رفتن به مطلب
lilac

یک تست بسیار جالب........

پست های پیشنهاد شده

این تست بسیار هیجان انگیز تنها چند ثانیه طول میکشد. باور کردنی نیست، ولی کاملا صحت دارد. همین حالا آن را امتحان کنید:

1. در حالیکه مقابل مانیتورتان نشسته اید (یا هر جای دیگر مانند؛ صندلی، مبل...) پای راستتان را کمی بالا آورید و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

2. در همین حال با دست راست شماره 6 را در هوا بنویسید.(از بالا به پایین) مسیر چرخش پای شما تغییر کرد نه ؟!! یعنی پای شما خلاف

محتوای مخفی

برای مشاهده محتوای مخفی می بایست در انجمن ثبت نام کنید.
های ساعت شروع به چرخیدن کرد. درسته؟!!

هنوز دانشمندان علتی برای این عکس العمل مغز پیدا نکرده اند. در نتیجه هیچ کاری برای تغییر آن نمیتوان انجام داد. جالب بود نه؟!!.... شما میتوانید بارها و بارها این آزمایش را انجام دهید و بازهم همان نتیجه را مشاهده کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

Old, but funny

لینک به ارسال

واسه من نشد....شما هم تمرین کنید می تونید :)

حالا لازم نیست در این ابعاد وسیع انجام بشه !!! با دو تا انگشتم انجام بدید میشه۰۰

لینک به ارسال

واسه منم نشد :ws3:

ویرایش : من با 6 فارسی امتحان کرده بودم نشد ؛ ولی الان با 6 انگلیسی تست کردم شد :ws38:

جالبه

لینک به ارسال

:icon_pf (34):

داشتم امتحان میکردم مامانم بابامو صدا کرده اونم با داد و فریاد که بیا این دختره خُل شده از بس پا لپ تاپ نشسته!!!! داره دست و پاشو میچرخونه تو هوا .....:banel_smiley_4:

برا من نشد:hanghead:

لینک به ارسال

:sad0:

همیشه میدونستم یه جای مغزم ایراد داره!:cryingf::cry2:

هر کاری کردم نشد!شیش فارسی نوشتم انگلیسی همش در جهت عقربه ساعت می چرخید:sigh::hanghead:

لینک به ارسال