

ارسال های توصیه شده

ای تو روح عمت( من ) با این سوالات که از همه سوالا سخت تر بود:ws28: اینا رو از کجا اورده بودی ؟ :mpr:

منو ببخش که لیاقت نداشتم سوالاتتو زودتر ندیده بودم :sad0:

فدات بشم لطف کردی تشریف اوردی :icon_gol:

ایییییییییییی جاننننننننننننننننم.

برم یه عالمه سوال دیگه پیدا کنم تا وقت هست:ws28:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به به فاطمه خانم,

سوال هایی رو که دوستان ازت پرسیدن خوندم, حالا من یه سری سوال دیگه دارم,

1- دانش شهرسازی باستان رو هم تو درسهاتون دارین؟ شهرهایی که مثل شهرهای امروزی بزرگ و مدرن بودند

2- به نظرت برای حل مشکل ترافیکی, توی کلانشهر ها بهترین گزینه چیه؟

3- چرا شهرهای ایران اینقدر داغونن؟ پس شهرسازا چیکار میکنن؟

4- اگه یه بخش از شهرسازی وظیفه اش توجه به فرهنگ عمومی, و بالابردن اونه, پس این شهرسازا کوشن؟ راه کار خودت برای این موضوع چیه؟

5- اگه شهردار بشی, و یه فرجه 8 ساله داشته باشی, چه کارهایی رو برای شهرت انجام میدی؟ (یه شهر با جمعیت 1 میلیون نفر رو در نظر بگیر) از پایه خودت باید بسازیش.

6- اگه شهردار شهر خودت باشی چه بلایی برسر این شهر و مردمش میاری تا با فرهنگ بشن؟

7- اگه شهردار شدی و شوهرت معاونت شد چیکار میکنی؟

8- حالا اینا رو جواب بده تا بعد بازم بپرسم

9- فقط شانس اوردی که من تازه از امروز تونستم بیام پای نت درست و حسابی بشینم.

10- فعلا بجواب تا سوالای بعدی:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
به به فاطمه خانم,

سلام مهدی اقا :icon_gol:

سوال هایی رو که دوستان ازت پرسیدن خوندم, حالا من یه سری سوال دیگه دارم,

خدا رحم کنه :icon_pf (34):

1- دانش شهرسازی باستان رو هم تو درسهاتون دارین؟ شهرهایی که مثل شهرهای امروزی بزرگ و مدرن بودند

بله ، مث امروزه که نه اما وواسه زمان خودشون شهرهای خوب و قابل تاملی بودن

2- به نظرت برای حل مشکل ترافیکی, توی کلانشهر ها بهترین گزینه چیه؟

استفاده از وسایل نقلیه عمومی :icon_redface:

3- چرا شهرهای ایران اینقدر داغونن؟ پس شهرسازا چیکار میکنن؟

چراشو که باید از مسئولین پرسید ، اصلا به شهرسازا بها داده نمیشه ، شاید بخاطر منافعشون میشه گفت اونارو تا حد زیادی کنار زدن :w000:

4- اگه یه بخش از شهرسازی وظیفه اش توجه به فرهنگ عمومی, و بالابردن اونه, پس این شهرسازا کوشن؟ راه کار خودت برای این موضوع چیه؟

اطلاع رسانی ، البته شهرداری وقتی خودش نکات و استانداردها رو رعایت کنه مردم هم خواه ناخواه به وجد میان ، اونا که از تمیزی و شکل زیبای شهر و اینکه تو ارامش و اسایش باشن بدشون نمیاد پس باید اول از خودمون شرو کنیم بعد از مردم انتظار داشته باشیم ، بعد مردم رو با این قوانین اشنا کرد

من یه پروژه داشتم در این مورد که با پرسشنامه بطور تصادفی به این مسئله پرداختم که مردم استقبال کردن و خودشون خیلی بیشتر از ادرات و شهرداری اشتیاق به این امر داشتم اما متاسفانه اشکال از شهرداری و این نهاد ها هست نه مردم :sigh:

5- اگه شهردار بشی, و یه فرجه 8 ساله داشته باشی, چه کارهایی رو برای شهرت انجام میدی؟ (یه شهر با جمعیت 1 میلیون نفر رو در نظر بگیر) از پایه خودت باید بسازیش.

:w58: این که خودش در حد چندتا کتابه:w58:

6- اگه شهردار شهر خودت باشی چه بلایی برسر این شهر و مردمش میاری تا با فرهنگ بشن؟

نمیشه گفت بی فرهنگن اما شاید به خیلی مسائل اشنا نیستن زمان میبره اما باید تلاش کرد و دست رو دست نذاشت اما از طرفی کار سختیه ، فک کن 60 سال با یه ایده ای بزرگ شدن و تو ذهنشون بوده حالا بخوای تغییرش بد ی ، خیلی سخته :icon_pf (34):

7- اگه شهردار شدی و شوهرت معاونت شد چیکار میکنی؟

رابطه خونه و کارو باهم قاطی نمیکنم ( اما شیطونیم گل کنه اذیتش میکنم :ws3: ولی میدونم دلم نمیاد ، میترسم ببینم خسته شده خودم پاشم برم واسش چای بیارم :ws28:

8- حالا اینا رو جواب بده تا بعد بازم بپرسم

9- فقط شانس اوردی که من تازه از امروز تونستم بیام پای نت درست و حسابی بشینم.

10- فعلا بجواب تا سوالای بعدی:ws3:

بسه دیگه سخت میپرسی :w000:

مرسی که اومدی مهدی اقا ، خیلی سوالات شیرین بود ممنون :icon_gol:

اینجا یه قانون داره هر کسی فقط میتونه یه بار بیاد سوال بپرسه :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بسه دیگه سخت میپرسی :w000:

مرسی که اومدی مهدی اقا ، خیلی سوالات شیرین بود ممنون :icon_gol:

اینجا یه قانون داره هر کسی فقط میتونه یه بار بیاد سوال بپرسه :ws3:

نه کسی راجع به این موضوع چیزی نگفته بود!:ws38:

خوب اگه به شهرهای قدیمی نگاه کنی, مواردی مثل باندهای فرود هواپیما و هلیکوپتر رو میبینیم که با توجه به ابعاد و اندازه هاشون فقط بایستی نقشه برداری هوایی میشدن. یا طرح هایی که تو مجسمه های قدیمی پیدا شده, مثل طرح هایی شبیه هواپیما و ...

(کتاب ارابه خدایان فون دنیکن) مثال خوبیه!

مثل این شهرها تو ایران هم داشتیم؟!

این که خودش در حد چندتا کتابه

آورین دخمل گلم, حالا این چندتا کتاب رو در چند خط (ترجیحا چند صفحه, ولی چون فاطمه ای گفتم چند خط) جمع بندی کن و طرح تفصیلی خودت رو بگو

کلی سوال دیگه هم دارم, ولی خوب دیگه, میرم ته صف وا میستم که به بقیه هم برسه, تا دوباره نوبت خودم بشه:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نه کسی راجع به این موضوع چیزی نگفته بود!:ws38:

خوب اگه به شهرهای قدیمی نگاه کنی, مواردی مثل باندهای فرود هواپیما و هلیکوپتر رو میبینیم که با توجه به ابعاد و اندازه هاشون فقط بایستی نقشه برداری هوایی میشدن. یا طرح هایی که تو مجسمه های قدیمی پیدا شده, مثل طرح هایی شبیه هواپیما و ...

(کتاب ارابه خدایان فون دنیکن) مثال خوبیه!

مثل این شهرها تو ایران هم داشتیم؟!

:w58:

نمیشد کارای شهری و شهرداری رو انجام ندی:4564: ، نخوندم :th_scratchhead:

این که خودش در حد چندتا کتابه

آورین دخمل گلم, حالا این چندتا کتاب رو در چند خط (ترجیحا چند صفحه, ولی چون فاطمه ای گفتم چند خط) جمع بندی کن و طرح تفصیلی خودت رو بگو

:w768:

با توجه به جمعیت فضای واحد مسکونی در نظر میگیرم ، عرض خیابون و پیاده رو ، مرکز خرید ، فضای سبز ، ورودی ، فضای تفریحی ، همه اینارو با توجه به اقلیم در نظر میگیرم .

تاسیسات و تجهیزات شهری ، مدرسه ، میادین ، پارکینگ ها ، المانها ، دید بصری ، امنیت ، تقسیم بندی خیابون ، باغچه و به خیلی چیزای دیگه باید توجه کرد و در نظرش گرفت، خداکنه منظورمو رسونده باشم :mpr:

کلی سوال دیگه هم دارم, ولی خوب دیگه, میرم ته صف وا میستم که به بقیه هم برسه, تا دوباره نوبت خودم بشه:ws3:

خدا خیرت بده :w874:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خدا خیرت بده :w874:

ای که گفتی یعنی چه؟

یعنی دیگه نرم آخر صف؟

الان دوباره سر صفم؟

سوالام رو بپرسم؟

:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
ای که گفتی یعنی چه؟

یعنی دیگه نرم آخر صف؟

الان دوباره سر صفم؟

سوالام رو بپرسم؟

:ws3:

نهههههههههههههههه :w74:

واست دعا کردم که رفتی تو صف :w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
نهههههههههههههههه :w74:

واست دعا کردم که رفتی تو صف :w16:

حالا یکی این کودک درونش بازیگوش و پر انرژیه, مثل تو

یکی هم کودک درونش پرآنرژی و کنجکاوه, و کلی هم سوال داره, مثل من:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه هم بپرسم, حالا که اینقدر خوش اخلاقی:ws3:

مثل شهر زیرزمینی پکن (برای نمونه گفتم) تو ایران هم داریم؟ تو بقیه جاهای دنیا چطور؟ این شهرها با توجه به محدودیت هایی که دارن, و حالت خاصشون, چه مواردی رو باید درشون رعایت کرد؟ اصلا اصول این نوع شهرسازی چه فرقهایی با شهرسازی عادی داره؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
یه سوال دیگه هم بپرسم, حالا که اینقدر خوش اخلاقی:ws3:

مثل شهر زیرزمینی پکن (برای نمونه گفتم) تو ایران هم داریم؟ تو بقیه جاهای دنیا چطور؟ این شهرها با توجه به محدودیت هایی که دارن, و حالت خاصشون, چه مواردی رو باید درشون رعایت کرد؟ اصلا اصول این نوع شهرسازی چه فرقهایی با شهرسازی عادی داره؟

مهدی جان دیگه بیا پروفم کارت دارم :w16:

کیش تو ذهنمه که اونم فک کنم تفریحی باشه :ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهدی جان دیگه بیا پروفم کارت دارم :w16:

کیش تو ذهنمه که اونم فک کنم تفریحی باشه :ws52:

من چی کاره بیدم, نمیام:banel_smiley_52:

تقصیر من چیه خو, اینا گفتن اینجا صندلی داغه, بعدشم گفتن که سوال تخصصی بپرسین ( :w768: )

تازه من گفتم چون تویی دیگه زیاد سخت سخت نپرسم (بین خودمون باشه):mpr:

به جوونیم رحم کن, از من بگذر:cry2:

• Like 2
لینک به دیدگاه

چقدر خوبه که این تاپیک بازه هنوز

:gnugghender::ws3::gnugghender:

شهرها و سازه هایی وجود دارن که از ستارگان الگو برداری شدند, یکی از معروف ترین این سازه ها اهرام سه گانه مصر هستند, اما مثال این بنا ها یا شهرها در سایر نقاط دنیا هم وجود داره, و نکته اش اینجاست که بعضی از این موارد با چشم غیر مسلح غیرقابل دید بودند, چه برسه به اندازه گیری

از طرف دیگه شاید راجع به کعبه زرتشت شنیده باشی, که برای رصد کردن و به نوعی نقشه برداری آسمان استفاده میشد و نمونه های نظیر اون در ایران هم هست

میخوام بدونم از این نوع شهر ها در ایران داریم؟ چیه؟ کجا؟

یه سوال دیگه هم دارم ولی خوب دیگه ... باشه برای سری بعد.:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
تاپیک امشب ساعت 8 بسته میشه ، هرکس جا مونده بیاد بپرسه سوالاشو :w02:

فافااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :w000::4564:

ینی مکالمات بالا رو نخوندی این مهدی داره پدر منو در میاره ؟؟؟ :w768:

• Like 2
لینک به دیدگاه
چقدر خوبه که این تاپیک بازه هنوز

:gnugghender::ws3::gnugghender:

شهرها و سازه هایی وجود دارن که از ستارگان الگو برداری شدند, یکی از معروف ترین این سازه ها اهرام سه گانه مصر هستند, اما مثال این بنا ها یا شهرها در سایر نقاط دنیا هم وجود داره, و نکته اش اینجاست که بعضی از این موارد با چشم غیر مسلح غیرقابل دید بودند, چه برسه به اندازه گیری

از طرف دیگه شاید راجع به کعبه زرتشت شنیده باشی, که برای رصد کردن و به نوعی نقشه برداری آسمان استفاده میشد و نمونه های نظیر اون در ایران هم هست

میخوام بدونم از این نوع شهر ها در ایران داریم؟ چیه؟ کجا؟

یه سوال دیگه هم دارم ولی خوب دیگه ... باشه برای سری بعد.:ws3:

به من میگی نیا نت درس بخون بعد شونصدتا سوال میپرسی ؟؟؟ :banel_smiley_4:

بابا من هنوز عملی کار خاصی نکردم همش درسی و پروژه های کلاسی بوده :4564:

تو ایران نداریم :w000:

میکشمت :brodkavelarg:

• Like 3
لینک به دیدگاه
فافااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :w000::4564:

ینی مکالمات بالا رو نخوندی این مهدی داره پدر منو در میاره ؟؟؟ :w768:

چرا اتفاقا خوندم

اما خوب دیگه من اومدم, دیدم تاپیک بازه, گفتم یه سوال بپرسم (آخه من تا ساعت 8 نبودم)

این سوال هم ربطی به کار عملی نداشت!!!!

اتفاقا کاملا تئوری بود.:ws3:

بعدشم, تو مگه کنکور نداری؟ اینجا چه میکنی؟!!!:banel_smiley_4:

ها؟ ها؟ ها؟!!!!!!!:ws3::ws3::ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

راستی این تاپیک الان بازه

فکر کنم منظور از اون ساعت 8, ساعت 8 امشب بوده

:w02:

:hapydancsmil:

:gnugghender:

• Like 2
لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

تاپیک پس از 8 روز و خرده ای بسته میشه ، ممنون از فاطمه عزیز که پاسخ داد و همچنین از دوستانی که سوالات خودشونو مطرح کردن :a030:

حوصله ی پاک کردن اسپم ها رو نداشتم :vahidrk:

تا صندلی داغ بعدی خدافس :ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...