رفتن به مطلب
  • 0

شهرسازی و برنامه ریزی مراکز اموزشی

mohandese shahrsaz

سوال

سلام

من برای درس تاسیسات شهری یه موضوعی بهم دادن که در موردش تحقیق کنم ولی اصلا نمیدونم باید دنبال چی بگردم میشه کمکم کنین؟

موضوع:شهرسازی و برنامه ریزی مراکز اموزشی

لینک به دیدگاه

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
سلام

من برای درس تاسیسات شهری یه موضوعی بهم دادن که در موردش تحقیق کنم ولی اصلا نمیدونم باید دنبال چی بگردم میشه کمکم کنین؟

موضوع:شهرسازی و برنامه ریزی مراکز اموزشی

سلام

یکم بیشتر توضیح بده

لینک به دیدگاه
  • 0

خب با توجه به اینکه واسه درس تاسیسات شهری همچین موضوعی رو گفتن ، بنظرم موضوع کارت باید اول روی مکانیابی انواع کاربری های آموزشی در شهر و معیارا و ضوابط این مکانیابی ها باشه ، و در ادامه، به تاسیسات مورد نیاز هر کدوم و یه سری چیزا مثل همجواری هاش و ... بپردازی :ws38:

لینک به دیدگاه
  • 0

خود استادم وقتی ازش پرسیدم باید چیکار کنم گفت :استانداردهای مقاطع اموزشی و فاکتورهایی که مقاطع اموزشی غربی دارند را پیدا کنم و مشخص کنم چقدر در ایران انجام شده و چقدر نشده

لینک به دیدگاه
  • 0
خود استادم وقتی ازش پرسیدم باید چیکار کنم گفت :استانداردهای مقاطع اموزشی و فاکتورهایی که مقاطع اموزشی غربی دارند را پیدا کنم و مشخص کنم چقدر در ایران انجام شده و چقدر نشده

:w58:

استانداردهای مقاطع آموزشی ؟!! :w58: ینی نحوه تدریس و این چیزا ؟!!!! :w58::ws52:

لینک به دیدگاه
  • 0

توضیح جدیدی که از استادم گرفتم این بود که استانداردهای مکان های اموزشی و پیدا کنم یعنی ببینم چطوری یه مدرسه اینقدر خوب شده که مثلا ی خانواده از فاصله دور بچشو میاره اونجا.از نظر ترافیک و اینجور چیزا باید بررسی کنم

لینک به دیدگاه
  • 0
توضیح جدیدی که از استادم گرفتم این بود که استانداردهای مکان های اموزشی و پیدا کنم یعنی ببینم چطوری یه مدرسه اینقدر خوب شده که مثلا ی خانواده از فاصله دور بچشو میاره اونجا.از نظر ترافیک و اینجور چیزا باید بررسی کنم

البته تو این مورد تو کشور ما بحث ترافیک و دسترسی مطرح نیست اگرم باشه خیلی کمه . دلیلش هم اینه که ما عدالت آموزشی نداریم که امکانات مدارس مث هم باشه . الانم که الی ماشاا.. مدارس غیرانتفاعی هست که همه برای اینکه دانش آموز بیشتری جذب کنن امکانات بیشتری میدن . بیشترش بر میگرده به این موضوع که مثلا فلان مدرسه دبیراش خوبن . نمیدونم کلاس فوق برنامه میزاره . و .... این میشه که همه بچه هاشونو میبرن یه سری مدرسه خاص ،و درست ساعت تعطیلی ترافیک شدید میشه و ازدحام و ....

البته بازم این مسئله برای من نامفهومه نیازه که بیشتر توضیح داده بشه ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...