رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 102
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنونم اما ميخائيل اون احتمالات روي شبكه ها رو از كجا مي خواي بياري؟به ما كه نداده

فکر کنم هر دومون اشتباه برداشت کردیم من توی این پست گفتم که یک مثال رو یکی دیگه توی یه فروم دیگه که درخواست دادم ، پیدا کرده ، پس اون مثال مربوط به استاد ما نبوده اون مثال فکر کنم از کتاب کنترل پروژه دکتر سبزه پرور بوده بعد من گفتم خودم حل کردم ، یه مثال دیگه رو گفتم نه این مثال

مثل این که خیلی قاطی پاطی شد :ws3:

خلاصه ممنون از پیگیریتون :flowerysmile:

من می شه درخواستمو عوش کنم :icon_redface:

یکی از دوستان لطف کرد و این مثال که با مونت کارلو حل شده رو پیدا کرد ، بعد حالا این رو باید با درخت منطقی حل کنم ، اگه می شه این یکی رو کمک کنین :flowerysmile:

این اطلاعات مساله

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اینم حلش

لینک به دیدگاه
ميخاييل من فقط مي خوام بدونم اين سئوال كه داده بهتون رو چطر ازطريق نمودا درختي مي شه حل كرد؟

داده ها كافي نيستن...:hanghead:

ای بابا:sigh: من که تو پست قبلی گفتم اون سوال رو استادمون نداده بود ، تو باشگاه مهندسان درخواست دادم ، یکی این مثال رو بهم داد...

خودم از یه مثال دیگه حل کردم و دادم به استاد

به امید پاسی :ws3:

لینک به دیدگاه
ای بابا:sigh: من که تو پست قبلی گفتم اون سوال رو استادمون نداده بود ، تو باشگاه مهندسان درخواست دادم ، یکی این مثال رو بهم داد...

خودم از یه مثال دیگه حل کردم و دادم به استاد

به امید پاسی :ws3:

ايشا...پاسي

ديدي گفتم اين رو نمي شه با اون راه حل رفت :62izy85:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

من دانشجوی ترم 2 مهندسی صنایع گرایش ایمنی صنعتی در دانشگاه علوم پزشکی!!!شهید بهشتی هستم.من مهندسی صنایع پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران در چوکا گیلان هم قبول شدم.گرایشش ایمنی نیست.من می خوام بعد از لیسانس حتما برم کانادا یا امریکا به نظرتون بهتر نیست که انتقالی بگیرم؟به خاطر مدرکش میگم.

حتی اگه بنا به فرض محال هم نرم اونور و ایران بمونم باز می ارزه چون اولا علوم پزشکی نیست دوما ایمنی نیست (از ایمنی خوشم نمی یاد اونجا یا تحلیل سیستمه یا تولید)

نظرتون چیه؟چی کار کنم؟

فقط تنها بدیش اینه که اگه برم تهران بودن رو از دست می دم اخه من خونم کرجه.

یه سوال دیگه به نظرتون کسی که ارشد مکانیک و لیسانس صنایع داشته باشه بهتر از کسی که فقط ارشد صنایع یا مکانیک داره نیست؟(از احاظ فکری و بازار کار و...)

به نظرتون ارشد مکانیک اسون تره یا صنایع-صنایع؟!!!!!!

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام ما یه درس داریم به نام الکرونیک صنعتی امروز بعد از کلی زحمت تونستییییییییم

یه سوال از زیر زبون استاد کشیدییم بیرون

به ما گفت ببرید بدیید بچه های صنایع حل کنن

کسی می تونه کمکم کنه

اینم سوال

جریان بار یک یکسو کننده صنعتی تقریبا ثابت و برابر با 10 امپر است

یکسو کننده پل سه فاز تمام کنترل شونده می باشد زاویه اتش 20 درجه است

ولتاژ خط در سیستم 3 فاز 400 ولت

Rms است

توانی را که بار جذب می کند چقدر است

مقدار متوسط و موثر جریان هر تریستور چقدر است

مقدار موثر جریان هر فاز رو بدست اورید

لینک به دیدگاه

کسی می تونه کمکم کنه

اینم سوال

Rms است

سلام ایرانی جان:icon_gol:

خوب ما یه درس داریم اسمش مبانی برق میباشه که احتمالا بشه این مسئله رو با اون حل کرد:w16:

من تازه میخوام این درس رو ترم بعد بردارم:ws3:

ایشالا یکی بیاد بتونه حلش کنه:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام ایرانی جان:icon_gol:

خوب ما یه درس داریم اسمش مبانی برق میباشه که احتمالا بشه این مسئله رو با اون حل کرد:w16:

من تازه میخوام این درس رو ترم بعد بردارم:ws3:

ایشالا یکی بیاد بتونه حلش کنه:ws37:

نه.....................:jawdrop:

من هم حذفش کنم ایشاللله ترم بعد بگیرم

thumb.gif

thumb.gif

thumb.gif

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

کسی می تونه کمکم کنه

اینم سوال

rms است

:banel_smiley_4:آخه پسرخوب ایرونی ،کجای این صنایعیه؟!!!!

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام

من يه پروژه اين ترم دارم در مورد استفاده از فنون داده كاوي در مديريت ارتباط با مشتريان:ws52:

كسي در اين مورد اطلاعاتي داره كه در اختيارم بذاره؟

لینک به دیدگاه
سلام

من يه پروژه اين ترم دارم در مورد استفاده از فنون داده كاوي در مديريت ارتباط با مشتريان:ws52:

كسي در اين مورد اطلاعاتي داره كه در اختيارم بذاره؟

چند صفحه باشه؟

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?p=522335#post522335

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
يه سوال ديگه: در مورد توليد ناب و استاندارد بهينه سازي انرژي (iso 5001) :ws52:

چيزي يافت نشد اينجا:hanghead:

برات درمورد تولید ناب می گردم گیر میارم اما استاندارد رو فکر نکنم راحت بشه گیر آورد.

لینک به دیدگاه

عزیزم حواستم برات لینک دانلود رو بذارم اما ظاهراً pdf من دچار مشکل شده

ببین این به دردت می خوره؟

امروزه سازمانهای صنعتی می كوشند تا با افزایشKanbanLeanManufacturing.jpg بهره وری، حذف هرگونه اتلاف، افزایش كیفیت محصولات تولیدی، كاهش قیمت تمام شده و تحویل به موقع تقاضای مشتریان، ضمن ادامه بقای خود و نفوذ در بازار جهانی، به برتری اقتصادی دست یابند. و این مهم تنها از طریق حركت به سمت تولید ناب (Lean Manufacturing) میسر می گردد.

این مقاله توضیحاتی در خصوص تولید ناب، مراحل اجرا و دستاوردهای آن در گروه صنعتی ایران خودرو را مورد بررسی قرار می دهد.

تولید ناب (Lean Manufacturing)، از این رو ناب نامیده می شود كه در مقایسه با تولید انبوه، هر چیز را به میزان كمتر مورد استفاده قرار می دهد. این شیوه تولید نیروی انسانی موجود در كارخانه، فضای لازم برای تولید،‌ سرمایه ای كه صرف ابزار آلات می شود، نیروی مهندسی لازم برای به وجود آوردن محصول جدید و زمان مورد نیاز برای ساخت محصول جدید را به نصف تقلیل می دهد. و همچنین در تولید ناب، موجودی (Inventory) مورد نیاز به كمتر از نصف رسیده و عیب ها بسیار كمتر می شود و محصولات با تنوع فزاینده تولید می شوند.

گردآوری: سید عبدالرضا عظیمی ، شركت ساپكو، امور لجستیك سازندگان، واحد مهندسی لجستیك

منبع: betsa.ir

لینک به دیدگاه
برات درمورد تولید ناب می گردم گیر میارم اما استاندارد رو فکر نکنم راحت بشه گیر آورد.

اين استاد ما هم با اين موضوع دادنش:banel_smiley_4:

عزیزم حواستم برات لینک دانلود رو بذارم اما ظاهراً pdf من دچار مشکل شده

ببین این به دردت می خوره؟

امروزه سازمانهای صنعتی می كوشند تا با افزایشKanbanLeanManufacturing.jpg بهره وری، حذف هرگونه اتلاف، افزایش كیفیت محصولات تولیدی، كاهش قیمت تمام شده و تحویل به موقع تقاضای مشتریان، ضمن ادامه بقای خود و نفوذ در بازار جهانی، به برتری اقتصادی دست یابند. و این مهم تنها از طریق حركت به سمت تولید ناب (Lean Manufacturing) میسر می گردد.

این مقاله توضیحاتی در خصوص تولید ناب، مراحل اجرا و دستاوردهای آن در گروه صنعتی ایران خودرو را مورد بررسی قرار می دهد.

تولید ناب (Lean Manufacturing)، از این رو ناب نامیده می شود كه در مقایسه با تولید انبوه، هر چیز را به میزان كمتر مورد استفاده قرار می دهد. این شیوه تولید نیروی انسانی موجود در كارخانه، فضای لازم برای تولید،‌ سرمایه ای كه صرف ابزار آلات می شود، نیروی مهندسی لازم برای به وجود آوردن محصول جدید و زمان مورد نیاز برای ساخت محصول جدید را به نصف تقلیل می دهد. و همچنین در تولید ناب، موجودی (Inventory) مورد نیاز به كمتر از نصف رسیده و عیب ها بسیار كمتر می شود و محصولات با تنوع فزاینده تولید می شوند.

گردآوری: سید عبدالرضا عظیمی ، شركت ساپكو، امور لجستیك سازندگان، واحد مهندسی لجستیك

منبع: betsa.ir

فكر نكنم قبول كنه بهر حال مرسي:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اين استاد ما هم با اين موضوع دادنش:banel_smiley_4:

فكر نكنم قبول كنه بهر حال مرسي:icon_gol:

خوب شما باید محدوده واسه تولید ناب معلوم کنی. تولید ناب توی هر قسمتی کاربرد داره ضمن اینکه بگی چی میخوای ازش؟تعریف؟ توضیح؟ کاربرد؟ مثال؟

لینک به دیدگاه
خوب شما باید محدوده واسه تولید ناب معلوم کنی. تولید ناب توی هر قسمتی کاربرد داره ضمن اینکه بگی چی میخوای ازش؟تعریف؟ توضیح؟ کاربرد؟ مثال؟

اين استاندارد فكر كنم جديده...دو سال اومده....من تعريف و توضيح مي خوام به علاوه كاربرد:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...