رفتن به مطلب

ایجاد ماتریس در ویژوال استادیو

mamooshak

ارسال های توصیه شده

سلام بر دوزتان برنامه نویس :ws3:

به هر حال شاید برای شما هم اتفاق بیفته ، الان برای من اتفاق افتاد :ws3:

از اونجایی که چندین ساله سی شارپ رو بوسیدم و گذاشتم کنار، الان که رفتم سراغش خعلی به مشکل برخوردم :ws3:

حالا مشکل چیه؟

دارم یه فرمی طراحی میکنم، یه تکست باکس داره توش، کاربر میاد تو این تکست باکسه یه عدد میزنه، میخوام عددِ وارد شده توسط کاربر، بشه سطر و ستون ماتریس مربعی من... یعنی یه دکمه هم دارم تو فرم، مثلا به اسم "ساخت ماتریس"... وقتی روی اون کلیک کرد، اون عددِ توی تکست باکس رو بخونه و ماتریس رو فرتی تحویل بده :ws3:

حالا توی این مسیر به مشکلاتی شدید برخوردم، از دوزتان و آشنایان عاجزانه! :ws3: طلب کمک مینُمایم..

از طرف محمد هم، هر کس بتونه کمکی کنه، قول میدم امتیاز قابل توجهی بهش تعلق بگیره :whistle::w16:

لینک به دیدگاه
سلام بر دوزتان برنامه نویس :ws3:

به هر حال شاید برای شما هم اتفاق بیفته ، الان برای من اتفاق افتاد :ws3:

از اونجایی که چندین ساله سی شارپ رو بوسیدم و گذاشتم کنار، الان که رفتم سراغش خعلی به مشکل برخوردم :ws3:

حالا مشکل چیه؟

دارم یه فرمی طراحی میکنم، یه تکست باکس داره توش، کاربر میاد تو این تکست باکسه یه عدد میزنه، میخوام عددِ وارد شده توسط کاربر، بشه سطر و ستون ماتریس مربعی من... یعنی یه دکمه هم دارم تو فرم، مثلا به اسم "ساخت ماتریس"... وقتی روی اون کلیک کرد، اون عددِ توی تکست باکس رو بخونه و ماتریس رو فرتی تحویل بده :ws3:

حالا توی این مسیر به مشکلاتی شدید برخوردم، از دوزتان و آشنایان عاجزانه! :ws3: طلب کمک مینُمایم..

از طرف محمد هم، هر کس بتونه کمکی کنه، قول میدم امتیاز قابل توجهی بهش تعلق بگیره :whistle::w16:

سلام

من برنامه نویس نیستم ولی برنامه نویسان رو دوس میدارم

الان فقط میخوای ماتریس رو پر کنی دیگه ؟ عملیات خاصی نمیخوای انجام بدی ؟

خود اعداد رو بخون بریز تو یه ارایه Array بعدش هم هرطور دلت خواست استفاده کن :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام

من برنامه نویس نیستم ولی برنامه نویسان رو دوس میدارم

الان فقط میخوای ماتریس رو پر کنی دیگه ؟ عملیات خاصی نمیخوای انجام بدی ؟

خود اعداد رو بخون بریز تو یه ارایه Array بعدش هم هرطور دلت خواست استفاده کن :ws3:

منم همینطور :ws3:

مهندس دقت نکردیا، گفتم همه چی یادم رفته، اینارو که خودم میدونستم خو :4564:

بعدشم، قراره دو تا ماتریس تولید بشه، بعد اینا در هم ضرب بشن و کلی اتفاقات جالب :ws37:

جالبیش اینجاس وقتیم ندارم ، باید زودتر آماده بشه :ws28:

لینک به دیدگاه
منم همینطور :ws3:

مهندس دقت نکردیا، گفتم همه چی یادم رفته، اینارو که خودم میدونستم خو :4564:

بعدشم، قراره دو تا ماتریس تولید بشه، بعد اینا در هم ضرب بشن و کلی اتفاقات جالب :ws37:

جالبیش اینجاس وقتیم ندارم ، باید زودتر آماده بشه :ws28:

چیزی که زیاده تو گوگل :دی

بسرچید خب

این چند تا لینک در مورد انجام عمل های مختلف روی ماتریس ها

http://www.codinghub.net/2010/10/matrix-multiplication-in-c.html
http://code.wikia.com/wiki/Matrix_multiplication
http://csharpprograms.blogspot.ch/2008/06/matrix-operations-addition-subtraction.html
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اینم بحث آرایه تو C#

و چیزای دیگه

سعی کنید یادتون بیاد :)

لینک به دیدگاه

خوب وقتی سوالت رو پرسیدی!!! من دارم واسه پروژه محاسبات عددی یه برنامه می نویسم با #c تا هفته دیگه باید تحویل بدم به استاد.

تو برنامه اول ازش می پرسم می خوای چند در چتد باشه ماتریس. بعد از این که عدد رو گرفت ماتریس رو می سازه و همه درایه هم که به صورت پیش فرض 0 هستند و بعد توست یک تکس باکس دیگه آرایه ها رو می گیریم و همون لحظه هم نمایش میده ماتریس رو!!!

:a030:

اگه عجله داری که همین الان کد تابع هاش رو که جداگونه نوشتم بزارم اما به نظر من صبر کن تا پروژه کامل که شد در اختیارت قرار بدم!

لینک به دیدگاه
خوب وقتی سوالت رو پرسیدی!!! من دارم واسه پروژه محاسبات عددی یه برنامه می نویسم با #c تا هفته دیگه باید تحویل بدم به استاد.

تو برنامه اول ازش می پرسم می خوای چند در چتد باشه ماتریس. بعد از این که عدد رو گرفت ماتریس رو می سازه و همه درایه هم که به صورت پیش فرض 0 هستند و بعد توست یک تکس باکس دیگه آرایه ها رو می گیریم و همون لحظه هم نمایش میده ماتریس رو!!!

:a030:

اگه عجله داری که همین الان کد تابع هاش رو که جداگونه نوشتم بزارم اما به نظر من صبر کن تا پروژه کامل که شد در اختیارت قرار بدم!

یه قسمتهاییش خیلی شبیه به کاریه که من میخوام!!

البته به قول دوست خوبمون AQT789 نمونه کدها زیاد هست تو نت، اما اصلا اونی که من میخوام نیس دوست عزیز

بیشتر نمونه کدها به درد کار با کنسول اپلیکشن میخوره که به درد من نمیخوره

ممنون میشم شما راهنماییم کنی...همین که بتونم این نمایش آرایه ها رو در بیارم، فک کنم باقیشو بتونم انجام بده

البته یه کم دیروز یه کارایی کردم، اما بازم نشد اونی که میخواستم!

منتظر شما میمونم، تا آخر آذر وقت دارم :w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
چیزی که زیاده تو گوگل :دی

بسرچید خب

این چند تا لینک در مورد انجام عمل های مختلف روی ماتریس ها

http://www.codinghub.net/2010/10/matrix-multiplication-in-c.html
http://code.wikia.com/wiki/Matrix_multiplication
http://csharpprograms.blogspot.ch/2008/06/matrix-operations-addition-subtraction.html

اینم بحث آرایه تو C#

و چیزای دیگه

سعی کنید یادتون بیاد :)

بابت توجه به تاپیک و لینکهاتونم ممنونم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

کنسووووووووووول کودومه؟؟؟؟؟!!!!

ویندوز اپلیکیشن کار می کنم! تا یه جایی مثل همه کارامون اما بخش اعمال ریاضیش واسه شما فرق داره با من که اونم از پسش بر میای:a030::a030:

لینک به دیدگاه
کنسووووووووووول کودومه؟؟؟؟؟!!!!

ویندوز اپلیکیشن کار می کنم! تا یه جایی مثل همه کارامون اما بخش اعمال ریاضیش واسه شما فرق داره با من که اونم از پسش بر میای:a030::a030:

من در جواب اون دوستمون گفتم کنسول اپلیکیشن نمیخوام!

متوجه شدم شما ویندوز کار میکنی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...