رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

گاهی بعضی اتفاقا باید بیفته تا بعضی اتفاقای بعدی درک بشه و حتی اتفاقایی رخ بده که باعث بشه اتفاقای پر سوال قبلی معنی پیدا کنه

الان میفهمم که لحظه لحظه زندگی پر از درسه

هم پیروزیش و هم شکستش

اتفاقا شکستا باعث میشن قویتر شی...بدونی تو موقعیت مشابه باید چه فنی پیاده کنی تا کله پا نشی

خدایا شکرت...جای همه ی شکایتایی که کردم و تو صبوری کردی شکرت...بخاطر این روزا شکرت...بخاطر یه تصمیم بزرگ یه آدم بزرگ زندگیم شکرت...و باز هم شکرت.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این روزها مدام یه فکر تو ذهنمه...بهتره بگم یه علامت سوال توی ذهنم چرخ میخوره

آیا من می تونم رو حرفم بمونم...می تونم هر چی که پیش اومد، تاکید می کنم هر چی، بازم حرفم همونی باشه که روز اول گفتم

مشکل من اینه هنوز توی خودشناسی مشکل دارم...

هیچ کس از فردا خبر نداره اینو بابام میگه...حرف خوبیه حداقل باهاش آروم شدم که بی خودی غصه اتفاق نیوفتاده رو نخورم

این روزها عجیب گیجم...هیچکسم جز خودت نمیتونه از این بلاتکلیفی نجاتم بده...از اولش خودمو سپردم به خودت...

الان بهت میگم نمیتونم تصمیمی بگیرم...آره نمی تونم...خودت یه راهی بذار جلو پام

لینک به دیدگاه

از هر دست بدی از همون دست میگیری

اینو بارها شنیده بودم اما به شکل بسیار واضحی این چند روز لمسش کردم

یکی بهم یه کمکی کرد که پلی شد واسه رسیدن به چیز بهتری و جای دیگه من فقط یه پیشنهاد دادم بهش حالا اون پیشنهاد واسه اون اگه خدا بخواد میشه یه سکوی پرتاب

اینم میخوام بگم که؛ اونی که بخواد یه کاری بشه از هر طریقی و به هر نحوی شده یه راهی واسش قرار میده.

لینک به دیدگاه

می خوام استعفا بدم ...از قوی بودن...خدایا قبول میکنی؟

از این همه سخت بودن و ادای آدمای محکمو درآوردن خسته شدم

قبول دارم برای بودن باید ایستاد... ولی تو هم قبول کن که تحمل منم اندازه ای داره

یه وقتایی که میبینی و نمی تونی حرفی بزنی میریزی تو خودت و آخرش میشه یه اعصاب داغون و یه زبون تند و تیز که اونجایی که نباید و در برابر بی تقصیر ترین آدما، نمی تونی غلافش کنی

اون آدم مثلا عاقلی که برگشتی گفتی "هر کسی را بهر کاری ساختند"...این حرف درسته ولی خواهشا تاثیر عوامل مزخرف محیطی رو هم از قلم ننداز...یا تاثیر آدمایی که بخاطر افکار پوچشون جلوی پیشرفت بقیه رو میگیرن

از سر و کله زدن با این آدمای سطحی خسته شدم...میخوام تو عمق درک و حس غرق شم...دلم یه دریا پر از احساس میخواد...

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

دختر است و تمام غرور دخترانه اش

که تو ناخواسته موجب شدی جبهه بگیرد

حواست باشد حرفهایت ممکن است گاهی دلی بیازارد یا گاهی غروری را

دلش که بشکند شاید بتواند ببخشد ولی غرورش که جریحه دار شود ...

وای به آن روزت...

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 4 ماه بعد...

سلام پاییز من

چه زیبا شدی امروز وقتی برگاتو بهم هدیه میدادی

تا همنوا با موسیقی باران روحمو طراوت بده

ممنونم که بازم صدام زدی

گفتی ...آهای فلانی...

من اومدما...حواستو جمع کن فصل یادآوریه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...