رفتن به مطلب

کتابچه طراحی موتورخانه استخر

ارسال های توصیه شده

در این ارسال شما میتوانید کتابچه طراحی موتورخانه استخر که توسط گروه صنعتی پاکمن منتشر شده است را دانلود کنید.

در این کتابچه به صورت سلیس و شیوا مراحل طراحی موتورخانه استخر را شرح داده و در پایان یک مثال کاربردی آورده است که بسیار مفید است. پیشنهاد میکنم که حتماً دانلود نمایید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
در این ارسال شما میتوانید کتابچه طراحی موتورخانه استخر که توسط گروه صنعتی پاکمن منتشر شده است را دانلود کنید.

در این کتابچه به صورت سلیس و شیوا مراحل طراحی موتورخانه استخر را شرح داده و در پایان یک مثال کاربردی آورده است که بسیار مفید است. پیشنهاد میکنم که حتماً دانلود نمایید.

متن این ارسال رو هم وبلاگ من کپی کرده وبلاگ بالایی :ws3:

خوشم میاد که به عنوان منبع از وبلاگم استفاده میکنند:ws37:

لینک به دیدگاه
متن این ارسال رو هم وبلاگ من کپی کرده وبلاگ بالایی :ws3:

خوشم میاد که به عنوان منبع از وبلاگم استفاده میکنند:ws37:

آقا سو تفاهم نشه منبعی نگفته بود از وبلاگی ک من این مطلبو برداشتم:ws37:

لینک به دیدگاه

به تمامی مهندسین عزیز اینو میگم :

این منبع به هیچ وجه من الوجوه کامل نیست ، پس اسم کتابچه رو از روش برداریم

اسمشو نمیشه گذاشت کتابچه طراحی

فقط برای درک اشنایی از روابط طراحی استخر می باشد

همونطور که میدونید دوگونه استخر داریم

سرباز یا سرپوشیده

و بالغ بر 90 درصد استخر های ما چه خصوصی چه عمومی چه حرفه ای سرپوشیده هستند

پس وقتی میایم صحبت از طراحی میکنیم یعنی با اصول وروند مهندسی جلو میره نه صرف ی سری روابط

این کتابچه ی سری ایراد داره که خود به خود وقتی وارد دتایل بشید متوجه خواهید شد

مبحث مهم طراحی استخر تهویه مطبوع اونه - بالغ بر 60 درصد استخر های ما برای گرمایش از یونیت هیتر استفاده میکنند که بخاطر الگوی بدی که داره زیاد جالب نیست و دلایل خاص دیگه که خود همین بحث گرمایش استخر بحث مفصلیه که خارج از حوصله دوستان می باشه

بحث مهم دیگه در طراحی استخر ضدعفونی استخر

بهث خیلی مهمتر که به نظر اینجانب قلب ی استخر می باشه بخش طراحی پمپاژ می باشه که واقعا بحث مهمیه که باید توجه خاصی به اون بشه

و حتما باید به بحث npsh توجه زیادی بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...