رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار شیمی ( انتقادات و پیشنهادات )

azarafrooz

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستان عزیز شسمیست ...:icon_gol:

اینجا هر انتقادی پیشنهادی داریدکه به پیشرفت تالار شیمی کمک میکنه میتونید بگذارید ....:w02: ما انتقاد پذیریمممممممممممممم :w02: باور کنید تنها کاری که میشه اینه که ممکنه با لطافت تمام .... همه منتقدانم رو به رگبار ببندم :banel_smiley_90::ws17::ws53:

امیدوارم شاهد پیشرفت هر روزه تالار شیمی باشیم :a030:

لینک به دیدگاه

سلام سلام

یه پیشنهاد دارمممم .... اینکه از جذابیت های ازمایشات شیمی گفته بشه و ما خودمون روش ازمایش کنیم

در این ازمایشات هم از وسایل و مواد ساده استفاده کنیم و مشاهداتمون رو بگیم.. برا اینکه تقلبم نشه عکس میندازیم :gnugghender:

بعد میتونیم درموردش بحث کنیم .. هم جذابه سرگرمیه هم اینکه یه چیزی یاد میگیرمممم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

سلام خانم مدیر

حالا که دلنواز جان در مورد سرگرمی گفتند من یه پیشنهادی براتون دارم

شیمی علمی است که همه در موردش آشنایی دارند و ازش یه چیزایی بلدن

و با توجه به این نکته کوچیک شما میتونید در این باره مسابقه های مختلفی برگزار کنید که این جور مسابقات هم خیلی جذاب هستن و کاربران زیادی را به خودش جذب می کنه

اگر در این باره موافق بودی میتونم موضوعات مختلفی برای برگزاری مسابقه بهت پیشنهاد کنم:a030:

لینک به دیدگاه
سلام سلام

یه پیشنهاد دارمممم .... اینکه از جذابیت های ازمایشات شیمی گفته بشه و ما خودمون روش ازمایش کنیم

در این ازمایشات هم از وسایل و مواد ساده استفاده کنیم و مشاهداتمون رو بگیم.. برا اینکه تقلبم نشه عکس میندازیم :gnugghender:

بعد میتونیم درموردش بحث کنیم .. هم جذابه سرگرمیه هم اینکه یه چیزی یاد میگیرمممم:hapydancsmil:

سلام عزیزم آره اگر این کار انجام بشه بسیار جذاب هست من کاملا استقبال میکنم اگر شما با من همکاری کنید من تایپیکش رو بزنم :hanghead:

سلام خانم مدیر

حالا که دلنواز جان در مورد سرگرمی گفتند من یه پیشنهادی براتون دارم

شیمی علمی است که همه در موردش آشنایی دارند و ازش یه چیزایی بلدن

و با توجه به این نکته کوچیک شما میتونید در این باره مسابقه های مختلفی برگزار کنید که این جور مسابقات هم خیلی جذاب هستن و کاربران زیادی را به خودش جذب می کنه

اگر در این باره موافق بودی میتونم موضوعات مختلفی برای برگزاری مسابقه بهت پیشنهاد کنم:a030:

من یه زمانی این کار رو کردم ....

اتفاقا تو فکرش هستم اما باید آزمایشات ملموس و قابل درک برای همه رشته ها باشه و اختصاصی شیمی نباشه شما پیشنهادی دارید ؟ ممنون میشم اگر پیشنهادات رو بگی آقای محمد :icon_gol:

از هر دو شما ممنونم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

وقتی شما تمام راههای ارتباطی را بستی من از کجا بهتون پیغام بدم

برای شروع کار دو مسابقه به شما معرفی می کنم

1-مسابقه تصویر عنصر

شما 10 عکس از 10 عنصر در اختیار دارین و هر عکس را هفته ای یکبار تو مسابقه میذارین هر کس تونست این عکس ها را تو تمام 10 هفته درست جواب بده برنده میشه و میتونی از ادمین 100 امتیاز یا مدال براش بگیری عکساش رو هم بهت میدم فقط پیغام خصوصیت را باز کن

2-مسابقه اسم ماده

در این مسابقه فرمول ماده ی شیمیایی رو بیان می کنی و کاربران اسم ماده رو میگن و در کل مثل بالایی عمل میکنی

اینا دو مسابقه بسیار ساده هستن و فکر کنم کاربران مسابقه عکس را بهتر بتونن شرکت کنن

لینک به دیدگاه

باشه عزیزم کمکی خواستی بهم بگو تا جایی که از عهده م بر بیاد انجام میدم:icon_gol:

مثلا ما در از بیوشیمی ... صابون درست کردیم خیلی هیجان زده شده بودیم ... :icon_pf (19):

چندتایه دیگه مثله ساختنِ ِ قایق که با سرعت جت رو اب حرکت میکنه، اینکه اب رو روی تور نگه داریم و اینا

کارهای شعبده بازی که منشا همشون شیمی هست به نظرم باید جالب باشه

مخصوصا که رشته اصلیتم شیمی هست و اطلاعاتتم بیشتر از ما :w16:

لینک به دیدگاه
مرسییییییییییییییییییییییییییییی از نظراتتون اوکی هست آقا محمد :a030: دلنواز خوشحال میشم از تجربیاتت بگی :w02:

اگه اوکه هست من کجا بهت راهنمایی بدم

یا دیگه خودت یاد گرفتی؟

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...